Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 1. - 2. 6. 2019

Publikováno: 2.6.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 1. - 2. června 2019.

1. LIGA MUŽŮ – čtvrtifinále více zde
133 2.6.2019 12,00 TJ S.Podlázky Sokol Krčín 15 : 14 ( 7 : 6 ) Rauch,Jáneš
134 2.6.2019 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ S.Opatovice n/L 25 : 20 ( 13 : 7 ) Váca,Malý
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
486 1.6.2019 14,00 Jiskra Raspenava TJ Všenice 18 : 24 ( 9 : 14 ) Zimmermann
487 1.6.2019 16,30 TJ Žatec B TJ S. Kyšice 18 : 20 ( 9 : 10 ) Jíra P.
488 1.6.2019 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ S. Ejpovice 20 : 17 ( 12 : 9 ) Šimice V.
489 1.6.2019 14,30 TJ Příchovice Sokol Tymákov B 27 : 12 ( 15 : 7 ) Hejl Z.
490 1.6.2019 14,00 TJ Vřeskovice Sp.Rožmitál p/T 19 : 23 ( 10 : 13 ) Kult L.
                     
491 2.6.2019 10,30 Baník Most NH TJ Všenice 17 : 11 ( 8 : 6 ) Hejl Z.
492 2.6.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Kyšice 19 : 17 ( 9 : 10 ) Malý J.
493 2.6.2019 8,30 TJ Žatec B TJ S. Ejpovice 10 : 14 ( 5 : 9 ) Zimmermann
494 2.6.2019 11,00 TJ Vřeskovice Sokol Tymákov B 15 : 19 ( 7 : 9 ) Plaček R.
495 2.6.2019 10,00 TJ Příchovice Sp.Rožmitál p/T 24 : 21 ( 10 : 6 ) Jíra P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
703 1.6.2019 16,00 1. NH Brno TJ Stará Ves n/O 20 : 18 ( 9 : 7 ) Kotlář P.
704 1.6.2019 15,30 Sokol Ostopovice TJ S. Osek n/B 16 : 18 ( 10 : 13 ) Václavek J.
705 1.6.2019 16,00 Jiskra Humpolec SK NH Veselí n/M 11 : 13 ( 6 : 6 ) Černý M.
706 1.6.2019 16,00 Sokol Dobruška Sokol Rokytnice B 29 : 16 ( 16 : 6 ) Šimánek P.
707 1.6.2019 16,00 SSK Vítkovice Draken Brno 22 : 15 ( 9 : 9 ) Jurtík P.
708 1.6.2019 16,00 Sokol Svinov KNH MS Brno 24 : 15 ( 12 : 7 ) Ziegler M.
                     
709 2.6.2019 10,30 Sokol Ostopovice TJ Stará Ves n/O 25 : 13 ( 16 : 8 ) Šimánek P.
710 2.6.2019 10,30 1. NH Brno TJ S. Osek n/B 21 : 23 ( 13 : 12 ) Černý M.
711 2.6.2019 10,30 Sokol Dobruška SK NH Veselí n/M 22 : 13 ( 14 : 7 ) Václavek J.
712 2.6.2019 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Rokytnice B 13 : 7 ( 5 : 3 ) Leinweber C.
713 2.6.2019 10,30 Sokol Svinov Draken Brno 17 : 10 ( 8 : 8 ) Jurtík P.
714 2.6.2019 11,00 SSK Vítkovice KNH MS Brno 14 : 12 ( 6 : 5 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN více zde
269 2.6.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov A 12 : 23 ( 8 : 12 ) Bittner L.
270 2.6.2019 11,00 TJ Přeštice A Sokol Dobruška 23 : 16 ( 12 : 10 ) Kult L.
271 2.6.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Krčín 24 : 21 ( 16 : 13 ) Ziegler M.
272 2.6.2019 13,30 TJ S. Podlázky Sokol Blovice 24 : 13 ( 13 : 8 ) Rauch P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
852 2.6.2019 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Žatec 14 : 10 ( 7 : 7 ) Jáneš L.
853 2.6.2019 11,00 TJ Sp.Modřany TJ S. Ejpovice 15 : 22 ( 8 : 13 ) Adámek J.
854 2.6.2019 9,30 TJ Přeštice B Sokol Tymákov B 19 : 14 ( 15 : 7 ) Kult L.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
936 1.6.2019 11,00 SK Studénka S.Opatovice n/L 21 : 29 ( 11 : 17 ) Ziegler M.
                     
953 2.6.2019 11,00 TJ Pustějov S.Opatovice n/L 16 : 19 ( 11 : 8 ) Navrátilová N.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.