Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 14. - 15. 6. 2014

Publikováno: 16.6.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 14. - 15. 6. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde  
121 14.6.2014 16,30 TJ Přeštice 1.NH Brno 17 : 8 ( 8 : 1 ) Hejl Z.
122 14.6.2014 16,30 DIOSS Nýřany Sokol Krčín 15 : 24 ( 7 : 13 ) Rauch P.
123 14.6.2014 16,30 TJ Stará Ves TJ S.Opatovice 21 : 21 ( 13 : 11 ) Váca J.
124 14.6.2014 16,30 Sokol Svinov TJ Plzeň-Újezd 11 : 18 ( 3 : 9 ) Šimánek P.
125 14.6.2014 16,30 SK Studénka Sokol Tymákov 14 : 16 ( 8 : 13 ) Václavek J.
126 14.6.2014 16,30 TJ S.Rokytnice TJ S.Nezvěstice 18 : 12 ( 7 : 6 ) Ziegler M.
                     
127 15.6.2014 11,30 DIOSS Nýřany 1.NH Brno 21 : 18 ( 9 : 7 ) Buřval J.
128 15.6.2014 11,30 TJ Přeštice Sokol Krčín 16 : 17 ( 8 : 10 ) Jančík P.
129 15.6.2014 11,30 Sokol Svinov TJ S.Opatovice 13 : 20 ( 9 : 10 ) Ziegler M.
130 15.6.2014 11,30 TJ Stará Ves TJ Plzeň-Újezd 19 : 22 ( 11 : 12 ) Přikryl M.
131 15.6.2014 11,30 TJ S.Rokytnice Sokol Tymákov 18 : 15 ( 9 : 8 ) Bukovský J.
132 15.6.2014 11,30 SK Studénka TJ S.Nezvěstice 22 : 18 ( 12 : 9 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN více zde  
321 14.6.2014 15,00 TJ Přeštice Sokol Dobruška 18 : 27 ( 9 : 14 ) Hejl Z.
322 14.6.2014 15,00 TJ Přichovice Sokol Krčín 15 : 18 ( 9 : 12 ) Stašek P. ml.
323 14.6.2014 15,00 Spartak Modřany Sokol Tymákov 7 : 13 ( 3 : 9 ) Slavík V.
324 14.6.2014 15,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Blovice 16 : 15 ( 10 : 6 ) Zimmermann L.
325 14.6.2014 15,00 SK Studénka SK Chomutov NH 12 : 10 ( 9 : 5 ) Pechal R.
326 14.6.2014 15,00 TJ S.Rokytnice TJ Šr.Žatec 19 : 17 ( 10 : 8 ) Ziegler M.
                     
327 15.6.2014 10,00 TJ Přichovice Sokol Dobruška 23 : 26 ( 11 : 14 ) Hošťálek
328 15.6.2014 10,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 11 : 12 ( 8 : 6 ) Jančík P.
329 15.6.2014 10,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Tymákov 14 : 20 ( 2 : 10 ) Váca J.
330 15.6.2014 10,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 13 : 14 ( 5 : 4 ) Adámek J.
331 15.6.2014 10,00 TJ S.Rokytnice SK Chomutov NH 17 : 15 ( 7 : 6 ) Bukovský J.
332 15.6.2014 10,00 SK Studénka TJ Šr.Žatec 12 : 9 ( 6 : 5 ) Václavek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde  
521 14.6.2014 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S.Kyšice 18 : 17 ( 11 : 9 ) Holý J.
522 14.6.2014 16,00 NH Řevnice TJ S.Ejpovice 19 : 19 ( 9 : 11 ) Šotner J.
523 14.6.2014 16,00 TJ Litohlavy Jiskra Raspenava 16 : 11 ( 8 : 6 ) Buřval J.
524 14.6.2014 16,00 TJ Všenice TJ S.Podlázky 13 : 21 ( 6 : 8 ) Baumruk J.
525 14.6.2014 16,00 TJ Vřeskovice Baník Most NH 19 : 13 ( 9 : 4 ) Adámek J.
526 14.6.2014 16,00 TJ S.Záluží TJ Šr. Žatec 20 : 11 ( 9 : 6 ) Šimice V.
                     
527 15.6.2014 11,00 NH Řevnice TJ S.Kyšice 21 : 20 ( 10 : 12 ) Šotner J.
528 15.6.2014 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S.Ejpovice 17 : 13 ( 10 : 7 ) Rauch P.
529 15.6.2014 11,00 TJ Všenice Jiskra Raspenava 27 : 19 ( 13 : 9 ) Baumruk J.
530 15.6.2014 11,00 TJ Litohlavy TJ S.Podlázky 14 : 24 ( 3 : 13 ) Slavík V.
531 15.6.2014 11,00 TJ S.Záluží Baník Most NH 21 : 6 ( 11 : 3 ) Šimice V.
532 15.6.2014 11,00 TJ Vřeskovice TJ Šr. Žatec 21 : 18 ( 10 : 8 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde  
721 14.6.2014 16,30 Jiskra Humpolec SKNH Veselí n/M. 15 : 19 ( 9 : 11 ) Paško P.
722 14.6.2014 16,30 Autonot Jihlava TJ S.Vracov 15 : 13 ( 7 : 7 ) Kotlář P.
723 14.6.2014 16,30 TJ Chropyně Draken Brno 15 : 23 ( 8 : 14 ) Šimek M.
724 14.6.2014 16,30 TJ S.Osek n/B. KNH MS Brno 21 : 21 ( 10 : 11 ) Bukovský J.
725 14.6.2014 16,30 S. Albrechtičky Sokol Dobruška 20 : 10 ( 10 : 3 ) Přikryl M.
726 14.6.2014 16,30 SSK Vítkovice TJ S.Podh.Újezd 16 : 12 ( 10 : 6 ) Pechal R.
                     
727 15.6.2014 11,30 Autonot Jihlava SKNH Veselí n/M. 16 : 23 ( 7 : 14 ) Zimmermann
728 15.6.2014 11,30 Jiskra Humpolec TJ S.Vracov 17 : 16 ( 9 : 5 ) Bláha J.
729 15.6.2014 11,30 TJ S.Osek n/B. Draken Brno 14 : 16 ( 6 : 10 ) Pechal R.
730 15.6.2014 11,30 TJ Chropyně KNH MS Brno 20 : 21 ( 15 : 11 ) Šimek M.
731 15.6.2014 11,30 SSK Vítkovice Sokol Dobruška 15 : 18 ( 5 : 7 ) Václavek J.
732 15.6.2014 11,30 S. Albrechtičky TJ S.Podh.Újezd 19 : 16 ( 9 : 8 ) Paško P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.