Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 16. - 17. 10. 2021

Publikováno: 17.10.2021

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 16. a 17. října 2021.

1. LIGA MUŽŮ více zde
67 16.10.2021 11,00 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 13 : 14 ( 9 : 9 ) Rauch P.
49 17.10.2021 10,30 S.Opatovice n/L TJ S. Podlázky 19 : 19 ( 6 : 8 ) Zimmermann L.
50 17.10.2021 9,30 Sokol Krčín Sokol Rokytnice 22 : 23 ( 11 : 12 ) Fišer F.
51 17.10.2021 15,00 Sokol Svinov SK Studénka 19 : 18 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
52 17.10.2021 13,00 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 20 : 20 ( 8 : 11 ) Adámek J.
53 17.10.2021 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 16 : 22 ( 6 : 12 ) Malý J.
54 17.10.2021 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Nezvěstice 22 : 21 ( 10 : 9 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
424 16.10.2021 11,00 TJ Všenice Sokol Tymákov B 20 : 16 ( 10 : 10 ) Martínek V.
426 17.10.2021 15,30 Baník Most NH TJ Žatec 18 : 21 ( 13 : 11 ) Černý M.
427 17.10.2021 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 15 : 18 ( 8 : 10 ) Zimmermann L
428 17.10.2021 16,00 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 21 : 18 ( 11 : 10 ) Adámek J.
429 17.10.2021 13,00 KNH Chomutov TJ Sp. Modřany 18 : 20 ( 10 : 7 ) Kult L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
605 16.10.2021 16,00 SSK Vítkovice TJ J. Humpolec 21 : 15 ( 10 : 8 ) Ziegler M.
626 17.10.2021 11,00 SSK Vítkovice Sokol Dobruška 19 : 15 ( 10 : 7 ) Cedidlo J.
627 17.10.2021 10,30 KNH MS Brno TJ J. Humpolec 18 : 17 ( 10 : 8 ) Váca J.
628 17.10.2021 11,30 TJ Chropyně Draken Brno 19 : 31 ( 5 : 15 ) Gorpiel L.
629 17.10.2021 11,00 TJ Pustějov 1. NH Brno 11 : 15 ( 4 : 6 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
201 16.10.2021 15,30 Baník Most NH KNH Litvínov 10 : 16 ( 6 : 8 ) Plaček R.
228 17.10.2021 14,30 KNH Litvínov Sokol Tymákov 17 : 28 ( 7 : 11 ) Hejl Z.
229 17.10.2021 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Bakov n/J 16 : 17 ( 6 : 8 ) Souček P.
230 17.10.2021 13,30 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 12 : 15 ( 8 : 6 ) Černý M.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
250 17.10.2021 15,00 TJ Přeštice TJ S. Ejpovice 31 : 15 ( 16 : 6 ) Leinweber C.
242 17.10.2021 10,45 KNH Chomutov Spartak Modřany 15 : 17 ( 6 : 11 ) Václavek J.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
257 16.10.2021 16,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 18 : 23 ( 10 : 13 ) Navrátilová N.
269 17.10.2021 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 10 : 7 ( 5 : 4 ) Gřes J.
265 17.10.2021 9,30 SK Studénka Sokol Dobruška 19 : 29 ( 8 : 15 ) Přikryl M.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
272 16.10.2021 15,00 Sokol Svinov Sokol Krčín 12 : 18 ( 5 : 8 ) Maiwaelder J.
287 17.10.2021 13,30 Sokol Svinov Draken Brno 13 : 13 ( 6 : 6 ) Ziegler M.
288 17.10.2021 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Krčín 20 : 20 ( 10 : 11 ) Maiwaelder J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.