Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

96) 2. LIGA ŽEN SK. A 2014/15 - rozpis utkání podzim 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
801 24.8.2014 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice B 8 : 5 ( 5 : 4 ) Baumruk J.
802 24.8.2014 12,00 SK Chomutov B TJ Šr. Žatec 11 : 23 ( 3 : 12 ) Adámek J.
803 24.8.2014 14,30 Sokol Bakov TJ J.Raspenava 16 : 13 ( 6 : 6 ) Jančík P.
                     
805 31.8.2014 10,00 TJ Šr. Žatec Sokol Bakov 15 : 3 ( 6 : 2 ) Jančík P.
806 31.8.2014 9,30 TJ Přeštice B SK Chomutov B 24 : 4 ( 10 : 2 ) Holý J.
                     
807 7.9.2014 12,00 SK Chomutov B TJ Plzeň-Újezd 11 : 22 ( 7 : 13 ) Šimice V.
808 7.9.2014 14,30 Sokol Bakov TJ Přeštice B 14 : 18 ( 11 : 10 ) Václavek J.
809 7.9.2014 14,00 TJ J.Raspenava TJ Šr. Žatec 13 : 24 ( 7 : 14 ) Šimánek P.
                     
804 13.9.2014 14,30 TJ Plzeň-Újezd TJ J.Raspenava 17 : 12 ( 11 : 6 ) Bukovský J.
                     
810 14.9.2014 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Šr. Žatec 12 : 16 ( 5 : 6 ) Váca J.
811 14.9.2014 9,30 TJ Přeštice B TJ J.Raspenava 18 : 11 ( 10 : 8 ) Bukovský J.
812 14.9.2014 12,00 SK Chomutov B Sokol Bakov 12 : 27 ( 4 : 14 ) Kotlář P.
                     
819 20.9.2014 16,00 TJ J.Raspenava TJ Plzeň-Újezd 15 : 16 ( 7 : 7 ) Barabáš M.
                     
813 21.9.2014 12,00 Sokol Bakov TJ Plzeň-Újezd 19 : 20 ( 9 : 10 ) Liška A.
814 21.9.2014 12,00 SK Chomutov B TJ J.Raspenava 5 : 19 ( 1 : 10 ) Hejl Z.
815 21.9.2014 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Přeštice B 12 : 12 ( 5 : 5 ) Jezbera V.
                     
816 28.9.2014 14,30 TJ Přeštice B TJ Plzeň-Újezd 13 : 17 ( 8 : 11 ) Lenfeld A.
817 28.9.2014 14,30 TJ Šr. Žatec SK Chomutov B 30 : 5 ( 12 : 3 ) Slavík V.
818 28.9.2014 10,30 TJ J.Raspenava Sokol Bakov 13 : 12 ( 6 : 8 ) Liška A.
                     
820 5.10.2014 14,30 Sokol Bakov TJ Šr. Žatec 13 : 15 ( 4 : 7 ) Rauch P.
821 5.10.2014 12,00 SK Chomutov B TJ Přeštice B 8 : 21 ( 5 : 11 ) Šimice V.
                     
822 12.10.2014 9,30 TJ Plzeň-Újezd SK Chomutov B 36 : 9 ( 20 : 2 ) Malý J.
823 12.10.2014 9,30 TJ Přeštice B Sokol Bakov 15 : 13 ( 8 : 7 ) Václavík A.
824 12.10.2014 11,30 TJ Šr. Žatec TJ J.Raspenava 18 : 11 ( 11 : 5 ) Rauch P.
                     
830 18.10.2014 15,00 TJ Přeštice B TJ Šr. Žatec 18 : 17 ( 8 : 7 ) Jančík P.
                     
825 19.10.2014 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Plzeň-Újezd 18 : 12 ( 6 : 4 ) Cedidlo J.
826 19.10.2014 10,30 TJ J.Raspenava TJ Přeštice B 13 : 22 ( 6 : 11 ) Jíra P.
827 19.10.2014 14,30 Sokol Bakov SK Chomutov B 18 : 6 ( 10 : 4 ) Kotlář P.
                     
828 26.10.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Bakov 18 : 14 ( 10 : 6 ) Hejl Z.
829 26.10.2014 10,30 TJ J.Raspenava SK Chomutov B 18 : 7 ( 11 : 4 ) Kotlář P.