Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

97) 2. LIGA ŽEN SK. A 2014/15 - rozpis utkání jaro 2015

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
831 12.4.2015 11,00 TJ Přeštice B TJ Plzeň-Újezd 17 : 17 (7:6) Šimice V.
832 12.4.2015 15,15 SK Chomutov NH B TJ Šr. Žatec 11 : 25 (4:11) Jezbera V.
833 12.4.2015 14,30 Sokol Bakov TJ J.Raspenava 10 : 8 (6:4) Kotlář P.
                     
841 18.4.2015 14,30 TJ Přeštice B TJ J.Raspenava 21 : 15 ( 10 : 8 ) Václavík A.
                     
834 19.4.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ J.Raspenava 29 : 18 ( 16 : 11 ) Kalčík Z.
835 19.4.2015 10,00 TJ Šr. Žatec Sokol Bakov 16 : 11 ( 5 : 7 ) Malý J.
836 19.4.2015 9,30 TJ Přeštice B SK Chomutov NH B 21 : 7 ( 11 : 4 ) Baumruk J.
                     
837 26.4.2015 16,40 SK Chomutov NH B TJ Plzeň-Újezd 7 : 26 ( 4 : 13 ) Bláha J.
838 26.4.2015 14,30 Sokol Bakov TJ Přeštice B 18 : 14 ( 9 : 6 ) Barabáš M.
839 26.4.2015 10,30 TJ J.Raspenava TJ Šr. Žatec 8 : 15 ( 5 : 7 ) Jíra P.
                     
842 2.5.2015 15,15 SK Chomutov NH B Sokol Bakov 3 : 20 ( 1 : 9 ) Jezbera V.
                     
840 3.5.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Šr. Žatec 18 : 28 ( 7 : 14 ) Barabáš M.
                     
  10.5.2015   oslavy 110 let NH
                     
843 17.5.2015 14,30 Sokol Bakov TJ Plzeň-Újezd 21 : 15 ( 10 : 6 ) Barabáš M.
844 17.5.2015 10,30 TJ J.Raspenava SK Chomutov NH B 38 : 4 ( 17 : 2 ) Beran M.
845 17.5.2015 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Přeštice B 20 : 18 ( 10 : 9 ) Šimice V.
                     
846 23.5.2015 14,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice B 19 : 21 ( 8 : 7 ) Toman I.
                     
847 24.5.2015 10,00 TJ Šr. Žatec SK Chomutov NH B 27 : 14 ( 15 : 5 ) Jezbera V.
848 24.5.2015 10,30 TJ J.Raspenava Sokol Bakov 10 : 11 ( 5 : 6 ) Kotlář P.
                     
849 31.5.2015 10,30 TJ J.Raspenava TJ Plzeň-Újezd 12 : 14 ( 4 : 8 ) Kotlář P.
850 31.5.2015 14,30 Sokol Bakov TJ Šr. Žatec 8 : 18 ( 4 : 9 ) Lenfeld A.
851 31.5.2015 9,00 SK Chomutov NH B TJ Přeštice B 5 : 39 ( 3 : 19 ) Martínek V.
                     
859 6.6.2015 15,30 SK Chomutov NH B TJ J.Raspenava 7 : 23 ( 4 : 10 ) Malý J.
                     
852 7.6.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd SK Chomutov NH B 36 : 5 ( 18 : 2 ) Malý J..
853 7.6.2015 11,00 TJ Přeštice B Sokol Bakov 10 : 0 kont. Slavík V.
854 7.6.2015 10,00 TJ Šr. Žatec TJ J.Raspenava 20 : 14 ( 8 : 5 ) Václavík A.
                     
860 13.6.2015 11,00 TJ Přeštice B TJ Šr. Žatec 18 : 19 ( 10 : 10 ) Slavík V.
                     
855 14.6.2015 13,00 TJ Šr. Žatec TJ Plzeň-Újezd 25 : 22 ( 14 : 11 ) Přikryl M.
856 14.6.2015 10,30 TJ J.Raspenava TJ Přeštice B 11 : 17 ( 7 : 10 ) Malý J.
857 14.6.2015 14,30 Sokol Bakov SK Chomutov NH B 24 : 8 ( 16 : 4 ) Kotlář P.
                     
858 21.6.2015 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Bakov 20 : 18 ( 9 : 11 ) Jíra P.