Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

91) 1. LIGA ŽEN 2014/15 - rozpis utkání jaro 2015

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
290 11.4.2015 12,00 HK Hlinsko v Č. SK Chomutov NH 15 : 15 (8:9) Cedidlo J.
                     
263 12.4.2015 13,00 Sokol Dobruška SK Studénka 25 : 18 (14:9) Schmidt O.
265 12.4.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Tymákov 15 : 24 (8:15) Váca J.
267 12.4.2015 14,30 Sokol Blovice TJ Příchovice 11 : 25 (6:11) Baumruk J.
                     
268 18.4.2015 16,00 Sokol Tymákov SK Studénka 20 : 5 ( 12 : 2 ) Malý J.
269 18.4.2015 14,30 Sokol Blovice TJ S. Rokytnice 13 : 15 ( 5 : 4 ) Lenfeld A.
270 18.4.2015 16,00 TJ Přeštice HK Hlinsko v Č. 28 : 17 ( 14 : 9 ) Václavík A.
271 18.4.2015 16,00 TJ Příchovice SK Chomutov NH 24 : 17 ( 15 : 7 ) Sýkora T.
                     
272 19.4.2015 10,30 Sokol Blovice SK Studénka 12 : 7 ( 4 : 3 ) Lenfeld A.
273 19.4.2015 11,00 Sokol Tymákov TJ S. Rokytnice 25 : 18 ( 15 : 10 ) Hejl Z.
274 19.4.2015 11,30 TJ Příchovice HK Hlinsko v Č. 25 : 18 ( 12 : 11 ) Václavík A.
275 19.4.2015 11,00 TJ Přeštice SK Chomutov NH 25 : 14 ( 15 : 9 ) Baumruk J.
276 19.4.2015 12,00 Sokol Dobruška Sokol Krčín 31 : 27 ( 16 : 13 ) Jančík P.
                     
277 26.4.2015 11,00 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 18 : 18 ( 10 : 11 ) Šimánek P.
278 26.4.2015 9,00 TJ S. Rokytnice Sokol Krčín 16 : 15 ( 6 : 7 ) Pechal R.
279 26.4.2015 15,15 SK Chomutov NH Sokol Blovice 13 : 12 ( 8 : 5 ) Bláha J.
280 26.4.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 18 : 17 ( 8 : 7 ) Jančík P.
                     
282 2.5.2015 16,00 SK Studénka TJ Přeštice 11 : 21 ( 6 : 14 ) Maiwaelder
283 2.5.2015 16,00 TJ S. Rokytnice TJ Příchovice 22 : 18 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
284 2.5.2015 16,00 Sokol Krčín Sokol Blovice 18 : 9 ( 9 : 3 ) Přikryl M.
285 2.5.2015 16,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 21 : 30 ( 11 : 14 ) Barabáš M.
                     
286 3.5.2015 11,00 TJ S. Rokytnice TJ Přeštice 22 : 17 ( 8 : 8 ) Maiwaelder
287 3.5.2015 11,00 SK Studénka TJ Příchovice 17 : 16 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
288 3.5.2015 11,00 Sokol Dobruška Sokol Blovice 25 : 18 ( 12 : 6 ) Šimánek P.
289 3.5.2015 11,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 15 : 26 ( 4 : 12 ) Přikryl M.
                     
  10.5.2015   oslavy 110 let NH
                     
291 16.5.2015 14,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 23 : 19 ( 14 : 7 ) Sýkora T.
292 16.5.2015 15,30 SK Chomutov NH SK Studénka 19 : 18 ( 11 : 9 ) Málek Jos.
304 16.5.2015 14,30 Sokol Dobruška TJ S. Rokytnice 30 : 29 ( 17 : 14 ) Hejl Z.
                     
293 17.5.2015 9,30 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 20 : 10 ( 7 : 4 ) Lenfeld A.
294 17.5.2015 10,30 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 19 : 22 ( 10 : 13 ) Váca J.
295 17.5.2015 14,30 TJ S. Blovice SK Chomutov NH 22 : 16 ( 12 : 8 ) Bláha J.
296 17.5.2015 11,00 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 19 : 18 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
                     
297 23.5.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Rokytnice 23 : 15 ( 12 : 4 ) Barabáš M.
298 23.5.2015 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ S. Blovice 15 : 11 ( 7 : 3 ) Přikryl M.
                     
