Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 12. - 13. 9. 2015

Publikováno: 13.9.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 12. - 13. 9. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
13 12.9.2015 16,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 25 : 22 ( 12 : 11 ) Přikryl M.
14 12.9.2015 10,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov 24 : 16 ( 16 : 10 ) Adámek J.
15 12.9.2015 16,00 SK Studénka Šroubárna Žatec 23 : 15 ( 15 : 9 ) Ziegler M.
16 12.9.2015 16,00 SSK Vítkovice TJ Plzeň-Újezd 18 : 19 ( 10 : 10 ) Bukovský J.
17 12.9.2015 14,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Rokytnice 19 : 15 ( 8 : 6 ) Toman I.
18 12.9.2015 16,30 TJ Přeštice 1. NH Brno 22 : 10 ( 10 : 6 ) Bešta J.
                     
19 13.9.2015 11,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 18 : 20 ( 7 : 13 ) Váca J.
20 13.9.2015 10,30 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 11 : 17 ( 3 : 10 ) Bláha J.
21 13.9.2015 10,30 SK Studénka TJ Plzeň-Újezd 13 : 14 ( 6 : 7 ) Pechal R.
22 13.9.2015 11,00 SSK Vítkovice Šroubárna Žatec 14 : 12 ( 6 : 5 ) Havlík J.
23 13.9.2015 11,30 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 19 : 12 ( 8 : 6 ) Sýkora T.
24 13.9.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany 1. NH Brno 23 : 15 ( 12 : 7 ) Jira P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
413 12.9.2015 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Avia Čakovice 10 : 17 ( 3 : 9 ) Slavík V.
414 12.9.2015 16,00 TJ S. Kyšice NH Řevnice 14 : 21 ( 7 : 11 ) Bláha J.
415 12.9.2015 14,00 TJ Příchovice Baník Most NH 29 : 19 ( 14 : 10 ) Sýkora T.
416 12.9.2015 16,00 TJ Vřeskovice Jiskra Raspenava 21 : 26 ( 11 : 13 ) Jančík P.
417 12.9.2015 16,00 DIOSS Nýřany B TJ Všenice 24 : 21 ( 12 : 12 ) Toman I.
418 12.9.2015 15,00 TJ Litohlavy TJ S. Záluží 17 : 17 ( 9 : 9 ) Baumruk J.
                     
419 13.9.2015 10,30 TJ S. Ejpovice NH Řevnice 11 : 13 ( 6 : 6 ) Plaček R.
420 13.9.2015 11,00 TJ S. Kyšice TJ Avia Čakovice 11 : 10 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
421 13.9.2015 9,30 TJ Příchovice Jiskra Raspenava 26 : 21 ( 15 : 8 ) Bešta J.
422 13.9.2015 8,30 TJ Vřeskovice Baník Most NH 25 : 18 ( 12 : 8 ) Rauch P.
423 13.9.2015 10,45 TJ Litohlavy TJ Všenice 23 : 20 ( 13 : 11 ) Beran M.
424 13.9.2015 8,45 DIOSS Nýřany B TJ S. Záluží 17 : 15 ( 8 : 8 ) Jíra P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
613 12.9.2015 16,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 20 : 23 ( 10 : 12 ) Václavek J.
614 12.9.2015 16,00 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 20 : 13 ( 13 : 8 ) Šimánek P.
615 12.9.2015 14,30 Sokol Kokory TJ S. Opatovice n/L 22 : 23 ( 10 : 16 ) Pechal R.
616 12.9.2015 16,00 TJ S. Osek n/B S. Podhorní Újezd 22 : 22 ( 11 : 8 ) Kotlář P.
617 12.9.2015 16,00 SKNH Veselí n/M Draken Brno 15 : 11 ( 10 : 6 ) Šimice V.
618 12.9.2015 15,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 11 : 11 ( 9 : 6 ) Jurtík P.
                     
619 13.9.2015 10,30 Sokol Svinov Jiskra Humpolec 21 : 15 ( 11 : 8 ) Bukovský J.
620 13.9.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 21 : 16 ( 10 : 5 ) Ziegler M.
621 13.9.2015 11,00 Sokol Kokory S. Podhorní Újezd 22 : 21 ( 11 : 11 ) Václavek J.
622 13.9.2015 10,30 TJ S. Osek n/B S. Opatovice n/L 18 : 20 ( 8 : 13 ) Šimánek P.
623 13.9.2015 10,15 Sokol Ostopovice Draken Brno 13 : 16 ( 7 : 6 ) Paško P.
624 13.9.2015 10,15 SKNH Veselí n/M KNH MS Brno 16 : 15 ( 9 : 6 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN více zde
218 13.9.2015 11,30 TJ Příchovice Sokol Bakov n/J 31 : 14 ( 17 : 8 ) Bešta J.
219 13.9.2015 9,30 Sokol Krčín Sokol Tymákov 12 : 25 ( 6 : 14 ) Váca J.
220 13.9.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 15 : 32 ( 9 : 15 ) Přikryl M.
221 13.9.2015 10,00 Šroubárna Žatec TJ Přeštice 16 : 16 ( 7 : 8 ) Malý J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
810 12.9.2015 14,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 20 : 14 ( 11 : 7 ) Erhart M.
                     
811 13.9.2015 12,30 TJ S. Podlázky Spartak Modřany 16 : 15 ( 9 : 7 ) Adámek J.
812 13.9.2015 13,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Újezd 14 : 21 ( 7 : 12 ) Jáneš L.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
902 12.9.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O Sportklub Náchod 15 : 21 ( 7 : 12 ) Paško P.
                     
907 13.9.2015 10,45 TJ S. Vracov TJ S. Opatovice n/L 15 : 22 ( 5 : 9 ) Šimice V.
908 13.9.2015 10,00 TJ Chropyně TJ Stará Ves n/O 10 : 12 ( 4 : 7 ) Kotlář P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.