Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 17. - 18. 5.2014

Publikováno: 18.5.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 17. - 18. 5. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde  
105 17.5.2014 16,00 TJ Stará Ves TJ Přeštice 16 : 17 ( 10 : 9 ) Maiwaelder J.
                     
97 18.5.2014 11,00 SK Studénka 1.NH Brno 20 : 16 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
98 18.5.2014 10,30 TJ S.Rokytnice Sokol Krčín 17 : 16 ( 7 : 10 ) Pechal R.
99 18.5.2014 10,30 TJ Stará Ves Sokol Svinov 18 : 16 ( 10 : 7 ) Kotlář P.
100 18.5.2014 10,30 TJ S.Opatovice TJ Přeštice 22 : 18 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
101 18.5.2014 10,30 DIOSS Nýřany TJ Plzeň-Újezd 19 : 13 ( 10 : 5 ) Kalčík Z.
102 18.5.2014 14,00 TJ S.Nezvěstice Sokol Tymákov 10 : 8 ( 4 : 5 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN více zde  
297 18.5.2014 9,30 SK Studénka Sokol Dobruška 9 : 24 ( 4 : 9 ) Ziegler M.
298 18.5.2014 9,00 TJ S.Rokytnice Sokol Krčín 16 : 20 ( 8 : 7 ) Pechal R.
299 18.5.2014 11,00 Spartak Modřany HK Hlinsko v Č. 19 : 16 ( 9 : 9 ) Toman I.
300 18.5.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 16 : 12 ( 6 : 7 ) Bukovský J.
301 18.5.2014 11,00 TJ Přichovice Sokol Blovice 21 : 15 ( 9 : 5 ) Bukovský J.
302 18.5.2014 11,30 TJ Šr.Žatec SK Chomutov NH 12 : 19 ( 7 : 9 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde  
497 18.5.2014 15,00 TJ Vřeskovice TJ S.Kyšice 12 : 10 ( 9 : 4 ) Sýkora T.
498 18.5.2014 16,00 TJ S.Záluží TJ S.Ejpovice 20 : 11 ( 11 : 6 ) Malý J.
499 18.5.2014 10,45 TJ Litohlavy TJ Všenice 8 : 13 ( 5 : 7 ) Jezbera V.
500 18.5.2014 10,30 Jiskra Raspenava TJ Avia Čakovice 9 : 14 ( 4 : 8 ) Václavek J.
501 18.5.2014 15,00 NH Řevnice TJ S.Podlázky 14 : 14 ( 6 : 7 ) Bittner L.
502 18.5.2014 10,00 TJ Šr. Žatec Baník Most NH 14 : 7 ( 8 : 3 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde  
697 18.5.2014 14,00 S. Albrechtičky SKNH Veselí n/M. 10 : 12 ( 4 : 3 ) Váca J.
698 18.5.2014 11,00 SSK Vítkovice TJ S.Vracov 22 : 14 ( 10 : 6 ) Šotner J.
699 18.5.2014 10,30 TJ Chropyně TJ S.Osek n/B. 8 : 20 ( 5 : 12 ) Paško P.
700 18.5.2014 10,30 Draken Brno Jiskra Humpolec 12 : 6 ( 3 : 2 ) Šimek M.
701 18.5.2014 10,30 Autonot Jihlava KNH MS Brno 10 : 11 ( 5 : 4 ) Hejl Z.
702 18.5.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Dobruška 19 : 18 ( 9 : 7 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.