Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Zimní kemp juniorů a juniorek VTJ+J 2021

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 11. - 12. 6. 2022

Publikováno: 13.6.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 11. a 12. června 2022.

1. LIGA MUŽŮ – 1. FINÁLE více zde
137 12.06.2022 14,30 Sokol Tymákov Sokol Krčín 19 : 13 ( 8 : 8 ) Adámek J., Václavik A.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
466 11.06.2022 13,00 TJ Žatec TJ Sp. Modřany 21 : 14 ( 10 : 7 ) Rauch P.
467 11.06.2022 15,30 Baník Most NH TJ S. Kyšice 22 : 18 ( 9 : 8 ) Zadražil S.
468 11.06.2022 13,30 KNH Chomutov TJ S. Ejpovice 23 : 27 ( 10 : 9 ) Hejl Z.
469 12.06.2022 10,30 TJ Žatec Sokol Tymákov B 24 : 21 ( 11 : 13 ) Hejl Z.
470 12.06.2022 12,00 KNH Chomutov TJ S. Kyšice 17 : 31 ( 10 : 15 ) Sýkora T.
471 12.06.2022 11,00 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 20 : 17 ( 12 : 9 ) Kult L.
472 12.06.2022 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Všenice 19 : 21 ( 8 : 16 ) Zadražil S.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
666 11.06.2022 14,30 Sokol Dobruška 1. NH Brno 23 : 18 ( 11 : 10 ) Ziegler M.
667 11.06.2022 16,00 SSK Vítkovice KNH MS Brno 20 : 24 ( 13 : 13 ) Beran M.
668 11.06.2022 16,00 TJ Pustějov Draken Brno 13 : 13 ( 7 : 6 ) Maiwaelder J.
669 12.06.2022 11,00 Sokol Dobruška TJ Chropyně 22 : 21 ( 10 : 12 ) Ziegler M.
670 12.06.2022 11,00 TJ Pustějov KNH MS Brno 15 : 12 ( 9 : 6 ) Maiwaelder J.
671 12.06.2022 11,00 SSK Vítkovice Draken Brno 26 : 20 ( 12 : 10 ) Váca J.
672 12.06.2022 10,30 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 26 : 21 ( 12 : 9 ) Barabáš M.
1. LIGA ŽEN finálová skupina více zde
849 11.06.2022 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Tymákov 12 : 32 ( 5 : 16 ) Václavik A.
850 11.06.2022 16,00 HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 15 : 23 ( 4 : 12 ) Barabáš M.
851 11.06.2022 16,00 Sokol Krčín Sokol Bakov n/J 23 : 20 ( 11 : 7 ) Navrátilová N.
852 11.06.2022 16,00 Sokol Dobruška Sokol Blovice 29 : 13 ( 17 : 6 ) Ziegler M.
853 12.06.2022 9,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Tymákov 13 : 17 ( 6 : 9 ) Beran M.
854 12.06.2022 9,30 TJ Stará Ves n/O TJ Přeštice 15 : 27 ( 9 : 16 ) Navrátilová N.
855 12.06.2022 9,30 Sokol Dobruška Sokol Bakov n/J 25 : 13 ( 14 : 7 ) Ziegler M.
856 12.06.2022 9,30 Sokol Krčín Sokol Blovice 30 : 27 ( 19 : 16 ) Václavek J.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
893 11.06.2022 13,30 Baník Most NH TJ S. Nezvěstice 16 : 14 ( 8 : 7 ) Zadražil S.
894 11.06.2022 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Avia Čakovice 24 : 24 ( 8 : 9 ) Plaček R.
895 11.06.2022 12,00 KNH Chomutov Spartak Modřany 12 : 10 ( 5 : 4 ) Hejl Z.
896 12.06.2022 9,00 Baník Most NH KNH Litvínov 13 : 16 ( 5 : 7 ) Kult L.
897 12.06.2022 10,30 KNH Chomutov TJ Avia Čakovice 21 : 13 ( 9 : 6 ) Sýkora T.
898 12.06.2022 11,00 TJ S. Ejpovice Spartak Modřany 20 : 20 ( 12 : 9 ) Rauch P.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
917 12.06.2022 14,00 TJ Pustějov Draken Brno 14 : 10 ( 6 : 4 ) Maiwaelder J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.