Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 13. - 14. 9. 2014

Publikováno: 14.9.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 13. - 14. 9. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde
13 13.9.2014 16,00 TJ Přeštice 1.NH Brno 22 : 16 ( 11 : 10 ) Slavík V.
14 13.9.2014 16,00 TJ DIOSS Nýřany Draken Brno 19 : 16 ( 10 : 11 ) Adámek J.
15 13.9.2014 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Rokytnice 23 : 17 ( 13 : 9 ) Bukovský J.
16 13.9.2014 15,30 TJ S.Podlázky SK Studénka 20 : 20 ( 10 : 9 ) Grepl M.
17 13.9.2014 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 13 : 12 ( 6 : 7 ) Přikryl M.
18 13.9.2014 16,00 TJ S.Opatovice TJ S. Nezvěstice 24 : 18 ( 9 : 11 ) Lenfeld A.
                     
19 14.9.2014 11,00 TJ Přeštice Draken Brno 18 : 11 ( 11 : 8 ) Bukovský J.
20 14.9.2014 10,30 TJ DIOSS Nýřany 1.NH Brno 20 : 17 ( 11 : 10 ) Sýkora T.
21 14.9.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd SK Studénka 20 : 16 ( 12 : 5 ) Váca J.
22 14.9.2014 10,30 TJ S.Podlázky TJ S. Rokytnice 18 : 14 ( 8 : 11 ) Zadražil S.
23 14.9.2014 11,00 TJ S.Opatovice Sokol Tymákov 19 : 19 ( 9 : 8 ) Lenfeld A.
24 14.9.2014 11,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 17 : 13 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
413 13.9.2014 12,45 TJ Avia Čakovice TJ S. Záluží 15 : 19 ( 8 : 12 ) Cedidlo J.
414 13.9.2014 15,00 Baník Most NH TJ Všenice 18 : 21 ( 8 : 11 ) Hejl Z.
415 13.9.2014 15,30 KNH Chomutov TJ Vřeskovice 16 : 25 ( 9 : 14 ) Bláha J.
416 13.9.2014 16,00 TJ Šr. Žatec TJ Příchovice 19 : 14 ( 12 : 8 ) Jezbera V.
417 13.9.2014 15,00 TJ S. Ejpovice NH Řevnice 19 : 13 ( 10 : 6 ) Šimice V.
418 13.9.2014 16,00 TJ S. Kyšice TJ Litohlavy 23 : 20 ( 10 : 11 ) Holý J.
                     
419 14.9.2014 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Všenice 8 : 10 ( 4 : 7 ) Jezbera V.
420 14.9.2014 10,30 Baník Most NH TJ S. Záluží 18 : 22 ( 11 : 11 ) Bešta J.
421 14.9.2014 10,30 KNH Chomutov TJ Příchovice 10 : 21 ( 6 : 11 ) Hejl Z.
422 14.9.2014 11,30 TJ Šr. Žatec TJ Vřeskovice 20 : 21 ( 11 : 11 ) Slavík V.
423 14.9.2014 10,30 TJ S. Kyšice NH Řevnice 24 : 22 ( 13 : 11 ) Šimice V.
424 14.9.2014 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Litohlavy 20 : 15 ( 8 : 7 ) Holý J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
613 13.9.2014 15,00 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B. 18 : 5 ( 12 : 3 ) Paško P.
614 13.9.2014 15,30 TJ S. Ostopovice Sokol Kokory 14 : 19 ( 8 : 9 ) Šotner J.
615 13.9.2014 13,00 TJ S.Podh.Újezd TJ Stará Ves n/O. 30 : 20 ( 16 : 10 ) Bittner L.
616 13.9.2014 15,00 Sokol Dobruška Sokol Albrechtičky 15 : 9 ( 7 : 4 ) Málek J.
  (hráno na hřišti v Červeném Kostelci)
617 13.9.2014 16,00 SSK Vítkovice KNH MS Brno 14 : 13 ( 4 : 5 ) Pechal R.
618 13.9.2014 16,00 Sokol Svinov SK NH Veselí n/M. 20 : 13 ( 10 : 8 ) Šimánek P.
                     
619 14.9.2014 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Kokory 13 : 10 ( 7 : 5 ) Maiwaelder
620 14.9.2014 10,15 TJ S. Ostopovice TJ S. Osek n/B. 9 : 15 ( 6 : 6 ) Paško P.
621 14.9.2014 8,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Albrechtičky 17 : 13 ( 10 : 6 ) Liška A.
622 14.9.2014 9,30 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O. 23 : 10 ( 12 : 2 ) Václavek J.
  (hráno na hřišti v Červeném Kostelci)
623 14.9.2014 10,30 Sokol Svinov KNH MS Brno 22 : 12 ( 11 : 5 ) Šotner J.
624 14.9.2014 11,00 SSK Vítkovice SK NH Veselí n/M. 17 : 16 ( 11 : 7 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN více zde
214 13.9.2014 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ S. Rokytnice 24 : 25 ( 14 : 14 ) Váca J.
                     
218 14.9.2014 10,30 SK Studénka Sokol Dobruška 11 : 24 ( 5 : 12 ) Pechal R.
219 14.9.2014 10,30 SK Chomutov NH TJ S. Rokytnice 18 : 18 ( 11 : 13 ) Kotlář P.
222 14.9.2014 11,30 TJ Příchovice Sokol Blovice 16 : 11 ( 8 : 6 ) Toman I.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
804 13.9.2014 14,30 TJ Plzeň-Újezd TJ J.Raspenava 17 : 12 ( 11 : 6 ) Bukovský J.
                     
810 14.9.2014 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Šr. Žatec 12 : 16 ( 5 : 6 ) Váca J.
811 14.9.2014 9,30 TJ Přeštice B TJ J.Raspenava 18 : 11 ( 10 : 8 ) Bukovský J.
812 14.9.2014 12,00 SK Chomutov NH B Sokol Bakov 12 : 27 ( 4 : 14 ) Kotlář P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
923 13.9.2014 16,00 SK Náchod TJ S. Vracov 24 : 14 ( 12 : 7 ) Mixtaj L.
                     
910 14.9.2014 11,00 TJ Sp. Modřany Draken Brno 9 : 15 ( 5 : 7 ) Bláha J.
911 14.9.2014 10,00 SK Náchod Sokol Svinov 22 : 9 ( 7 : 4 ) Mixtaj L.
912 14.9.2014 9,30 TJ S.Opatovice TJ S. Vracov 31 : 27 ( 16 : 15 ) Lenfeld A.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.