Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

ČECHY-MORAVA 2015 - Užší nominace reprezentačních výběrů

Publikováno: 21.4.2015

ČECHY-MORAVA 2015 - Užší nominace reprezentačních výběrů

Jednotliví reprezentační trenéři družstev dospělých zveřejnili užší nominace reprezentačních výběrů pro letošní mezizemská utkání Čechy - Morava, které se uskuteční dne 10. května v Chomutově v rámci oslav 110 let národní házené.

.

ŽENY:

ČECHY   MORAVA
Brankářky:   Brankářky:
PETLÁNOVÁ Jitka TJ Příchovice   ŠNAJDROVÁ Ivana TJ S. Pustějov
ZADRAŽILOVÁ Soňa TJ Přeštice   KLIMENTOVÁ Lucie TJ S. Rokytnice
      ZELEZNÍKOVÁ Maria Sokol Svinov
Obránkyně:   Obránkyně:
FIALOVÁ Lenka Sokol Blovice   PETROŠOVÁ Monika TJ S. Pustějov
MACKOVÁ Veronika Sokol Krčín   ČERNÁ Petra SK Studénka
PEŘINOVÁ Dagmar Sokol Dobruška   NEZVALOVÁ Kamila              TJ S. Rokytnice
PROTIVOVÁ Jitka Sokol Tymákov   DRESLEROVÁ Veronika TJ S. Pustějov
VIZINGROVÁ Kristýna TJ Přeštice   HRADILÍKOVÁ Eva TJ S. Rokytnice
VLČKOVÁ Lucie TJ Šroubárna Žatec      
Útočnice:   Útočnice:
BONAVENTUROVÁ Štěpánka HK Hlinsko v Č.   POLÁŠKOVÁ Marie TJ Chropyně
POLÁČKOVÁ Veronika Sokol Krčín   ČERNÁ Pavla     TJ Chropyně
m.n.h. JINDŘICHOVÁ Ivana TJ Příchovice   PAVLÍKOVÁ Jana TJ S. Rokytnice
m.n.h. LAŠTOVIČKOVÁ Petra Sokol Dobruška   KRČMÁŘOVÁ Kristýna SK Studénka
LEVOROVÁ Jolana TJ Příchovice   SANYTRÁKOVÁ Hana SK Studénka
ŠMÍDLOVÁ Pavla Sokol Tymákov   KRATOCHVÍLOVÁ Alice Sokol Svinov
VOLFOVÁ Petra HK Hlinsko v Č.   BENEŠOVÁ Klára Sokol Svinov
Náhradnice:   Náhradnice:
HOUHOVÁ Barbora Sokol Tymákov   ČAJKOVÁ Silvie TJ S. Vracov
BITTNEROVÁ Michaela Sokol Tymákov   SCHMIDTOVÁ Terezie TJ S. Rokytnice
SLAVÍČKOVÁ Irena HK Hlinsko v Č.   POLÁŠKOVÁ Ester TJ Chropyně
Trenérky:   Trenéři:
m.n.h. LAŠTOVIČKOVÁ Božena Sokol Dobruška   BAJTEK Rostislav TJ Pustějov
zas.tr. ŠMÍDLOVÁ Vendula Sokol Tymákov   MALENDA Antonín TJ S. Rokytnice

MUŽI:

ČECHY   MORAVA
Brankáři:   Brankáři:
MAJER Václav           Sokol Tymákov   m.n.h. MÜHLHANDL David 1.NH Brno
ŽEŽULKA Luboš       TJ S. Nezvěstice   ŠTĚPÁN Jan Sokol Svinov
Obránci:   Obránci:
m.n.h. POČÁTECKÝ Pavel      TJ Plzeň – Újezd    MIKULÁŠEK Vít TJ S. Rokytnice
JANEBA Lukáš            TJ Avia Čakovice   SANYTRÁK Lukáš SK Studénka
KŘOVÁK Jiří TJ S. Opatovice  n/L .   LAKATOŠ Tomáš Sokol Svinov
DANIELKA Zdeněk    TJ S. Záluží   JUREČKA Petr TJ S. Rokytnice
MORAVEC Jakub      Sokol Dobruška        BOTKO Ondřej Draken Brno
GRUSZKA Matěj      TJ Přeštice      
Útočníci:   Útočníci:
NOCIAR Daniel     TJ Šroubárna Žatec    ULRYCH Tomáš 1.NH Brno
m.n.h. TITL Pavel         TJ Plzeň – Újezd    m.n.h. PETR Jan 1.NH Brno
HOŠŤÁLEK Ondřej         TJ Příchovice   SILBER Boleslav SK Studénka
NACHTMAN Marek   TJ DIOSS Nýřany   KUBÁČEK Jan TJ S. Pustějov
ŠILHÁNEK Lukáš       TJ S. Nezvěstice   ŠAFÁŘ Martin KNH MS Brno
KUČERA Kryštof         TJ S. Podlázky   HAVLÍK Jaromír TJ S. Rokytnice
           BENEŠ Vojtěch Sokol Svinov
           CIESLAR Filip TJ S. Rokytnice
Náhradníci:   Náhradníci:
m.n.h. BENEDA Ladislav    TJ Plzeň-Újezd   ŠIMEČEK Radek TJ S. Pustějov
GABRIEL Marek           TJ DIOSS Nýřany   PISCH Jiří TJ S. Pustějov
SEDLÁK Pavel       TJ Plzeň-Újezd   MICHALUS Marek SSK Vítkovice
PRÁCHENSKÝ Vojtěch       TJ S. Opatovice  n/L .      
Trenéři:   Trenéři:
BEŠTA Jaroslav TJ Plzeň – Újezd    BENEŠ Milan Sokol Svinov
m.n.h. BRADA Václav TJ DIOSS Nýřany   ROSENZWEIG Petr SK Studénka

Bližší informace k mezizemským utkáním a oslavám 110 let národní házené naleznete v sekci 110 let NH

Autor: admin

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.