Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« duben 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - muži

Tagy

POZOR - Změna termínu ZHM mladších žáků 2020!!!

Publikováno: 25.2.2020

POZOR - Změna termínu ZHM mladších žáků 2020!!!

Z organizačních a provozních důvodů na straně pořadatele dochází ke změně termínu finále ZHM mladších žáků, které se uskuteční v neděli 29.3. 2020, místo původního termínu 28.3. 2020. Přehled požadatelů:

Zimní liga mládeže 2020 – DOROSTENCI

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A neděle 26.1.2020 SK Studénka Pustějov severomoravská
čtvrtfinále střed – sk.B neděle 2.2.2020 Sokol Krčín Lázně Bělohrad východočeská
čtvrtfinále západ – sk.C sobota 15.2.2020 KNH Litvínov Litvínov severočeská
semifinále východ – sk.D neděle 8.3.2020 SK Studénka Pustějov severomoravská
semifinále západ – sk.E neděle 8.3.2020 KNH Litvínov Litvínov severočeská
finále sobota-neděle 28.-29.3.2020 TJ Žatec TJ Sever Žatec severočeská

Zimní liga mládeže 2020 – DOROSTENKY

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A neděle 19.1.2020 TJ S. Vracov Vracov jihomoravská
čtvrtfinále střed – sk.B neděle 19.1.2020 KNH Spoje Praha Spoje Praha středočeská
čtvrtfinále západ – sk.C sobota 25.1.2020 KNH Litvínov Litvínov severočeská
semifinále východ – sk.D neděle 8.3.2020 TJ S. Vracov Vracov jihomoravská
semifinále západ – sk.E neděle 8.3.2020 SK Plzeň Bolevec Plzeň-Bolevec západočeská
finále sobota-neděle 4.-5.4.2020 SK Plzeň Bolevec Plzeň-Bolevec západočeská

Zimní halové mistrovství mládeže 2020

Kategorie Termín Pořadatel Hala Oblast
mladší žáci neděle 29.3.2020 SK Plzeň Bolevec Plzeň-Bolevec západočeská
mladší žačky sobota 28.3.2020 KNH Litvínov Litvínov severočeská
starší žáci sobota 21.3.2020 SK Autonot Jihlava Jihlava jihomoravská
starší žačky sobota 14.3.2020 TJ Žatec SZEŠ Žatec severočeská

Mistrovství České republiky 2020

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 19.-21.6.2020 Sokol Dobruška východočeská
mladší žačky 19.-21.6.2020 Sokol Bakov n/J. středočeská
starší žáci 12.-14.6.2020 KNH Chomutov severočeská
starší žačky 12.-14.6.2020 Sokol Dobruška východočeská
dorostenci 19.-21.6.2020 SK Studénka severomoravská
dorostenky 19.-21.6.2020 TJ Přeštice západočeská

Pohár České republiky 2020

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 19.-21.6.2020 TJ Plzeň-Újezd západočeská
mladší žačky 19.-21.6.2020 Sokol Krčín východočeská
starší žáci 12.-14.6.2020 TJ Chropyně severomoravská
starší žačky 12.-14.6.2020 TJ Jiskra Raspenava severočeská
dorostenci 19.-21.6.2020 KNH Chomutov severočeská
dorostenky 19.-21.6.2020 Sokol Tymákov západočeská

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.