Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

COACH Magazín

Publikováno: 29.3.2016

COACH Magazín

Nový čtvrtletník se zaměřením na trenéry, který bude vycházet jako vložená příloha Deníku Sport. První číslo vyjde již 30. března!

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolte mi Vás informovat o zrodu nového magazínu COACH, který bude čtvrtletně vycházet v příloze Deníku Sport a je určen nejen pro trenéry, ale i sympatizanty sportu.
Magazín COACH, jehož první číslo vyjde ve středu 30. března, našel světlo světa díky unikátní spolupráci a ekonomické podpoře sedmi svazů sportovních her (fotbal, lední hokej, volejbal, basketbal, házená, florbal a ragby), Trenérsko-metodické sekce Českého olympijského výboru (v úzké spolupráci s Unií profesionálních trenérů ČOV) a Deníku Sport. Je zřejmé, že české sportovní prostředí začíná čím dál intenzivněji spolupracovat a klade důraz na zviditelnění významu a role trenéra, včetně odbornosti.
Dovolte mi tedy shrnout a představit základní informace o magazínu COACH:
- COACH vyjde 4× ročně jako vložená příloha Deníku Sport.
- základní obsahové segmenty: Rozhovor, Fiktivní rozhovor bourající mýty, Psychologie po kapkách, Na tělo s Prof. Pavlem Kolářem, Pohled hráče na trenéry, Hlavní téma – v prvním vydání je to téma Trenér mládeže, Úvaha nad tématem, které je nám společné – v prvním vydání Jak naložit se silným egem, TOP 10, infografiky, aj.
- v období mezi jednotlivými čísly bude TMS ČOV zásobovat participující svazy jednotlivými články a videorozhovory natočenými s odborníky ze sportovního prostředí na témata, která jsou pro sportovní hry společná. Videorozhovory i články budou umístěny na webu TMS a UPT.
Věřím, že čtvrtletník COACH si najde cestu do podvědomí zájmu u trenérského stavu v naší zemi a bude nedílnou součástí i zdrojem informací pro všechny úrovně trenérů napříč sportovním prostředím.
Upoutávku k novému magazínu naleznete ZDE

S úctou a přátelským pozdravem

Zdeněk Haník
předseda České olympijské akademie

.

Autor: Zdeněk Haník

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.