Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 11. - 12. 6. 2016

Publikováno: 12.6.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 11. - 12. 6. 2016.

1. LIGA MUŽŮ – semifinále více zde
135 12.6.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd 1.NH Brno 14 : 9 ( 6 : 3 ) Sýkora, Kalčík
136 12.6.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Přeštice 17 : 12 ( 11 : 5 ) Baumruk, Malý
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
515 12.6.2016 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Příchovice 16 : 13 ( 10 : 6 ) Adámek J.
516 12.6.2016 15,00 TJ S. Kyšice TJ Vřeskovice 17 : 18 ( 9 : 10 ) Hejl Z.
517 12.6.2016 14,30 TJ Všenice TJ S. Záluží 25 : 14 ( 12 : 6 ) Slavík V.
518 12.6.2016 16,00 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 12 : 20 ( 4 : 9 ) Malý J.
519 12.6.2016 15,00 Jiskra Raspenava NH Řevnice 21 : 20 ( 11 : 9 ) Bukovský J.
520 12.6.2016 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Litohlavy 25 : 12 ( 11 : 5 ) Zimmermann
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
717 11.6.2016 16,00 Draken Brno KNH MS Brno 14 : 14 ( 9 : 8 ) Jáneš L.
                     
715 12.6.2016 15,00 Sokol Svinov Sokol Kokory 25 : 22 ( 15 : 9 ) Jurtík P.
716 12.6.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Osek n/B 18 : 19 ( 7 : 11 ) Paško P.
718 12.6.2016 10,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Dobruška 29 : 22 ( 16 : 12 ) Kotlář P.
719 12.6.2016 10,30 TJ Podhorní Újezd Jiskra Humpolec 20 : 16 ( 10 : 6 ) Šimánek P.
720 12.6.2016 10,15 SK NH Veselí n/M Sokol Ostopovice 24 : 17 ( 15 : 11 ) Přikryl M.
1. LIGA ŽEN více zde
317 11.6.2016 17,00 TJ Příchovice Sokol Tymákov 8 : 12 ( 1 : 6 ) Kalčík Z. .
318 11.6.2016 15,30 SK Chomutov NH Šroubárna Žatec 19 : 25 ( 9 : 15 ) Beran M.
320 11.6.2016 11,00 Sokol Krčín Sokol Dobruška 21 : 17 ( 10 : 8 ) Václavík A.
                     
319 12.6.2016 14,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 26 : 16 ( 13 : 11 ) Sýkora T.
322 12.6.2016 9,30 Draken Brno HK Hlinsko v Č. 15 : 12 ( 10 : 6 ) Jáneš L.
327 12.6.2016 12,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 18 : 22 ( 10 : 11 ) Bittner, Cedidlo
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
855 11.6.2016 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 25 : 20 ( 12 : 9 ) Chmelík T.
                     
856 12.6.2016 11,00 Spartak Modřany TJ S. Podlázky 15 : 13 ( 8 : 6 ) Beran M.
857 12.6.2016 9,30 TJ Plzeň-Újezd Baník Most NH 18 : 11 ( 8 : 3 ) Jíra P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
933 11.6.2016 17,00 Sport klub Náchod TJ S. Vracov 25 : 10 ( 13 : 6 ) Václavík A.
                     
937 12.6.2016 9,00 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Vracov 21 : 15 ( 7 : 8 ) Kotlář P.
938 12.6.2016 9,00 TJ Stará Ves n/O TJ Chropyně 20 : 19 ( 7 : 7 ) Paško P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.