Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 10. - 11. 5.2014

Publikováno: 11.5.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 10. - 11. 5. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde  
93 10.5.2014 16,00 Sokol Svinov SK Studénka 16 : 17 ( 7 : 12 ) Ziegler M.
                     
91 11.5.2014 14,00 1.NH Brno TJ S.Rokytnice 18 : 11 ( 10 : 5 ) Liška A.
92 11.5.2014 11,00 Sokol Krčín TJ Stará Ves 26 : 15 ( 13 : 7 ) Lenfeld A.
94 11.5.2014 10,30 DIOSS Nýřany TJ S.Opatovice 25 : 25 ( 15 : 12 ) Kalčík Z.
95 11.5.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 18 : 20 ( 8 : 10 ) Malý J.
96 11.5.2014 11,00 TJ Přeštice TJ S.Nezvěstice 20 : 22 ( 8 : 12 ) Václavek J.
1. LIGA ŽEN více zde  
291 11.5.2014 9,30 Sokol Dobruška TJ S.Rokytnice 25 : 12 ( 13 : 3 ) Slavík V.
292 11.5.2014 9,30 Sokol Krčín Spartak Modřany 18 : 10 ( 9 : 4 ) Lenfeld A.
293 11.5.2014 13,00 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 11 : 7 ( 5 : 4 ) Váca J.
294 11.5.2014 11,00 TJ Přichovice Sokol Tymákov 19 : 25 ( 10 : 10 ) Toman I.
295 11.5.2014 10,30 SK Chomutov NH Sokol Blovice 17 : 17 ( 9 : 9 ) Hejl Z.
296 11.5.2014 9,30 TJ Přeštice TJ Šr.Žatec 14 : 13 ( 8 : 4 ) Václavek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde  
491 11.5.2014 15,00 TJ S.Kyšice TJ S.Záluží 18 : 19 ( 9 : 7 ) Zadražil S.
492 11.5.2014 15,00 TJ S.Ejpovice TJ Litohlavy 17 : 15 ( 10 : 9 ) Bittner L.
493 11.5.2014 14,30 TJ Všenice TJ Vřeskovice 22 : 19 ( 12 : 9 ) Adámek J.
494 11.5.2014 15,00 NH Řevnice Jiskra Raspenava 20 : 16 ( 10 : 9 ) Sýkora T.
495 11.5.2014 10,30 Baník Most NH TJ S.Podlázky 18 : 30 ( 8 : 15 ) Bukovský J.
496 11.5.2014 12,00 TJ Avia Čakovice TJ Šr. Žatec 14 : 11 ( 7 : 3 ) Šimánek P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde  
691 11.5.2014 10,15 SKNH Veselí n/M. SSK Vítkovice 18 : 14 ( 9 : 7 ) Buřval J.
692 11.5.2014 10,30 TJ S.Vracov TJ Chropyně 20 : 17 ( 9 : 8 ) Paško P.
693 11.5.2014 14,15 TJ S.Osek n/B. S. Albrechtičky 20 : 18 ( 9 : 10 ) Šimice V.
694 11.5.2014 10,30 Autonot Jihlava Draken Brno 18 : 26 ( 9 : 14 ) Pechal R.
695 11.5.2014 11,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 18 : 15 ( 8 : 9 ) Slavík V.
696 11.5.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd Jiskra Humpolec 19 : 18 ( 10 : 8 ) Zimmermann L.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.