Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 12.-13.4.2014

Publikováno: 13.4.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 12. - 13.4.2014.

1. LIGA MUŽŮ  
67 13.4.2014 14,00 1.NH Brno Sokol Svinov 18 : 17 ( 9 : 8 ) Liška A.
68 13.4.2014 11,00 Sokol Krčín SK Studénka 22 : 19 ( 12 : 11 ) Adámek J.
69 13.4.2014 10,30 TJ S.Rokytnice TJ Stará Ves n/O. 13 : 15 ( 6 : 9 ) Pechal R.
70 13.4.2014 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ S.Opatovice n/L. 24 : 14 ( 13 : 7 ) Rauch P.
71 13.4.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 22 : 14 ( 10 : 3 ) Bukovský J.
72 13.4.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ DIOSS Nýřany 21 : 15 ( 12 : 7 ) Sýkora T.
1. LIGA ŽEN  
277 12.4.2014 16,00 TJ Přeštice SK Chomutov NH 18 : 12 ( 9 : 5 ) Jančík P.
                     
267 13.4.2014 9,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 21 : 12 ( 13 : 6 ) Šimánek P.
268 13.4.2014 9,30 Sokol Krčín SK Studénka 12 : 2 ( 5 : 1 ) Adámek J.
269 13.4.2014 9,00 TJ S.Rokytnice TJ Spartak Modřany 20 : 8 ( 10 : 4 ) Pechal R.
270 13.4.2014 11,30 TJ Šroubárna Žatec Sokol Tymákov 10 : 21 ( 2 : 7 ) Baumruk J.
271 13.4.2014 14,30 Sokol Blovice TJ Přeštice 14 : 23 ( 6 : 11 ) Václavík A.
272 13.4.2014 10,30 SK Chomutov NH TJ Přichovice 13 : 23 ( 6 : 14 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.A  
467 13.4.2014 15,00 TJ S.Kyšice TJ Všenice 16 : 17 ( 7 : 11 ) Kalčík Z.
469 13.4.2014 16,00 TJ S.Záluží TJ Litohlavy 23 : 17 ( 11 : 9 ) Slavík V.
470 13.4.2014 10,00 TJ Šroubárna Žatec Jiskra Raspenava 20 : 18 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
471 13.4.2014 16,00 TJ S.Podlázky TJ Avia Čakovice 13 : 15 ( 8 : 10 ) Buřval J.
472 13.4.2014 10,30 Baník Most NH NH Řevnice 13 : 17 ( 5 : 5 ) Buřval J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B  
676 12.4.2014 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 17 : 8 ( 7 : 4 ) Maiwaelder J.
                     
667 13.4.2014 10,15 SKNH Veselí n/M. TJ S.Osek n/B. 21 : 14 ( 11 : 5 ) Šimek M.
668 13.4.2014 10,30 TJ S.Vracov S. Albrechtičky 12 : 17 ( 6 : 9 ) Přikryl M.
669 13.4.2014 11,00 SSK Vítkovice TJ Chropyně 21 : 12 ( 12 : 6 ) Ziegler M.
670 13.4.2014 10,30 TJ S.Podh. Újezd Draken Brno 17 : 19 ( 7 : 8 ) Václavek J.
671 13.4.2014 11,00 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 19 : 18 ( 11 : 10 ) Váca J.
672 13.4.2014 11,00 Sokol Dobruška Autonot Jihlava 16 : 9 ( 8 : 5 ) Šimánek P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.