Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 16. - 17. 5. 2015

Publikováno: 17.5.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 16. - 17. 5. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
103 16.5.2015 16,00 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 15 : 18 ( 7 : 8 ) Sýkora T.
104 16.5.2015 14,00 TJ DIOSS Nýřany SK Studénka 19 : 14 ( 10 : 8 ) Baumruk J.
105 16.5.2015 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 22 : 21 ( 11 : 13 ) Jančík P.
106 16.5.2015 15,30 TJ S.Podlázky TJ S.Opatovice n/L 26 : 22 ( 11 : 12 ) Přikryl M.
107 16.5.2015 16,00 1.NH Brno Sokol Tymákov 20 : 15 ( 10 : 6 ) Václavek J.
108 16.5.2015 16,30 Draken Brno TJ S. Nezvěstice 15 : 21 ( 7 : 14 ) Šimánek P.
                     
109 17.5.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Rokytnice 20 : 20 ( 10 : 8 ) Sýkora T.
110 17.5.2015 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 24 : 19 ( 12 : 8 ) Lenfeld A.
111 17.5.2015 10,30 TJ S.Podlázky Sokol Krčín 14 : 17 ( 5 : 10 ) Hejl Z.
112 17.5.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Opatovice n/L 21 : 17 ( 11 : 8 ) Baumruk J.
113 17.5.2015 11,00 Draken Brno Sokol Tymákov 15 : 18 ( 8 : 7 ) Šimánek P.
114 17.5.2015 10,30 1.NH Brno TJ S. Nezvěstice 18 : 20 ( 8 : 9 ) Václavek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
491 17.5.2015 15,00 TJ Avia Čakovice TJ Litohlavy 18 : 13 ( 8 : 5 ) Jančík P.
492 17.5.2015 15,00 Baník Most NH KNH Chomutov 22 : 15 ( 11 : 7 ) Málek Jos.
493 17.5.2015 11,30 TJ Šr. Žatec NH Řevnice 19 : 18 ( 14 : 10 ) Šimice V.
494 17.5.2015 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Záluží 15 : 21 ( 11 : 11 ) Rauch P.
495 17.5.2015 14,00 TJ Vřeskovice TJ Všenice 18 : 20 ( 8 : 8 ) Adámek J.
496 17.5.2015 15,00 TJ S. Ejpovice TJ Příchovice 13 : 12 ( 5 : 6 ) Slavík V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
691 17.5.2015 10,30 Jiskra Humpolec SK NH Veselí n/M. 12 : 11 ( 4 : 6 ) Václavík A.
692 17.5.2015 10,15 TJ S. Ostopovice TJ Podhorní Újezd 28 : 20 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
694 17.5.2015 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B. 20 : 18 ( 10 : 8 ) Cedidlo J.
695 17.5.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O. Sokol Kokory 16 : 17 ( 8 : 10 ) Poláček D.
696 17.5.2015 11,00 SSK Vítkovice Sokol Albrechtičky 23 : 14 ( 12 : 5 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN více zde
291 16.5.2015 14,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 23 : 19 ( 14 : 7 ) Sýkora T.
292 16.5.2015 15,30 SK Chomutov NH SK Studénka 19 : 18 ( 11 : 9 ) Málek Jos.
304 16.5.2015 14,30 Sokol Dobruška TJ S. Rokytnice 30 : 29 ( 17 : 14 ) Hejl Z.
                     
293 17.5.2015 9,30 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 20 : 10 ( 7 : 4 ) Lenfeld A.
294 17.5.2015 10,30 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 19 : 22 ( 10 : 13 ) Váca J.
295 17.5.2015 14,30 TJ S. Blovice SK Chomutov NH 22 : 16 ( 12 : 8 ) Bláha J.
296 17.5.2015 11,00 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 19 : 18 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
843 17.5.2015 14,30 Sokol Bakov TJ Plzeň-Újezd 21 : 15 ( 10 : 6 ) Barabáš M.
844 17.5.2015 10,30 TJ J.Raspenava SK Chomutov NH B 38 : 4 ( 17 : 2 ) Beran M.
845 17.5.2015 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Přeštice B 20 : 18 ( 10 : 9 ) Šimice V.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
944 17.5.2015 13,30 Sokol Svinov TJ S.Opatovice 11 : 25 ( 5 : 11 ) Cedidlo J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.