Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z neděle 8. 6. 2014

Publikováno: 8.6.2014

Výsledky ligových soutěží hraných v neděli 8. 6. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde  
115 8.6.2014 14,00 1.NH Brno TJ Stará Ves 23 : 15 ( 13 : 8 ) Václavík A.
116 8.6.2014 11,00 Sokol Krčín Sokol Svinov 20 : 18 ( 11 : 8 ) Lenfeld A.
117 8.6.2014 11,00 SK Studénka TJ S.Rokytnice 17 : 20 ( 6 : 11 ) Ziegler M.
118 8.6.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ S.Opatovice 20 : 19 ( 8 : 7 ) Malý J.
119 8.6.2014 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 22 : 20 ( 6 : 11 ) Václavek J.
120 8.6.2014 11,00 TJ Přeštice DIOSS Nýřany 17 : 19 ( 9 : 9 ) Jančík P.
1. LIGA ŽEN více zde  
315 8.6.2014 9,30 Sokol Dobruška Spartak Modřany 26 : 15 ( 14 : 7 ) Šimánek P.
316 8.6.2014 9,30 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 17 : 12 ( 8 : 3 ) Lenfeld A.
317 8.6.2014 9,30 SK Studénka TJ S.Rokytnice 20 : 16 ( 10 : 10 ) Ziegler M.
318 8.6.2014 10,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov 15 : 27 ( 10 : 12 ) Hejl Z.
319 8.6.2014 11,30 TJ Šr.Žatec Sokol Blovice 10 : 12 ( 4 : 4 ) Baumruk J.
320 8.6.2014 16,00 TJ Přeštice TJ Přichovice 22 : 21 ( 14 : 12 ) Jančík P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde  
515 8.6.2014 15,00 TJ S.Kyšice TJ Litohlavy 14 : 14 ( 4 : 5 ) Bukovský J.
516 8.6.2014 15,00 TJ S.Ejpovice TJ Všenice 19 : 16 ( 9 : 5 ) Sýkora T.
517 8.6.2014 14,00 TJ Vřeskovice TJ S.Záluží 19 : 24 ( 9 : 11 ) Adámek J.
518 8.6.2014 10,30 Baník Most NH Jiskra Raspenava 19 : 14 ( 12 : 8 ) Slavík V.
519 8.6.2014 10,00 TJ Šr. Žatec TJ S.Podlázky 17 : 18 ( 7 : 10 ) Baumruk J.
520 8.6.2014 11,00 TJ Avia Čakovice NH Řevnice 23 : 18 ( 10 : 6 ) Buřval J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde  
715 8.6.2014 10,15 SKNH Veselí n/M. TJ Chropyně 27 : 9 ( 15 : 0 ) Šotner J.
716 8.6.2014 10,30 TJ S.Vracov TJ S.Osek n/B. 20 : 14 ( 8 : 8 ) Paško P.
717 8.6.2014 14,00 S. Albrechtičky SSK Vítkovice 14 : 18 ( 7 : 10 ) Šimek M.
718 8.6.2014 11,00 Sokol Dobruška Draken Brno 14 : 15 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
719 8.6.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd KNH MS Brno 20 : 17 ( 9 : 10 ) Bittner L.
720 8.6.2014 10,30 Jiskra Humpolec Autonot Jihlava 22 : 17 ( 12 : 10 ) Kotlář P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.