Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 13. - 14. 6. 2015

Publikováno: 14.6.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 13. - 14. 6. 2015.

1. LIGA MUŽŮ – PLAY-OFF – SEMIFINÁLE více zde
135 14.6.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ DIOSS Nýřany 17 : 11 ( 9 : 4 ) Váca J.
  Václavek J.
136 14.6.2015 11,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 14 : 22 ( 5 : 9 ) Adámek J.
  Slavík V.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
521 13.6.2015 16,00 TJ S. Ejpovice TJ Avia Čakovice 14 : 18 ( 7 : 9 ) Václavek J.
522 13.6.2015 16,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 23 : 16 ( 14 : 8 ) Šimánek P.
523 13.6.2015 16,00 KNH Chomutov TJ S. Záluží 15 : 26 ( 5 : 12 ) Jíra P.
524 13.6.2015 16,00 TJ Šr. Žatec TJ Všenice 19 : 10 ( 13 : 7 ) Přikryl M.
525 13.6.2015 16,00 NH Řevnice TJ Vřeskovice 20 : 16 ( 9 : 7 ) Paško P.
526 13.6.2015 16,00 TJ Litohlavy TJ Příchovice 20 : 26 ( 11 : 12 ) Jezbera V.
                     
527 14.6.2015 11,00 TJ S. Kyšice TJ Avia Čakovice 17 : 14 ( 7 : 8 ) Šimánek P.
528 14.6.2015 11,00 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 18 : 12 ( 11 : 4 ) Jíra P.
529 14.6.2015 11,00 TJ Šr. Žatec TJ S. Záluží 19 : 16 ( 12 : 8 ) Přikryl M.
530 14.6.2015 11,00 KNH Chomutov TJ Všenice 11 : 26 ( 7 : 15 ) Málek Jos.
531 14.6.2015 11,00 TJ Litohlavy TJ Vřeskovice 26 : 20 ( 13 : 10 ) Jezbera V.
532 14.6.2015 11,00 NH Řevnice TJ Příchovice 17 : 25 ( 10 : 12 ) Paško P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
721 13.6.2015 16,00 SSK Vítkovice Jiskra Humpolec 16 : 5 ( 8 : 5 ) Jurtík P.
722 13.6.2015 16,00 Sokol Svinov TJ S. Ostopovice 24 : 18 ( 11 : 8 ) Poláček D.
723 13.6.2015 16,00 TJ Podhorní Újezd TJ S. Osek n/B. 25 : 19 ( 10 : 10 ) Sýkora T.
724 13.6.2015 16,00 Sokol Dobruška Sokol Kokory 21 : 21 ( 10 : 13 ) Ziegler M.
725 13.6.2015 16,00 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O. 19 : 20 ( 10 : 13 ) Pechal R.
  utkání č. 725 hráno na hřišti 1.NH Brno, ul.Novoměstská 21a
726 13.6.2015 16,00 SK NH Veselí n/M. Sokol Albrechtičky 20 : 7 ( 10 : 4 ) Šimice V.
                     
727 14.6.2015 11,00 Sokol Svinov Jiskra Humpolec 17 : 10 ( 8 : 4 ) Poláček D.
728 14.6.2015 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Ostopovice 19 : 16 ( 10 : 6 ) Strniště T.
729 14.6.2015 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B. 15 : 14 ( 7 : 8 ) Sýkora T.
730 14.6.2015 11,00 TJ Podhorní Újezd Sokol Kokory 19 : 17 ( 8 : 6 ) Barabáš M.
731 14.6.2015 11,00 SK NH Veselí n/M. TJ Stará Ves n/O. 21 : 12 ( 10 : 6 ) Šimice V.
732 14.6.2015 11,00 KNH MS Brno Sokol Albrechtičky 25 : 17 ( 13 : 9 ) Václavík A.
1. LIGA ŽEN více zde
308 13.6.2015 14,30 Sokol Dobruška TJ Příchovice 26 : 29 ( 14 : 18 ) Ziegler M.
317 13.6.2015 14,30 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 15 : 21 ( 5 : 9 ) Maiwaelder
318 13.6.2015 14,30 TJ S. Blovice HK Hlinsko v Č. 19 : 12 ( 9 : 8 ) Váca J.
                     
319 14.6.2015 10,30 TJ S. Rokytnice TJ Příchovice 19 : 20 ( 8 : 12 ) Pechal R.
320 14.6.2015 12,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 24 : 23 ( 13 : 12 ) Sýkora T.
321 14.6.2015 14,00 SK Studénka TJ S. Blovice 13 : 11 ( 6 : 5 ) Maiwaelder
322 14.6.2015 11,00 Sokol Krčín SK Chomutov NH 22 : 21 ( 12 : 15 ) Ziegler M.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
860 13.6.2015 11,00 TJ Přeštice B TJ Šr. Žatec 18 : 19 ( 10 : 10 ) Slavík V.
                     
855 14.6.2015 13,00 TJ Šr. Žatec TJ Plzeň-Újezd 25 : 22 ( 14 : 11 ) Přikryl M.
856 14.6.2015 10,30 TJ J.Raspenava TJ Přeštice B 11 : 17 ( 7 : 10 ) Malý J.
857 14.6.2015 14,30 Sokol Bakov SK Chomutov NH B 24 : 8 ( 16 : 4 ) Kotlář P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
956 13.6.2015 17,30 Sokol Svinov SK Náchod 14 : 20 ( 4 : 12 ) Poláček D.
958 13.6.2015 10,30 TJ Sp. Modřany TJ S. Vracov 18 : 12 ( 9 : 7 ) Bláha J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.