Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 1. - 2. 10. 2022

Publikováno: 2.10.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 1. a 2. října 2022.

1. LIGA MUŽŮ více zde
37 01.10.2022 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 12 : 13 ( 7 : 6 ) Maiwaelder J.
38 01.10.2022 15,00 Sokol Krčín TJ Nýřany 24 : 13 ( 11 : 6 ) Adámek J.
39 01.10.2022 10,30 TJ S. Podlázky TJ S. Kyšice 28 : 19 ( 12 : 10 ) Zimmermann L.
40 01.10.2022 16,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 10 : 12 ( 7 : 5 ) Beran M.
41 01.10.2022 16,00 TJ Příchovice SK Studénka 18 : 16 ( 8 : 7 ) Hejl Z.
42 01.10.2022 16,00 TJ Přeštice Sokol Svinov 18 : 16 ( 12 : 7 ) Rauch P.
43 02.10.2022 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Nýřany 12 : 6 ( 3 : 3 ) Rauch P.
44 02.10.2022 10,30 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 22 : 23 ( 7 : 8 ) Bittner L.
46 02.10.2022 10,30 Sokol Dobruška TJ S. Kyšice 16 : 12 ( 10 : 8 ) Adámek J.
47 02.10.2022 10,30 TJ Příchovice Sokol Svinov 27 : 16 ( 18 : 10 ) Hejl Z.
48 02.10.2022 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 15 : 18 ( 6 : 8 ) Málek Jos.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
431 01.10.2022 16,00 KNH Chomutov TJ Všenice 16 : 18 ( 6 : 13 ) Sýkora T.
432 01.10.2022 12,00 TJ Žatec Sokol Tymákov B 19 : 12 ( 9 : 5 ) Gřes J.
433 01.10.2022 16,00 TJ Sp. Modřany TJ S. Ejpovice 14 : 19 ( 5 : 10 ) Váca J.
434 01.10.2022 14,30 TJ Plzeň-Litice KNH Litvínov 20 : 18 ( 10 : 9 ) Baumruk J.
435 01.10.2022 16,00 TJ Plzeň-Újezd Baník Most NH 13 : 19 ( 8 : 12 ) Zimmermann L.
436 02.10.2022 11,55 KNH Chomutov Sokol Tymákov B 18 : 22 ( 9 : 9 ) Sýkora T.
437 02.10.2022 10,30 TJ Žatec TJ Všenice 15 : 9 ( 9 : 6 ) Baumruk J.
438 02.10.2022 11,00 Sokol Bakov n/J TJ S. Ejpovice 15 : 18 ( 6 : 7 ) Gřes J.
439 02.10.2022 10,30 TJ Plzeň-Litice Baník Most NH 11 : 13 ( 7 : 8 ) Jíra P.
440 02.10.2022 11,00 TJ Plzeň-Újezd KNH Litvínov 25 : 19 ( 11 : 11 ) Málek Jan
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
632 02.10.2022 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Chropyně 19 : 12 ( 8 : 5 ) Barabáš M.
633 02.10.2022 16,00 1. NH Brno TJ Pustějov 18 : 11 ( 9 : 5 ) Barabáš M.
634 02.10.2022 10,30 KNH MS Brno SSK Vítkovice 28 : 22 ( 14 : 11 ) Šimánek P.
635 02.10.2022 10,30 Draken Brno TJ J. Humpolec 17 : 14 ( 8 : 6 ) Maiwaelder J.
636 02.10.2022 10,30 Sokol Ostopovice Autonot Jihlava 29 : 18 ( 13 : 9 ) Ziegler M.
1. LIGA ŽEN sk. A více zde
222 02.10.2022 14,30 TJ Přeštice TJ S. Ejpovice 32 : 9 ( 16 : 6 ) Málek Jos.
223 02.10.2022 10,30 KNH Chomutov Baník Most NH 12 : 11 ( 6 : 4 ) Sýkora T.
224 02.10.2022 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Bakov n/J 16 : 13 ( 6 : 7 ) Rauch P.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
252 02.10.2022 10,00 KNH Spoje Praha TJ S. Nezvěstice 19 : 24 ( 9 : 15 ) Váca J.
253 02.10.2022 12,30 Spartak Modřany KNH Litvínov 17 : 22 ( 5 : 9 ) Fišer F.
254 02.10.2022 16,00 Sokol Tymákov Sokol Blovice 18 : 8 ( 9 : 6 ) Beran M.
1. LIGA ŽEN sk.C+D více zde
278 01.10.2022 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 15 : 31 ( 11 : 15 ) Gorpiel L.
300 01.10.2022 16,00 HK Hlinsko v Č. TJ S. Vracov 19 : 15 ( 10 : 7 ) Ziegler M.
273 02.10.2022 11,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 9 : 23 ( 4 : 16 ) Navrátilová N.
274 02.10.2022 10,45 TJ S. Vracov TJ Stará Ves n/O 25 : 16 ( 11 : 8 ) Gorpiel L.
275 02.10.2022 10,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 21 : 21 ( 9 : 10 ) Jurtík P.
276 02.10.2022 12,00 SK Studénka TJ Chropyně 24 : 24 ( 10 : 12 ) Kratochvíl M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.