Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Mistrovství a Pohár ČR dorostu a mladšího žactva pro rok 2016

Publikováno: 27.6.2016

Mistrovství a Pohár ČR dorostu a mladšího žactva pro rok 2016

O uplynulém víkendu byly odehrány turnaje Mistrovství ČR a Poháru ČR v kategoriích dorostu a mladšího žactva pro rok 2016.

Mistrovství ČR 2016 * MLADŠÍ ŽÁCI * 24.-26.6.2016 * Žatec

pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Božkov (ZČ), 3. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. NH Řevnice (StČ), 6. TJ Jiskra Humpolec (JM)

Mistrovství ČR 2016 * MLADŠÍ ŽAČKY * 24.-26.6.2016 * Přeštice

pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ Chropyně (SM), 3. TJ S. Březno (StČ), 4. TJ S. Vracov (JM), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. TJ Jiskra Raspenava (SČ)

Mistrovství ČR 2016 * DOROSTENCI * 24.-26.6.2016 * Praha-Čakovice

pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. SK Studénka (SM), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. Draken Brno (JM), 5. TJ Avia Čakovice (StČ), 6. TJ Šroubárna Žatec (SČ)

Mistrovství ČR 2016 * DOROSTENKY * 24.-26.6.2016 * Tymákov

pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. SK Chomutov NH (SČ), 4. TJ S. Vracov (JM), 5. Sokol Svinov (SM), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)

Pohár ČR 2016 * MLADŠÍ ŽÁCI * 24.-26.6.2016 * Stará Ves n/Ondř.

pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Sokol Ostopovice (JM), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. Sokol Bakov n/J. (StČ), 5. TJ Chropyně (SM), 6. TJ S. Podhorní Újezd (VČ)

Pohár ČR 2016 * MLADŠÍ ŽAČKY * 24.-26.6.2016 * Dobruška

pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Miroslav NH (JM), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. Sokol Bakov n/J. (StČ), 5. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 6. Sokol Dobruška (VČ)

Pohár ČR 2016 * DOROSTENCI * 24.-26.6.2016 * Ostrava-Svinov

pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Sokol Dobruška (VČ), 3. Sokol Svinov (SM), 4. TJ Stará Ves n/O. (SM), 5. 1.NH Brno (JM), 6. Baník Most NH (SČ)

Pohár ČR 2016 * DOROSTENKY * 24.-26.6.2016 * Praha

pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. Draken Brno (JM), 5. Baník Most NH (SČ), 6. KNH Spoje Praha (StČ)

.

Více informací k Mistrovství ČR mládeže včetně výsledků naleznete ZDE
Více informací k Poháru ČR mládeže včetně výsledků naleznete ZDE

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.