Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 16. - 17. 4. 2016

Publikováno: 17.4.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 16. - 17. 4. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
79 16.4.2016 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 14 : 16 ( 8 : 8 ) Rauch P.
80 16.4.2016 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Podlázky 17 : 22 ( 7 : 10 ) Bešta J.
81 16.4.2016 15,00 Šroubárna Žatec SK Studénka 17 : 12 ( 8 : 7 ) Kalčík Z.
82 16.4.2016 16,00 TJ Plzeň-Újezd SSK Vítkovice 18 : 16 ( 8 : 5 ) Jíra P.
83 16.4.2016 16,00 TJ S. Rokytnice TJ DIOSS Nýřany 19 : 21 ( 13 : 13 ) Cedidlo J.
84 16.4.2016 16,00 1. NH Brno TJ Přeštice 20 : 27 ( 9 : 14 ) Maiwaelder J.
                     
85 17.4.2016 11,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 16 : 12 ( 8 : 6 ) Adámek J.
86 17.4.2016 11,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 18 : 16 ( 8 : 9 ) Baumruk J.
87 17.4.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd SK Studénka 23 : 16 ( 12 : 7 ) Hejl Z.
88 17.4.2016 11,30 Šroubárna Žatec SSK Vítkovice 17 : 13 ( 10 : 8 ) Jezbera V.
89 17.4.2016 10,30 TJ S. Rokytnice TJ Přeštice 15 : 14 ( 7 : 5 ) Pechal R.
90 17.4.2016 10,30 1. NH Brno TJ DIOSS Nýřany 22 : 22 ( 10 : 11 ) Ziegler M.
1. LIGA ŽEN více zde
269 16.4.2016 14,30 Draken Brno Sokol Tymákov 12 : 34 ( 4 : 20 ) Havlík Jar.
270 16.4.2016 13,30 TJ Šroubárna Žatec Sokol Dobruška 23 : 36 ( 15 : 19 ) Kalčík Z.
271 16.4.2016 15,30 SK Chomutov NH Sokol Krčín 11 : 32 ( 6 : 16 ) Sýkora T.
                     
273 17.4.2016 11,55 HK Hlinsko v Č. Sokol Tymákov 17 : 28 ( 9 : 17 ) Václavek J.
274 17.4.2016 10,30 SK Chomutov NH Sokol Dobruška 15 : 30 ( 4 : 17 ) Bukovský J.
275 17.4.2016 10,00 TJ Šroubárna Žatec Sokol Krčín 12 : 10 ( 6 : 8 ) Jezbera V.
276 17.4.2016 10,45 TJ Příchovice TJ Přeštice 14 : 13 ( 9 : 7 ) Jíra P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
834 16.4.2016 9,30 TJ Spartak Modřany Sokol Tymákov B 10 : 18 ( 4 : 11 ) Málek Jan
                     
835 17.4.2016 14,30 Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 19 : 11 ( 10 : 7 ) Slavík V.
836 17.4.2016 14,30 TJ S. Podlázky Baník Most NH 26 : 17 ( 12 : 4 ) Erhart M.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
932 16.4.2016 16,00 Sport klub Náchod TJ Stará Ves n/O 15 : 18 ( 5 : 8 ) Šimánek P.
                     
924 17.4.2016 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Stará Ves n/O 23 : 20 ( 14 : 12 ) Kotlář P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.