Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 11. - 12. 10. 2014

Publikováno: 12.10.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 11. - 12. 10. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde
49 12.10.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 20 : 18 ( 13 : 9 ) Malý J.
50 12.10.2014 14,30 TJ S.Podlázky TJ DIOSS Nýřany 19 : 16 ( 11 : 8 ) Sýkora T.
51 12.10.2014 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 13 : 13 ( 4 : 6 ) Bukovský J.
52 12.10.2014 14,00 1.NH Brno TJ S. Rokytnice 18 : 11 ( 10 : 6 ) Pechal R.
53 12.10.2014 11,00 Draken Brno SK Studénka 16 : 17 ( 8 : 7 ) Schmidt O.
54 12.10.2014 11,00 TJ S.Opatovice Sokol Krčín 18 : 24 ( 8 : 11 ) Přikryl M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
449 12.10.2014 10,30 KNH Chomutov TJ Avia Čakovice 16 : 22 ( 10 : 12 ) Jezbera V.
450 12.10.2014 10,00 TJ Šr. Žatec Baník Most NH 20 : 9 ( 11 : 6 ) Rauch P.
451 12.10.2014 10,45 TJ Litohlavy NH Řevnice 16 : 18 ( 7 : 12 ) Toman I.
452 12.10.2014 16,00 TJ S. Záluží TJ Vřeskovice 15 : 18 ( 8 : 7 ) Šimice V.
453 12.10.2014 10,30 TJ Všenice TJ Příchovice 22 : 20 ( 11 : 11 ) Hejl Z.
454 12.10.2014 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 11 : 18 ( 3 : 11 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
649 12.10.2014 8,30 TJ S.Podh.Újezd Jiskra Humpolec 25 : 23 ( 13 : 13 ) Bittner L.
651 12.10.2014 10,15 SK NH Veselí n/M. KNH MS Brno 19 : 17 ( 11 : 7 ) Kratochvíl
652 12.10.2014 14,15 TJ S. Osek n/B. TJ Stará Ves n/O. 18 : 24 ( 6 : 12 ) Kotlář P.
653 12.10.2014 13,30 Sokol Kokory Sokol Albrechtičky 21 : 19 ( 10 : 10 ) Ziegler M.
654 12.10.2014 15,00 Sokol Svinov SSK Vítkovice 17 : 15 ( 10 : 6 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN více zde
220 11.10.2014 16,00 Sokol Tymákov HK Hlinsko v Č. 21 : 14 ( 13 : 10 ) Baumruk J.
                     
246 12.10.2014 11,00 Sokol Krčín SK Studénka 16 : 17 ( 7 : 10 ) Lenfeld A.
248 12.10.2014 10,30 Sokol Blovice HK Hlinsko v Č. 12 : 18 ( 8 : 9 ) Slavík V.
249 12.10.2014 16,00 Sokol Tymákov SK Chomutov NH 25 : 7 ( 12 : 5 ) Adámek J.
250 12.10.2014 14,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 18 : 17 ( 7 : 7 ) Václavík A.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
822 12.10.2014 9,30 TJ Plzeň-Újezd SK Chomutov B 36 : 9 ( 20 : 2 ) Malý J.
823 12.10.2014 9,30 TJ Přeštice B Sokol Bakov 15 : 13 ( 8 : 7 ) Václavík A.
824 12.10.2014 11,30 TJ Šr. Žatec TJ J.Raspenava 18 : 11 ( 11 : 5 ) Rauch P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
922 12.10.2014 11,00 TJ Sp. Modřany TJ S.Opatovice 13 : 9 ( 7 : 5 ) Václavek J.
924 12.10.2014 9,30 Draken Brno Sokol Svinov 20 : 14 ( 6 : 7 ) Schmidt O.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.