Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 16. - 17. 6. 2018

Publikováno: 17.6.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 16. - 17. 6. 2018.

1. LIGA MUŽŮ – finále více zde
137 17.6.2018 14,30 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 23 : 19 ( 10 : 7 ) Rauch, Hejl
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
521 16.6.2018 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ S. Kyšice 14 : 19 ( 9 : 11 ) Bukovský J.
522 16.6.2018 16,00 DIOSS Nýřany B TJ S. Ejpovice 15 : 19 ( 5 : 11 ) Šimice V.
523 16.6.2018 16,00 TJ Všenice TJ Žatec B 22 : 19 ( 12 : 8 ) Martínek V.
524 16.6.2018 16,00 TJ Litohlavy Baník Most NH 18 : 22 ( 10 : 10 ) Kult L.
525 16.6.2018 16,00 TJ Příchovice Sp.Rožmitál p/T 24 : 19 ( 14 : 7 ) Bittner L.
526 16.6.2018 16,00 TJ Vřeskovice TJ Avia Čakovice 14 : 16 ( 8 : 6 ) Váca J.
                     
527 17.6.2018 10,30 DIOSS Nýřany B TJ S. Kyšice 18 : 26 ( 9 : 15 ) Hejl Z.
528 17.6.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Ejpovice 15 : 18 ( 7 : 9 ) Jíra P.
529 17.6.2018 10,30 TJ Litohlavy TJ Žatec B 19 : 10 ( 11 : 3 ) Šimice V.
530 17.6.2018 10,30 TJ Všenice Baník Most NH 15 : 21 ( 10 : 13 ) Bláha J.
531 17.6.2018 10,30 TJ Vřeskovice Sp.Rožmitál p/T 15 : 15 ( 8 : 10 ) Kult L.
532 17.6.2018 10,30 TJ Příchovice TJ Avia Čakovice 14 : 13 ( 8 : 8 ) Martínek V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
721 16.6.2018 17,00 Sokol Kokory Draken Brno 15 : 18 ( 6 : 11 ) Šimánek P.
722 16.6.2018 17,00 1. NH Brno KNH MS Brno 21 : 23 ( 11 : 12 ) Jurtík P.
723 16.6.2018 17,00 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 18 : 16 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
724 16.6.2018 17,00 SK Studénka Sokol Ostopovice 20 : 15 ( 9 : 6 ) Leugner M.
725 16.6.2018 17,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 16 : 21 ( 8 : 8 ) Václavik A.
726 16.6.2018 17,00 Sokol Svinov TJ S.Podh.Újezd 21 : 20 ( 12 : 9 ) Ziegler M.
                     
727 17.6.2018 11,00 1. NH Brno Draken Brno 17 : 30 ( 7 : 15 ) Václavek J.
728 17.6.2018 11,00 Sokol Kokory KNH MS Brno 19 : 18 ( 8 : 8 ) Paško P.
729 17.6.2018 11,00 SK Studénka Jiskra Humpolec 21 : 12 ( 10 : 4 ) Leugner M.
730 17.6.2018 11,00 TJ S. Osek n/B Sokol Ostopovice 18 : 21 ( 6 : 11 ) Šimánek P.
731 17.6.2018 11,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 24 : 24 ( 12 : 12 ) Václavik A.
732 17.6.2018 11,00 TJ Stará Ves n/O TJ S.Podh.Újezd 17 : 20 ( 6 : 8 ) Ziegler M.
1. LIGA ŽEN více zde
298 16.6.2018 13,00 TJ Stará Ves n/O TJ Plzeň-Újezd 18 : 12 ( 10 : 6 ) Gorpiel L.
299 16.6.2018 10,30 Sokol Krčín TJ Přeštice 20 : 17 ( 9 : 9 ) Bittner L.
300 16.6.2018 11,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 14 : 16 ( 7 : 8 ) Bláha J.
                     
302 17.6.2018 11,30 Sokol Tymákov A TJ Přeštice 14 : 9 ( 4 : 4 ) Bukovský J.
303 17.6.2018 12,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 24 : 27 ( 11 : 15 ) Bittner L.
304 17.6.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 14 : 10 ( 6 : 5 ) Zadražil S.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
858 17.6.2018 16,00 KNH Litvínov Spartak Modřany 10 : 11 ( 3 : 5 ) Doležal J.
859 17.6.2018 14,30 Sokol Blovice SK Chomutov NH 23 : 12 ( 13 : 9 ) Adámek J.
860 17.6.2018 9,15 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 21 : 22 ( 10 : 12 ) Oweis K.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
958 17.6.2018 9,00 TJ S.Opatovice n/L Draken Brno 30 : 9 ( 15 : 2 ) Kotlář P.
959 17.6.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Svinov 19 : 13 ( 11 : 7 ) Leinweber C.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.