Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 10. - 11. 10. 2015

Publikováno: 11.10.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 10. - 11. 10. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
26 10.10.2015 16,00 SK Studénka TJ S. Podlázky 23 : 26 ( 14 : 13 ) Přikryl M.
54 10.10.2015 16,00 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 16 : 11 ( 8 : 6 ) Malý J.
                     
49 11.10.2015 10,30 SK Studénka Sokol Krčín 17 : 17 ( 10 : 8 ) Ziegler M.
50 11.10.2015 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Podlázky 20 : 18 ( 11 : 10 ) Maiwaelder
51 11.10.2015 14,00 1. NH Brno TJ S. Rokytnice 16 : 15 ( 8 : 9 ) Václavík A.
52 11.10.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice Šroubárna Žatec 22 : 12 ( 13 : 6 ) Jíra P.
53 11.10.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 18 : 24 ( 6 : 12 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
449 11.10.2015 14,00 TJ Příchovice TJ S. Ejpovice 16 : 16 ( 10 : 8 ) Rauch P.
450 11.10.2015 8,30 TJ Vřeskovice TJ S. Kyšice 14 : 24 ( 6 : 10 ) Šimice V.
451 11.10.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ Všenice 26 : 23 ( 18 : 14 ) Hejl Z.
452 11.10.2015 11,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 22 : 10 ( 10 : 6 ) Jáneš L.
453 11.10.2015 15,00 NH Řevnice Jiskra Raspenava 26 : 25 ( 14 : 14 ) Erhart M.
454 11.10.2015 10,45 TJ Litohlavy DIOSS Nýřany B 11 : 21 ( 8 : 12 ) Baumruk J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
649 11.10.2015 13,30 Sokol Kokory Sokol Svinov 17 : 22 ( 8 : 9 ) Paško P.
650 11.10.2015 14,15 TJ S. Osek n/B TJ Stará Ves n/O 17 : 17 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
651 11.10.2015 10,00 KNH MS Brno Draken Brno 16 : 14 ( 7 : 7 ) Šimánek P.
652 11.10.2015 10,30 Sokol Dobruška S. Opatovice n/L 20 : 21 ( 14 : 12 ) Beran M.
653 11.10.2015 10,30 Jiskra Humpolec S. Podhorní Újezd 19 : 16 ( 9 : 9 ) Slavík V.
654 11.10.2015 10,15 Sokol Ostopovice SKNH Veselí n/M 13 : 24 ( 8 : 8 ) Václavek J.
1. LIGA ŽEN více zde
247 11.10.2015 11,30 TJ Příchovice Sokol Tymákov 15 : 16 ( 9 : 11 ) Rauch P.
248 11.10.2015 9,30 Draken Brno Sokol Dobruška 15 : 29 ( 9 : 15 ) Václavík A.
249 11.10.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 19 : 19 ( 11 : 9 ) Sýkora T.
250 11.10.2015 10,00 Šroubárna Žatec SK Chomutov NH 17 : 11 ( 10 : 4 ) Jezbera V.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
822 10.10.2015 14,00 Baník Most NH Sokol Tymákov B 14 : 14 ( 5 : 9 ) Sýkora T.
                     
823 11.10.2015 14,30 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 15 : 21 ( 4 : 10 ) Kotlář P.
824 11.10.2015 14,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 19 : 15 ( 9 : 8 ) Adámek J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
915 11.10.2015 10,45 TJ S. Vracov TJ Chropyně 18 : 18 ( 6 : 10 ) Pechal R.
916 11.10.2015 13,00 TJ S. Opatovice n/L Sportklub Náchod 21 : 18 ( 11 : 7 ) Beran M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.