Svaz národní házené

118 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« březen 2023 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Pořadatelé celostátních akcí mládeže 2023

Publikováno: 13.1.2023

Pořadatelé celostátních akcí mládeže 2023

Komise mládeže zveřejnila schválené pořadatele celostátních akcí mládeže pro rok 2023. Komise mládeže zároveň vyzývá všechny oddíly, aby zvážily možnost uspořádání Mistrovství ČR dorostenců, kde zatím pořadatel chybí. Případní zájemci mohou kontaktovat sekretariát SNH, případně přímo předsedkyni komise mládeže.

Na návrh komise mládeže byly pro rok 2023 schváleny Výkonným výborem mládežnické akce v následujících formátech:

  • zimní halové soutěže v žákovských kategoriích budou odehrány ve formátu finálového turnaje Zimního halového mistrovství ČR, kterému budou předcházet kvalifikační turnaje v jednotlivých oblastech, počet a forma kvalifikačních turnajů je plně v kompetenci jednotlivých OSK
  • zimní halové soutěže v dorosteneckých kategoriích budou odehrány ve formátu série postupových turnajů obdobně jako před covidovým obdobím, finálové klání bude odehráno formou jednodenního turnaje
  • letní Mistrovství a Poháry ČR budou odehrány ve stejném formátu jako v předchozím roce, tzn. s příjezdem v pátek a začátkem turnaje v pátek dopoledne, ukončení v neděli odpoledne
  • pro rok 2023 bude vypsán rovněž Superpohár mládeže pro žákovské kategorie, který proběhne formou jednodenního turnaje mezi výběry jednotlivých oblastí, a to pravděpodobně v sobotu 6. května
  • v rámci utkání Čechy – Morava 2023 bude sehráno rovněž výběrové utkání juniorek a juniorů

Zimní halové mistrovství mládeže 2023

Kategorie Termín Pořadatel Hala Oblast
mladší žáci sobota 11.3.2023 Sokol Tymákov Plzeň-Bolevec západočeská
mladší žačky neděle 26.3.2023 KNH Litvínov Litvínov severočeská
starší žáci sobota 18.3.2023 TJ Stará Huť Dobříš středočeská
starší žačky sobota 18.3.2023 TJ Chropyně Troubky severomoravská

Zimní liga mládeže 2023 – DOROSTENCI

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A neděle 22.1.2023 TJ Stará Ves n/O. Stará Ves n/O. severomoravská
čtvrtfinále střed – sk.B neděle 22.1.2023 VČ OSK Dobruška východočeská
čtvrtfinále západ – sk.C neděle 29.1.2023 SK Plzeň-Bolevec Plzeň-Bolevec západočeská
semifinále východ – sk.D neděle 26.2.2023 SM OSK Pustějov severomoravská
semifinále západ – sk.E neděle 5.3.2023 SK Plzeň-Bolevec Plzeň-Bolevec západočeská
finále sobota 25.3.2023 SK Plzeň-Bolevec Plzeň-Bolevec západočeská

Zimní liga mládeže 2023 – DOROSTENKY

Kolo Termín Pořadatel Hala Oblast
čtvrtfinále východ – sk.A neděle 29.1.2023 TJ S. Vracov Vracov jihomoravská
čtvrtfinále střed – sk.B neděle 29.1.2023 KNH Spoje Praha Spoje Praha středočeská
čtvrtfinále západ – sk.C neděle 29.1.2023 KNH Litvínov Litvínov severočeská
semifinále východ – sk.D sobota 4.3.2023 SM OSK Pustějov severomoravská
semifinále západ – sk.E neděle 26.2.2023 Sokol Tymákov Plzeň-Bolevec západočeská
finále sobota 25.3.2023 TJ Stará Huť Dobříš středočeská

Mistrovství České republiky 2023

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 16.-18.6.2023 TJ Avia Čakovice středočeská
mladší žačky 16.-18.6.2023 Sokol Tymákov západočeská
starší žáci 9.-11.6.2023 SK Studénka severomoravská
starší žačky 9.-11.6.2023 Sokol Tymákov západočeská
dorostenci 16.-18.6.2023 NEOBSAZENO ???
dorostenky 16.-18.6.2023 Sokol Dobruška východočeská

Pohár České republiky 2023

Kategorie Termín Pořadatel Oblast
mladší žáci 16.-18.6.2023 TJ Plzeň-Újezd západočeská
mladší žačky 16.-18.6.2023 Sokol Bakov n/Jiz. středočeská
starší žáci 9.-11.6.2023 TJ S. Ejpovice západočeská
starší žačky 9.-11.6.2023 TJ Přeštice západočeská
dorostenci 16.-18.6.2023 TJ Nýřany západočeská
dorostenky 16.-18.6.2023 KNH Spoje Praha středočeská

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.