Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 16. - 17. 9. 2017

Publikováno: 17.9.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 16. - 17. 9. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
49 16.9.2017 16,00 SKNH Veselí n/M TJ S. Podlázky 18 : 13 ( 6 : 7 ) Váca J.
                     
25 17.9.2017 10,30 Sokol Rokytnice TJ S. Podlázky 22 : 17 ( 11 : 8 ) Bittner L.
26 17.9.2017 10,15 SKNH Veselí n/M TJ S.Opatovice n/L 14 : 18 ( 12 : 8 ) Přikryl M.
28 17.9.2017 14,30 TJ Žatec A DIOSS Nýřany A 21 : 27 ( 10 : 12 ) Václavík A.
29 17.9.2017 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov 23 : 21 ( 12 : 11 ) Holý J.
30 17.9.2017 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 19 : 21 ( 9 : 9 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
425 17.9.2017 11,00 TJ Vřeskovice TJ S. Kyšice 17 : 21 ( 10 : 13 ) Leinweber C.
426 17.9.2017 16,00 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 21 : 19 ( 11 : 8 ) Zimmermann
427 17.9.2017 10,30 TJ Příchovice TJ Litohlavy 27 : 14 ( 12 : 9 ) Slavík V.
428 17.9.2017 16,00 TJ Žatec B DIOSS Nýřany B 19 : 18 ( 9 : 5 ) Václavík A.
430 17.9.2017 16,00 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Litice 24 : 18 ( 15 : 7 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
625 17.9.2017 15,00 Sokol Svinov Draken Brno 17 : 17 ( 9 : 10 ) Šimánek P.
626 17.9.2017 14,15 TJ S. Osek n/B KNH MS Brno 7 : 14 ( 2 : 7 ) Jurtík P.
627 17.9.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O SK Studénka 10 : 9 ( 5 : 4 ) Paško P.
628 17.9.2017 10,30 Jiskra Humpolec 1. NH Brno 18 : 12 ( 11 : 7 ) Hejl Z.
629 17.9.2017 10,15 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 15 : 17 ( 3 : 8 ) Váca J.
630 17.9.2017 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Kokory 11 : 15 ( 5 : 9 ) Kloutvor F.
1. LIGA ŽEN více zde
201 16.9.2017 14,30 TJ Stará Ves n/O TJ Příchovice 15 : 15 ( 10 : 8 ) Jurtík P.
246 16.9.2017 16,00 Sokol Dobruška TJ Žatec 30 : 16 ( 12 : 6 ) Doležal J.
                     
216 17.9.2017 13,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 15 : 15 ( 8 : 6 ) Jíra P.
218 17.9.2017 9,30 Sokol Krčín TJ Žatec 26 : 16 ( 13 : 7 ) Doležal J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
812 15.9.2017 16,30 SK Chomutov NH KNH Litvínov 19 : 26 ( 10 : 13 ) Holý J.
                     
810 17.9.2017 11,00 Spartak Modřany TJ S. Ejpovice 25 : 17 ( 14 : 9 ) Šimice V.
811 17.9.2017 17,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 25 : 7 ( 16 : 2 ) Kalčík Z.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
910 17.9.2017 9,30 Draken Brno Sportklub Náchod 18 : 19 ( 9 : 8 ) Maiwaelder
911 17.9.2017 15,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 21 : 21 ( 10 : 12 ) Václavek J.
912 17.9.2017 13,30 Sokol Svinov TJ S.Opatovice n/L 13 : 20 ( 5 : 12 ) Šimánek P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.