Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 14. - 15. 5. 2022

Publikováno: 15.5.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 14. a 15. května 2022.

1. LIGA MUŽŮ více zde
115 15.05.2022 14,30 TJ S. Podlázky S.Opatovice n/L 18 : 15 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
116 15.05.2022 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Krčín 16 : 21 ( 6 : 12 ) Maiwaelder J.
117 15.05.2022 16,00 SK Studénka Sokol Svinov 17 : 20 ( 9 : 9 ) Přikryl M.
118 15.05.2022 10,30 TJ Příchovice Sokol Tymákov A 22 : 21 ( 11 : 11 ) Adámek J.
119 15.05.2022 11,00 TJ Přeštice TJ Avia Čakovice 23 : 22 ( 10 : 13 ) Rauch P.
120 15.05.2022 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Nýřany 17 : 20 ( 9 : 12 ) Zimmermann L.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
453 14.05.2022 15,30 Baník Most NH Sokol Tymákov B 18 : 16 ( 11 : 7 ) Beran M.
447 15.05.2022 15,00 TJ Žatec TJ Plzeň-Litice 20 : 17 ( 12 : 9 ) Málek Jan
448 15.05.2022 16,00 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 13 : 13 ( 8 : 9 ) Smák M.
449 15.05.2022 13,00 KNH Chomutov Sokol Tymákov B 19 : 21 ( 7 : 11 ) Málek Jos.
450 15.05.2022 15,30 Baník Most NH TJ Sp. Modřany 14 : 14 ( 8 : 6 ) Plaček R.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
647 15.05.2022 11,00 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 20 : 14 ( 10 : 8 ) Zadražil S.
648 15.05.2022 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 19 : 21 ( 11 : 11 ) Šimánek P.
649 15.05.2022 11,00 TJ Pustějov TJ Chropyně 18 : 13 ( 7 : 5 ) Přikryl M.
650 15.05.2022 11,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 15 : 13 ( 8 : 9 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN finálová skupina více zde
803 14.05.2022 16,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 33 : 19 ( 11 : 7 ) Bittner L.
833 15.05.2022 16,00 Sokol Tymákov Sokol Bakov n/J 25 : 9 ( 10 : 3 ) Hejl Z.
834 15.05.2022 9,30 TJ Přeštice Sokol Blovice 24 : 14 ( 13 : 9 ) Rauch P.
835 15.05.2022 9,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 31 : 17 ( 18 : 9 ) Zadražil S.
836 15.05.2022 9,30 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 24 : 17 ( 11 : 10 ) Václavek J.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
881 15.05.2022 14,30 KNH Litvínov TJ Avia Čakovice 11 : 20 ( 5 : 12 ) Kult L.
882 15.05.2022 12,30 TJ S. Nezvěstice Spartak Modřany 17 : 13 ( 11 : 5 ) Zimmermann L.
883 15.05.2022 10,30 KNH Chomutov Baník Most NH 16 : 13 ( 9 : 8 ) Málek Jos.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
907 14.05.2022 16,00 Draken Brno TJ Pustějov 17 : 17 ( 11 : 10 ) Navrátilová N.
908 14.05.2022 14,30 Sokol Svinov TJ S. Vracov 11 : 19 ( 6 : 10 ) Kratochvíl M.
909 15.05.2022 14,00 TJ Pustějov Sokol Svinov 14 : 12 ( 10 : 4 ) Jurtík P.
910 15.05.2022 12,00 Draken Brno SK Studénka 15 : 18 ( 7 : 7 ) Šimánek P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.