Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 14. - 15. 4. 2018

Publikováno: 15.4.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 14. - 15. 4. 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
79 14.4.2018 15,00 TJ Žatec A TJ S. Podlázky 26 : 24 ( 13 : 12 ) Kult L.
80 14.4.2018 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Opatovice n/L 23 : 21 ( 11 : 12 ) Baumruk J.
81 14.4.2018 16,00 Sokol Tymákov SKNH Veselí n/M 20 : 19 ( 11 : 8 ) Adámek J.
82 14.4.2018 16,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 22 : 12 ( 11 : 6 ) Bukovský J.
83 14.4.2018 13,45 SSK Vítkovice TJ Přeštice 14 : 20 ( 8 : 12 ) Přikryl M.
84 14.4.2018 16,00 Sokol Rokytnice DIOSS Nýřany A 20 : 19 ( 11 : 10 ) Ziegler M.
                     
85 15.4.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 23 : 14 ( 11 : 8 ) Jíra P.
86 15.4.2018 11,30 TJ Žatec A TJ S.Opatovice n/L 20 : 24 ( 11 : 13 ) Malý J.
87 15.4.2018 11,00 TJ S. Nezvěstice SKNH Veselí n/M 19 : 19 ( 10 : 8 ) Rauch P.
88 15.4.2018 11,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 27 : 21 ( 12 : 10 ) Hejl Z.
89 15.4.2018 11,55 SSK Vítkovice DIOSS Nýřany A 15 : 21 ( 7 : 12 ) Maiwaelder
90 15.4.2018 10,30 Sokol Rokytnice TJ Přeštice 16 : 15 ( 9 : 7 ) Gorpiel L.
1. LIGA ŽEN více zde
255 14.4.2018 13,30 TJ Žatec TJ Stará Ves n/O 19 : 20 ( 9 : 10 ) Kult L.
256 14.4.2018 16,00 Sokol Dobruška TJ Plzeň-Újezd 24 : 14 ( 10 : 8 ) Váca J.
257 14.4.2018 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 14 : 18 ( 9 : 10 ) Václavík A.
                     
258 15.4.2018 13,00 TJ S. Podlázky TJ Stará Ves n/O 25 : 21 ( 11 : 10 ) Jáneš L.
259 15.4.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 16 : 11 ( 6 : 3 ) Váca J.
260 15.4.2018 10,30 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 11 : 7 ( 7 : 5 ) Šimánek P.
261 15.4.2018 10,00 TJ Příchovice TJ Přeštice 13 : 12 ( 5 : 6 ) Baumruk J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
832 15.4.2018 13,00 TJ S. Ejpovice SK Chomutov NH 17 : 16 ( 6 : 8 ) Plaček R.
833 15.4.2018 14,30 Sokol Blovice KNH Litvínov 24 : 19 ( 11 : 8 ) Šimice V.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
931 15.4.2018 9,30 Draken Brno TJ Pustějov 19 : 17 ( 9 : 9 ) Jurtík P.
932 15.4.2018 11,00 Sportklub Náchod Sokol Svinov 15 : 15 ( 6 : 7 ) Kotlář P.
933 15.4.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ S.Opatovice n/L 23 : 24 ( 12 : 14 ) Leinweber C.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.