Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 1. - 2. 10. 2016

Publikováno: 2.10.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 1. - 2. 10. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
37 1.10.2016 16,00 1. NH Brno TJ DIOSS Nýřany 15 : 23 ( 9 : 12 ) Přikryl M.
38 1.10.2016 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 24 : 21 ( 11 : 11 ) Malý J.
39 1.10.2016 15,30 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 15 : 15 ( 11 : 6 ) Zadražil S.
40 1.10.2016 16,00 TJ S.Opatovice n/L Sokol Tymákov 26 : 24 ( 16 : 15 ) Václavík A.
41 1.10.2016 16,00 TJ Avia Čakovice SSK Vítkovice 13 : 16 ( 4 : 7 ) Václavek J.
42 1.10.2016 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Rokytnice 20 : 20 ( 10 : 8 ) Sýkora T.
                     
43 2.10.2016 10,30 1. NH Brno TJ Přeštice 15 : 20 ( 7 : 9 ) Šimánek P.
44 2.10.2016 11,00 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 21 : 30 ( 14 : 15 ) Václavík A.
45 2.10.2016 10,30 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov 22 : 19 ( 14 : 10 ) Adámek J.
46 2.10.2016 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Nezvěstice 19 : 16 ( 8 : 7 ) Malý J.
47 2.10.2016 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Rokytnice 10 : 14 ( 6 : 10 ) Bláha J.
48 2.10.2016 10,00 TJ Plzeň-Újezd SSK Vítkovice 20 : 21 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
437 1.10.2016 16,00 TJ Všenice DIOSS Nýřany B 23 : 18 ( 9 : 11 ) Rauch P.
438 1.10.2016 15,00 TJ S. Záluží TJ Litohlavy 16 : 18 ( 8 : 7 ) Slavík V.
439 1.10.2016 16,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 17 : 20 ( 11 : 11 ) Jáneš L.
440 1.10.2016 11,00 TJ S. Ejpovice TJ Šroub. Žatec 19 : 19 ( 8 : 10 ) Jíra P.
441 1.10.2016 15,00 Sp.Rožmitál p/T. TJ Příchovice 15 : 22 ( 7 : 13 ) Hejl Z.
442 1.10.2016 16,00 Jiskra Raspenava TJ Vřeskovice 24 : 21 ( 16 : 13 ) Beran M.
                     
443 2.10.2016 10,30 TJ Všenice TJ Litohlavy 18 : 16 ( 9 : 12 ) Jíra P.
444 2.10.2016 10,30 TJ S. Záluží DIOSS Nýřany B 28 : 29 ( 13 : 16 ) Hejl Z.
445 2.10.2016 11,00 TJ S. Kyšice TJ Šroub. Žatec 17 : 18 ( 8 : 11 ) Slavík V.
446 2.10.2016 10,30 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 23 : 12 ( 12 : 8 ) Jáneš L.
447 2.10.2016 10,30 Sp.Rožmitál p/T. TJ Vřeskovice 26 : 23 ( 15 : 10 ) Zadražil S.
448 2.10.2016 10,30 Jiskra Raspenava TJ Příchovice 14 : 19 ( 6 : 11 ) Beran M.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
637 1.10.2016 16,00 Draken Brno SKNH Veselí n/M 15 : 16 ( 9 : 8 ) Šimánek P.
638 1.10.2016 16,00 KNH MS Brno Sokol Kokory 15 : 13 ( 9 : 7 ) Kotlář P.
639 1.10.2016 16,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 22 : 17 ( 12 : 8 ) Paško P.
640 1.10.2016 16,00 TJ Stará Ves n/O TJ S. Podh.Újezd 22 : 19 ( 14 : 13 ) Gorpiel L.
641 1.10.2016 16,00 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B 19 : 15 ( 9 : 7 ) Bláha J.
642 1.10.2016 15,30 TJ S. Ostopovice SK Studénka 22 : 27 ( 10 : 15 ) Váca J.
                     
643 2.10.2016 10,30 Draken Brno Sokol Kokory 20 : 14 ( 12 : 12 ) Váca J.
644 2.10.2016 10,30 KNH MS Brno SKNH Veselí n/M 17 : 23 ( 11 : 11 ) Přikryl M.
645 2.10.2016 10,30 Sokol Svinov TJ S. Podh.Újezd 22 : 24 ( 11 : 11 ) Paško P.
646 2.10.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 17 : 18 ( 8 : 10 ) Gorpiel L.
647 2.10.2016 10,30 Jiskra Humpolec SK Studénka 15 : 9 ( 5 : 4 ) Václavek J.
648 2.10.2016 10,15 TJ S. Ostopovice TJ S. Osek n/B 19 : 18 ( 11 : 8 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN více zde
221 1.10.2016 16,00 TJ Přeštice TJ Stará Ves n/O 21 : 8 ( 9 : 5 ) Baumruk J.
222 1.10.2016 16,00 TJ Příchovice HK Hlinsko v Č. 25 : 20 ( 15 : 10 ) Bukovský J.
223 1.10.2016 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Dobruška 25 : 15 ( 15 : 8 ) Adámek J.
224 1.10.2016 13,30 TJ Šroub. Žatec Sokol Krčín 13 : 27 ( 6 : 11 ) Jezbera V.
                     
225 2.10.2016 9,30 TJ Přeštice HK Hlinsko v Č. 27 : 12 ( 12 : 4 ) Bukovský J.
226 2.10.2016 9,30 TJ Příchovice TJ Stará Ves n/O 19 : 22 ( 8 : 13 ) Rauch P.
227 2.10.2016 11,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 29 : 14 ( 16 : 8 ) Sýkora T.
228 2.10.2016 10,00 TJ Šroub. Žatec Sokol Dobruška 12 : 21 ( 9 : 13 ) Kult L.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
813 2.10.2016 11,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Stará Huť 26 : 7 ( 12 : 4 ) Baumruk J.
814 2.10.2016 15,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov B 10 : 24 ( 6 : 15 ) Jezbera V.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.