Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 10. - 11. 9. 2016

Publikováno: 11.9.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 10. - 11. 9. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
13 10.9.2016 14,00 TJ DIOSS Nýřany SSK Vítkovice 19 : 14 ( 11 : 8 ) Bukovský J.
14 10.9.2016 14,00 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 22 : 8 ( 10 : 3 ) Rauch P.
15 10.9.2016 16,30 TJ S. Nezvěstice 1. NH Brno 16 : 13 ( 9 : 6 ) Zadražil S.
16 10.9.2016 13,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 20 : 21 ( 8 : 11 ) Hejl Z.
17 10.9.2016 14,00 TJ S. Podlázky TJ Avia Čakovice 17 : 13 ( 9 : 7 ) Jezbera V.
18 10.9.2016 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Plzeň-Újezd 22 : 20 ( 9 : 10 ) Šimánek P.
                     
19 11.9.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Rokytnice 24 : 19 ( 14 : 11 ) Jančík P.
20 11.9.2016 11,00 TJ Přeštice SSK Vítkovice 24 : 5 ( 13 : 3 ) Jíra P.
21 11.9.2016 8,15 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 18 : 17 ( 8 : 6 ) Slavík V.
22 11.9.2016 11,55 Sokol Tymákov 1. NH Brno 24 : 18 ( 12 : 7 ) Zadražil S.
23 11.9.2016 11,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Avia Čakovice 20 : 15 ( 13 : 7 ) Beran M.
24 11.9.2016 10,30 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 21 : 22 ( 13 : 11 ) Václavek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
413 10.9.2016 16,00 DIOSS Nýřany B TJ Příchovice 18 : 17 ( 11 : 8 ) Bukovský J.
414 10.9.2016 15,00 TJ Litohlavy TJ Vřeskovice 18 : 17 ( 11 : 9 ) Jančík P.
415 10.9.2016 15,00 Baník Most NH TJ Všenice 27 : 29 ( 13 : 16 ) Adámek J.
416 10.9.2016 12,15 TJ Šroub. Žatec TJ S. Záluží 19 : 11 ( 10 : 4 ) Kult L.
417 10.9.2016 16,00 TJ S. Kyšice Sp.Rožmitál p/T. 18 : 13 ( 9 : 9 ) Slavík V.
418 10.9.2016 14,30 TJ S. Ejpovice Jiskra Raspenava 24 : 18 ( 15 : 8 ) Jíra P.
                     
419 11.9.2016 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Vřeskovice 25 : 27 ( 12 : 15 ) Jančík P.
420 11.9.2016 10,45 TJ Litohlavy TJ Příchovice 15 : 14 ( 9 : 9 ) Rauch P.
421 11.9.2016 10,30 Baník Most NH TJ S. Záluží 16 : 9 ( 8 : 5 ) Adámek J.
422 11.9.2016 11,55 TJ Šroub. Žatec TJ Všenice 19 : 16 ( 11 : 9 ) Kult L.
423 11.9.2016 10,30 TJ S. Ejpovice Sp.Rožmitál p/T. 19 : 15 ( 8 : 6 ) Bešta J.
424 11.9.2016 11,00 TJ S. Kyšice Jiskra Raspenava 22 : 14 ( 12 : 7 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
613 10.9.2016 16,00 SKNH Veselí n/M TJ S. Osek n/B 18 : 15 ( 10 : 9 ) Přikryl M.
614 10.9.2016 16,00 Sokol Kokory SK Studénka 15 : 19 ( 9 : 11 ) Paško P.
615 10.9.2016 14,30 Sokol Dobruška Draken Brno 15 : 15 ( 8 : 11 ) Kotlář P.
616 10.9.2016 13,00 TJ S. Podh.Újezd KNH MS Brno 17 : 18 ( 8 : 10 ) Václavek J.
617 10.9.2016 16,00 Sokol Svinov Jiskra Humpolec 19 : 14 ( 9 : 8 ) Gorpiel L.
618 10.9.2016 14,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Ostopovice 24 : 17 ( 15 : 8 ) Ziegler M.
                     
619 11.9.2016 10,15 SKNH Veselí n/M SK Studénka nedohráno Přikryl M.
620 11.9.2016 10,30 TJ S. Osek n/B Sokol Kokory 19 : 18 ( 10 : 9 ) Gorpiel L.
621 11.9.2016 10,15 Sokol Dobruška KNH MS Brno 14 : 12 ( 7 : 5 ) Šimánek P.
622 11.9.2016 9,00 TJ S. Podh.Újezd Draken Brno 19 : 25 ( 6 : 14 ) Kotlář P.
623 11.9.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 26 : 15 ( 13 : 4 ) Ziegler M.
624 11.9.2016 10,30 Sokol Svinov TJ S. Ostopovice 22 : 18 ( 13 : 10 ) Paško P.
1. LIGA ŽEN více zde
211 10.9.2016 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Tymákov A 5 : 22 ( 2 : 14 ) Ziegler M.
217 10.9.2016 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 16 : 12 ( 8 : 6 ) Beran M.
218 10.9.2016 16,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 13 : 12 ( 7 : 5 ) Kotlář P.
                     
209 11.9.2016 11,45 Sokol Dobruška TJ Přeštice 19 : 12 ( 10 : 5 ) Šimánek P.
210 11.9.2016 11,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 12 : 12 ( 3 : 8 ) Jezbera V.
212 11.9.2016 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Šroub. Žatec 26 : 9 ( 11 : 5 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
805 11.9.2016 16,00 Sokol Tymákov B TJ Stará Huť 27 : 4 ( 13 : 1 ) Holý J.
806 11.9.2016 14,30 Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 23 : 22 ( 12 : 9 ) Erhart M.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
918 10.9.2016 12,30 TJ S.Podlázky TJ S. Vracov 23 : 17 ( 15 : 13 ) Jezbera V.
                     
905 11.9.2016 9,00 TJ S.Podlázky Spartak Modřany 16 : 18 ( 7 : 12 ) Václavek J.
906 11.9.2016 9,30 TJ S.Opatovice n/L Sport klub Náchod 21 : 14 ( 9 : 8 ) Beran M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.