Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 13. - 14. 4. 2019

Publikováno: 14.4.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 13. - 14. dubna 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
79 13.4.2019 16,00 SK Studénka TJ DIOSS Nýřany 17 : 13 ( 10 : 5 ) Václavek J.
80 13.4.2019 16,00 Sokol Rokytnice A TJ Přeštice 14 : 18 ( 7 : 11 ) Oweis K.
82 13.4.2019 16,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd zrušeno  
83 13.4.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ Avia Čakovice 17 : 13 ( 9 : 6 ) Adámek J.
84 13.4.2019 16,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 19 : 13 ( 9 : 8 ) Hejl Z.
87 13.4.2019 14,30 Sokol Krčín TJ Žatec A 28 : 17 ( 16 : 9 ) Václavik A.
                     
81 14.4.2019 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Žatec A 26 : 17 ( 14 : 7 ) Váca J.
85 14.4.2019 10,30 Sokol Rokytnice A TJ DIOSS Nýřany 17 : 17 ( 8 : 7 ) Gorpiel L.
86 14.4.2019 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 20 : 23 ( 10 : 11 ) Šimánek P.
88 14.4.2019 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Plzeň-Újezd zrušeno  
89 14.4.2019 11,00 Sokol Tymákov A TJ S. Podlázky 20 : 16 ( 8 : 7 ) Bukovský J.
90 14.4.2019 10,30 TJ S. Nezvěstice TJ Avia Čakovice 25 : 14 ( 14 : 8 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
668 14.4.2019 10,30 Sokol Ostopovice Draken Brno 21 : 17 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
669 14.4.2019 10,30 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 18 : 8 ( 12 : 5 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN více zde
241 14.4.2019 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov A 12 : 23 ( 5 : 10 ) Jíra P.
242 14.4.2019 14,30 Sokol Blovice TJ Přeštice A 14 : 27 ( 8 : 12 ) Zimmermann
243 14.4.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Podlázky 21 : 9 ( 10 : 6 ) Václavek J.
244 14.4.2019 12,00 Sokol Dobruška Sokol Krčín 19 : 16 ( 11 : 7 ) Leinweber C.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
826 13.4.2019 13,00 TJ Přeštice B TJ S. Ejpovice 19 : 13 ( 8 : 5 ) Martínek V.
                     
831 14.4.2019 11,30 TJ Žatec TJ S. Ejpovice 12 : 13 ( 9 : 4 ) Kult L.
832 14.4.2019 14,00 Sokol Tymákov B Sokol Bakov n/J 19 : 12 ( 9 : 5 ) Bukovský J.
833 14.4.2019 9,30 TJ Přeštice B TJ Sp.Modřany 18 : 13 ( 8 : 6 ) Plaček R.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
932 13.4.2019 14,00 Sokol Svinov SK Studénka 11 : 10 ( 4 : 5 ) Šimánek P.
                     
931 14.4.2019 15,30 HK Hlinsko v Č. S.Opatovice n/L 21 : 20 ( 12 : 7 ) Kotlář P.
933 14.4.2019 10,30 Sportklub Náchod TJ Pustějov 10 : 12 ( 8 : 8 ) Černý M.
  hráno v Dobrušce!!!

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.