Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

Výsledky ligových soutěží z týdne 9. - 15. 9. 2019

Publikováno: 15.9.2019

Výsledky ligových soutěží hraných v týdnu od 9. do 15. září 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
5 14.09.2019 14,00 TJ DIOSS Nýřany TJ Avia Čakovice 26 : 20 ( 13 : 13 ) Zadražil S.
                     
25 15.09.2019 14,30 TJ S. Podlázky S.Opatovice n/L 18 : 20 ( 8 : 8 ) Sýkora T.
27 15.09.2019 10,30 Sokol Rokytnice SK Studénka 17 : 15 ( 11 : 9 ) Bittner L.
28 15.09.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Nezvěstice 16 : 16 ( 7 : 11 ) Hejl Z.
29 15.09.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 10 : 22 ( 6 : 12 ) Beran M.
30 15.09.2019 10,45 TJ Příchovice TJ DIOSS Nýřany 28 : 20 ( 14 : 9 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
413 15.09.2019 9,30 TJ Sp.Modřany TJ Všenice 17 : 22 ( 10 : 13 ) Barabáš M.
414 15.09.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Žatec 18 : 18 ( 10 : 10 ) Šimice V.
415 15.09.2019 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 13 : 13 ( 6 : 8 ) Jíra P.
416 15.09.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T Baník Most NH 24 : 21 ( 14 : 10 ) Zimmermann
417 15.09.2019 14,30 Sokol Tymákov B Jiskra Raspenava 20 : 14 ( 12 : 8 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
617 14.09.2019 16,00 TJ S.Osek n/B KNH MS Brno 20 : 18 ( 11 : 10 ) Jurtík P.
                     
621 15.09.2019 10,00 TJ S.Osek n/B Sokol Dobruška 22 : 31 ( 12 : 14 ) Přikryl M.
622 15.09.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Pustějov 16 : 26 ( 6 : 15 ) Václavek J.
623 15.09.2019 10,30 Jiskra Humpolec SKNH Veselí n/M 18 : 18 ( 8 : 9 ) Bláha J.
624 15.09.2019 10,30 Sokol Ostopovice Draken Brno 21 : 21 ( 9 : 9 ) Váca J.
625 15.09.2019 10,30 KNH MS Brno 1. NH Brno 14 : 17 ( 6 : 7 ) Václavik A.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
227 12.09.2019 17,00 TJ S. Ejpovice TJ Přeštice B 8 : 24 ( 4 : 12 ) Baumruk J.
                     
206 14.09.2019 15,00 Sokol Blovice TJ Avia Čakovice 20 : 8 ( 10 : 5 ) Plaček R.
                     
225 15.09.2019 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov A 10 : 35 ( 3 : 16 ) Leinweber C.
226 15.09.2019 15,15 TJ Přeštice A Sokol Tymákov B 20 : 9 ( 12 : 4 ) Baumruk J.
228 15.09.2019 16,00 Sokol Bakov n/J Sokol Blovice 18 : 19 ( 7 : 11 ) Kult L.
229 15.09.2019 10,30 KNH Chomutov TJ Avia Čakovice 14 : 12 ( 7 : 5 ) Malý J.
230 15.09.2019 11,00 TJ Sp.Modřany TJ Plzeň-Újezd 16 : 20 ( 8 : 10 ) Barabáš M.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
817 14.09.2019 16,00 SK Studénka Sokol Dobruška 17 : 21 ( 8 : 11 ) Navrátilová
                     
818 15.09.2019 16,00 S.Opatovice n/L Sokol Krčín 16 : 19 ( 8 : 9 ) Černý M.
819 15.09.2019 13,00 TJ S. Vracov Sportklub Náchod 15 : 14 ( 11 : 8 ) Navrátilová
820 15.09.2019 15,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 17 : 23 ( 7 : 10 ) Jurtík P.
821 15.09.2019 10,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 4 : 23 ( 2 : 12 ) Šimánek P.
822 15.09.2019 15,00 SK Studénka TJ Stará Ves n/O 22 : 17 ( 12 : 11 ) Přikryl M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.