299 24.5.2015 10,30 TJ Příchovice TJ S. Rokytnice 32 : 19 ( 15 : 13 ) Slavík V.
300 24.5.2015 9,30 TJ Přeštice Sokol Dobruška 20 : 21 ( 10 : 11 ) Sýkora T.
301 24.5.2015 10,00 TJ S. Blovice SK Studénka 11 : 13 ( 6 : 6 ) Hejl Z.
302 24.5.2015 15,15 SK Chomutov NH Sokol Krčín 17 : 28 ( 4 : 10 ) Váca J.
                     
303 30.5.2015 16,00 TJ Příchovice Sokol Tymákov 17 : 25 ( 7 : 11 ) Slavík V.
305 30.5.2015 13,30 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 10 : 12 ( 5 : 4 ) Schmidt O.
306 30.5.2015 16,00 TJ S. Blovice Sokol Krčín 9 : 13 ( 5 : 8 ) Přikryl M.
                     
307 31.5.2015 12,45 Sokol Tymákov TJ Přeštice 17 : 14 ( 11 : 10 ) Václavek J.
309 31.5.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. SK Chomutov NH 15 : 15 ( 7 : 6 ) Ziegler M.
310 31.5.2015 9,30 Sokol Krčín SK Studénka 22 : 18 ( 14 : 9 ) Sýkora T.
                     
311 6.6.2015 10,30 TJ Příchovice TJ Přeštice 22 : 22 ( 11 : 10 ) Lenfeld A.
312 6.6.2015 14,30 SK Studénka SK Chomutov NH 14 : 13 ( 7 : 6 ) Šimánek P.
  utkání č. 312 hráno na hřišti SSK Vítkovice, Lidická 771/35, Ostrava
                     
313 7.6.2015 10,30 TJ S. Rokytnice TJ Přeštice 14 : 21 ( 5 : 9 ) Bittner L.
314 7.6.2015 11,30 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 28 : 30 ( 14 : 13 ) Hejl Z.
315 7.6.2015 15,15 SK Chomutov NH TJ S. Blovice 16 : 18 ( 6 : 10 ) Václavík A.
316 7.6.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 9 : 15 ( 5 : 9 ) Maiwaelder
                     
308 13.6.2015 14,30 Sokol Dobruška TJ Příchovice 26 : 29 ( 14 : 18 ) Ziegler M.
317 13.6.2015 14,30 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 15 : 21 ( 5 : 9 ) Maiwaelder
318 13.6.2015 14,30 TJ S. Blovice HK Hlinsko v Č. 19 : 12 ( 9 : 8 ) Váca J.
                     
319 14.6.2015 10,30 TJ S. Rokytnice TJ Příchovice 19 : 20 ( 8 : 12 ) Pechal R.
320 14.6.2015 12,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 24 : 23 ( 13 : 12 ) Sýkora T.
321 14.6.2015 14,00 SK Studénka TJ S. Blovice 13 : 11 ( 6 : 5 ) Maiwaelder
322 14.6.2015 11,00 Sokol Krčín SK Chomutov NH 22 : 21 ( 12 : 15 ) Ziegler M.
                     
323 20.6.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ Příchovice 20 : 16 ( 13 : 9 ) Sýkora T.
324 20.6.2015 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Dobruška 22 : 35 ( 11 : 19 ) Ziegler M.
325 20.6.2015 15,30 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 16 : 17 ( 7 : 9 ) Václavek J.
326 20.6.2015 13,00 Sokol Krčín TJ S. Blovice 18 : 13 ( 10 : 6 ) Bittner L.
                     
327 21.6.2015 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 16 : 11 ( 10 : 5 ) Baumruk J.
328 21.6.2015 11,30 TJ Příchovice Sokol Dobruška 18 : 17 ( 10 : 11 ) Hejl Z.
329 21.6.2015 10,30 SK Chomutov NH HK Hlinsko v Č. 23 : 18 ( 10 : 7 ) Václavík A.
330 21.6.2015 11,00 SK Studénka Sokol Krčín 13 : 9 ( 6 : 1 ) Přikryl M.