Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 17. - 18. 10. 2015

Publikováno: 18.10.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 17. - 18. 10. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
55 17.10.2015 13,30 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 24 : 21 ( 14 : 14 ) Jančík P.
56 17.10.2015 16,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 16 : 15 ( 8 : 6 ) Bukovský
57 17.10.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 15 : 13 ( 7 : 6 ) Václavek J.
58 17.10.2015 16,00 Sokol Tymákov SSK Vítkovice 22 : 12 ( 9 : 3 ) Šimánek P.
59 17.10.2015 15,00 Šroubárna Žatec TJ S. Rokytnice 10 : 18 ( 6 : 9 ) Malý J.
60 17.10.2015 16,00 TJ Plzeň-Újezd 1. NH Brno 25 : 17 ( 15 : 9 ) Baumruk J.
                     
61 18.10.2015 11,30 Sokol Krčín TJ Přeštice 23 : 17 ( 10 : 12 ) Jezbera V.
62 18.10.2015 10,30 TJ S. Podlázky TJ DIOSS Nýřany 19 : 25 ( 8 : 14 ) Malý J.
63 18.10.2015 11,00 TJ S. Nezvěstice SSK Vítkovice 18 : 13 ( 10 : 6 ) Václavek J.
64 18.10.2015 11,00 Sokol Tymákov SK Studénka 21 : 14 ( 11 : 5 ) Šimánek P.
65 18.10.2015 11,30 Šroubárna Žatec 1. NH Brno 19 : 12 ( 8 : 3 ) Bešta J.
66 18.10.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Rokytnice 24 : 17 ( 10 : 10 ) Váca J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
455 17.10.2015 14,30 TJ S. Ejpovice DIOSS Nýřany B 17 : 14 ( 13 : 7 ) Adámek J.
456 17.10.2015 16,00 TJ S. Kyšice TJ Litohlavy 21 : 16 ( 12 : 7 ) Toman I.
457 17.10.2015 12,15 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 14 : 8 ( 8 : 7 ) Erhart M.
458 17.10.2015 15,00 NH Řevnice TJ Vřeskovice 19 : 26 ( 10 : 13 ) Šimice V.
459 17.10.2015 15,00 Baník Most NH TJ Všenice 17 : 9 ( 8 : 5 ) Rauch P.
460 17.10.2015 15,30 Jiskra Raspenava TJ S. Záluží 21 : 21 ( 12 : 10 ) Beran M.
                     
461 18.10.2015 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Litohlavy 14 : 12 ( 7 : 7 ) Baumruk J.
462 18.10.2015 15,00 TJ S. Kyšice DIOSS Nýřany B 13 : 19 ( 6 : 8 ) Jíra P.
463 18.10.2015 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Vřeskovice 15 : 7 ( 9 : 2 ) Beran M.
464 18.10.2015 10,30 NH Řevnice TJ Příchovice 24 : 25 ( 15 : 12 ) Erhart M.
465 18.10.2015 10,30 Baník Most NH TJ S. Záluží 17 : 17 ( 6 : 7 ) Bukovský
466 18.10.2015 10,30 Jiskra Raspenava TJ Všenice 15 : 23 ( 8 : 9 ) Kotlář P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
655 17.10.2015 16,00 Sokol Svinov SKNH Veselí n/M 24 : 19 ( 11 : 8 ) Ziegler M.
656 17.10.2015 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Ostopovice 28 : 17 ( 15 : 9 ) Paško P.
657 17.10.2015 14,30 Sokol Dobruška Sokol Kokory 17 : 9 ( 9 : 5 ) Jezbera V.
658 17.10.2015 16,00 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B 23 : 18 ( 12 : 10 ) Váca J.
659 17.10.2015 16,00 S. Opatovice n/L Draken Brno 18 : 16 ( 7 : 4 ) Slavík V.
660 17.10.2015 16,00 S. Podhorní Újezd KNH MS Brno 24 : 18 ( 11 : 6 ) Václavík A.
                     
661 18.10.2015 10,30 Sokol Svinov Sokol Ostopovice 35 : 20 ( 18 : 13 ) Paško P.
662 18.10.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O SKNH Veselí n/M 24 : 21 ( 11 : 10 ) Přikryl M.
663 18.10.2015 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 23 : 19 ( 11 : 12 ) Jančík P.
664 18.10.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Kokory 9 : 9 ( 6 : 6 ) Pechal R.
665 18.10.2015 9,00 S. Opatovice n/L KNH MS Brno 16 : 11 ( 10 : 7 ) Hejl Z.
666 18.10.2015 10,30 S. Podhorní Újezd Draken Brno 19 : 19 ( 11 : 9 ) Slavík V.
1. LIGA ŽEN více zde
222 17.10.2015 15,30 SK Chomutov NH Draken Brno 16 : 16 ( 9 : 10 ) Bešta J.
251 17.10.2015 15,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 21 : 14 ( 9 : 5 ) Jančík P.
252 17.10.2015 16,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 20 : 12 ( 9 : 6 ) Jezbera V.
                     
253 18.10.2015 14,30 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov ZRUŠENO
254 18.10.2015 10,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 12 : 8 ( 5 : 4 ) Jezbera V.
255 18.10.2015 9,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 26 : 16 ( 14 : 10 ) Jančík P.
256 18.10.2015 10,30 SK Chomutov NH HK Hlinsko v Č. 23 : 22 ( 14 : 12 ) Rauch P.
257 18.10.2015 10,00 Šroubárna Žatec Draken Brno 12 : 13 ( 7 : 8 ) Bešta J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
825 18.10.2015 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 14 : 11 ( 9 : 5 ) Adámek J.
826 18.10.2015 11,00 Spartak Modřany TJ S. Podlázky 16 : 8 ( 6 : 4 ) Šimice V.
827 18.10.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd Baník Most NH 17 : 10 ( 9 : 6 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
918 18.10.2015 9,00 TJ Stará Ves n/O TJ Chropyně 17 : 19 ( 9 : 10 ) Přikryl M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.