Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

POŘADATELÉ CELOSTÁTNÍCH MLÁDEŽNICKÝCH AKCÍ 2016

Publikováno: 15.12.2015

POŘADATELÉ CELOSTÁTNÍCH MLÁDEŽNICKÝCH AKCÍ 2016

Výkonný výbor SNH dne 12. 12. 2015 projednal návrh komise mládeže SNH a následně schválil přidělení pořadatelství celostátních mládežnických akcí v roce 2016.

Mistrovství České republiky 2016

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 24.-26.6.2016 TJ Šroubárna Žatec severočeská
mladší žačky 24.-26.6.2016 TJ Přeštice západočeská
starší žáci 17.-19.6.2016 TJ Spartak Modřany středočeská
starší žačky 17.-19.6.2016 Baník Most severočeská
dorostenci 24.-26.6.2016 TJ Avia Čakovice středočeská
dorostenky 24.-26.6.2016 Sokol Tymákov západočeská

Pohár České republiky 2016

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 24.-26.6.2016 TJ Stará Ves n/O. severomoravská
mladší žačky 24.-26.6.2016 Sokol Dobruška východočeská
starší žáci 17.-19.6.2016 TJ S. Opatovice n/L. východočeská
starší žačky 17.-19.6.2016 TJ Miroslav jihomoravská
dorostenci 24.-26.6.2016 Sokol Svinov severomoravská
dorostenky 24.-26.6.2016 KNH Spoje Praha středočeská

Celostátní Zimní halový pohár mládeže 2016

Kategorie Termín Pořadatel Hala Oblast
mladší žáci sobota 12.3.2016 KNH Chomutov Spořice severočeská
mladší žačky sobota 12.3.2016 Sokol Krčín Česká Skalice východočeská
starší žáci sobota 19.3.2016 SK Studénka Pustějov severomoravská
starší žačky sobota 19.3.2016 TJ Stará Ves n/O. Stará Ves n/O. severomoravská

Zimní liga mládeže 2016 – DOROSTENCI

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A neděle 14.2.2016 SK Studénka Pustějov severomoravská
čtvrtfinále střed – sk.B sobota 20.2.2016 Středočeská OSK SNH Řevnice středočeská
čtvrtfinále západ – sk.C neděle 7.2.2016 Baník Most NH Most severočeská
semifinále východ – sk.D neděle 6.3.2016 SK Studénka Pustějov severomoravská
semifinále západ – sk.E neděle 13.3.2016 SKH Plzeň-Bolevec 1925 Plzeň Bolevec západočeská
finále 2. – 3. 4. 2016 TJ Šroubárna Žatec Žatec severočeská

Zimní liga mládeže 2016 – DOROSTENKY

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A sobota 6.2.2016 TJ Stará Ves n/O. Stará Ves n/O. severomoravská
čtvrtfinále střed – sk.B sobota 13.2.2016 Sokol Krčín Česká Skalice východočeská
čtvrtfinále západ – sk.C neděle 7.2.2016 SKH Plzeň-Bolevec 1925 Plzeň Bolevec západočeská
semifinále východ – sk.D neděle 13.3.2016 TJ Pustějov Pustějov severomoravská
semifinále západ – sk.E neděle 6.3.2016 SKH Plzeň-Bolevec 1925 Plzeň Bolevec západočeská
finále 2. – 3. 4. 2016 SKH Plzeň-Bolevec 1925 Plzeň Bolevec západočeská

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.