Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 12. - 13. 10. 2019

Publikováno: 13.10.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 5. až 6. října 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
55 12.10.2019 16,00 S.Opatovice n/L TJ DIOSS Nýřany 19 : 20 ( 9 : 11 ) Václavek J.
56 12.10.2019 16,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 20 : 17 ( 7 : 9 ) Rauch P.
57 12.10.2019 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Svinov 26 : 21 ( 14 : 10 ) Sýkora T.
58 12.10.2019 14,00 TJ Avia Čakovice SK Studénka 15 : 10 ( 11 : 3 ) Malý J.
59 12.10.2019 16,00 TJ Přeštice Sokol Rokytnice 20 : 16 ( 7 : 5 ) Hejl Z.
60 12.10.2019 16,00 TJ Příchovice TJ S. Podlázky 20 : 21 ( 7 : 12 ) Baumruk J.
                     
61 13.10.2019 10,30 S.Opatovice n/L TJ S. Nezvěstice 20 : 15 ( 11 : 8 ) Malý J.
62 13.10.2019 11,00 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 20 : 21 ( 11 : 9 ) Beran M.
63 13.10.2019 9,30 Sokol Tymákov A SK Studénka 24 : 12 ( 10 : 5 ) Hejl Z.
64 13.10.2019 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Svinov 9 : 18 ( 5 : 9 ) Baumruk J.
65 13.10.2019 11,55 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 21 : 16 ( 10 : 8 ) Kult L.
66 13.10.2019 10,45 TJ Příchovice Sokol Rokytnice 21 : 16 ( 11 : 8 ) Sýkora T.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
437 12.10.2019 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Sp.Modřany 19 : 21 ( 12 : 11 ) Adámek J.
438 12.10.2019 14,30 Sokol Tymákov B TJ Žatec 20 : 16 ( 10 : 10 ) Sýkora T.
439 12.10.2019 13,30 TJ S. Kyšice Jiskra Raspenava 16 : 8 ( 10 : 1 ) Šimice V.
440 12.10.2019 13,00 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 22 : 14 ( 11 : 6 ) Zimmermann
                     
441 13.10.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Žatec 19 : 14 ( 9 : 4 ) Adámek J.
442 13.10.2019 11,00 Sokol Tymákov B TJ Sp.Modřany 26 : 18 ( 9 : 10 ) Hejl Z.
443 13.10.2019 11,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 19 : 15 ( 13 : 9 ) Jíra P.
444 13.10.2019 9,00 TJ S. Ejpovice Jiskra Raspenava 20 : 15 ( 13 : 7 ) Šimice V.
445 13.10.2019 14,30 TJ Všenice TJ Plzeň-Litice 22 : 21 ( 13 : 12 ) Zimmermann
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
646 12.10.2019 16,00 Sokol Dobruška SKNH Veselí n/M 17 : 14 ( 7 : 8 ) Černý J.
647 12.10.2019 16,00 Jiskra Humpolec TJ S.Osek n/B 22 : 18 ( 12 : 10 ) Beran M.
648 12.10.2019 15,30 Sokol Ostopovice TJ Pustějov 18 : 17 ( 8 : 10 ) Kotlář P.
649 12.10.2019 16,00 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 20 : 19 ( 10 : 11 ) Ziegler M.
650 12.10.2019 16,00 KNH MS Brno SSK Vítkovice 19 : 20 ( 10 : 9 ) Šimánek P.
                     
651 13.10.2019 11,00 Sokol Dobruška 1. NH Brno 16 : 12 ( 7 : 6 ) Václavek J.
652 13.10.2019 10,30 Jiskra Humpolec TJ Pustějov 17 : 17 ( 10 : 7 ) Rauch P.
653 13.10.2019 10,30 Sokol Ostopovice TJ S.Osek n/B 21 : 18 ( 12 : 12 ) Šimánek P.
654 13.10.2019 10,30 Draken Brno SSK Vítkovice 25 : 18 ( 10 : 9 ) Kotlář P.
655 13.10.2019 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 21 : 16 ( 11 : 7 ) Přikryl M.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
255 12.10.2019 13,00 Sokol Tymákov A TJ Plzeň-Újezd 19 : 13 ( 9 : 5 ) Plaček R.
256 12.10.2019 11,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 16 : 13 ( 12 : 6 ) Plaček R.
257 12.10.2019 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice A 18 : 24 ( 11 : 11 ) Bláha J.
258 12.10.2019 16,00 KNH Chomutov TJ Přeštice B 7 : 19 ( 7 : 9 ) Jíra P.
259 12.10.2019 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Ejpovice 19 : 18 ( 8 : 6 ) Malý J.
260 12.10.2019 14,30 TJ Sp.Modřany TJ S. Nezvěstice 18 : 11 ( 8 : 5 ) Černý M.
                     
261 13.10.2019 12,30 Sokol Tymákov A Sokol Blovice 19 : 12 ( 9 : 6 ) Jáneš L.
262 13.10.2019 14,00 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Újezd 13 : 16 ( 6 : 8 ) Jáneš L.
263 13.10.2019 9,00 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice B 25 : 15 ( 13 : 6 ) Černý M.
264 13.10.2019 10,30 KNH Chomutov TJ Přeštice A 14 : 29 ( 7 : 17 ) Leinweber C.
265 13.10.2019 9,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 10 : 12 ( 3 : 4 ) Baumruk J.
266 13.10.2019 11,00 TJ Sp.Modřany TJ S. Ejpovice 18 : 16 ( 11 : 9 ) Bláha J.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
831 12.10.2019 10,30 Sokol Dobruška S.Opatovice n/L 19 : 15 ( 11 : 7 ) Černý J.
                     
846 13.10.2019 9,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 27 : 19 ( 14 : 8 ) Václavek J.
847 13.10.2019 9,00 S.Opatovice n/L Sportklub Náchod 22 : 16 ( 14 : 10 ) Malý J.
848 13.10.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O HK Hlinsko v Č. 15 : 30 ( 8 : 14 ) Navrátilová
849 13.10.2019 15,00 TJ Pustějov TJ S. Vracov 17 : 12 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
850 13.10.2019 13,30 Sokol Svinov SK Studénka 15 : 22 ( 7 : 12 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.