Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

90) 1. LIGA ŽEN 2014/15 - rozpis utkání podzim 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
201 24.8.2014 10,30 SK Studénka Sokol Krčín 8 : 13 ( 5 : 9 ) Přikryl M.
202 24.8.2014 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Dobruška 21 : 21 ( 9 : 12 ) Ziegler M.
203 24.8.2014 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Blovice 20 : 13 ( 6 : 7 ) Schmidt O.
204 24.8.2014 10,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov 11 : 18 ( 5 : 12 ) Adámek J.
205 24.8.2014 11,30 TJ Příchovice TJ Přeštice 11 : 18 ( 6 : 8 ) Zimmermann
                     
206 30.8.2014 15,00 Sokol Krčín SK Chomutov NH 29 : 11 ( 11 : 5 ) Bittner L.
207 30.8.2014 16,00 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 23 : 16 ( 12 : 9 ) Šimánek P.
                     
208 31.8.2014 10,30 TJ S. Rokytnice SK Studénka 16 : 9 ( 6 : 5 ) Pechal R.
209 31.8.2014 9,00 Sokol Dobruška SK Chomutov NH 33 : 15 ( 15 : 4 ) Kotlář P.
210 31.8.2014 11,00 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 18 : 13 ( 6 : 7 ) Paško P.
211 31.8.2014 12,00 Sokol Tymákov TJ Příchovice 21 : 15 ( 10 : 8 ) Baumruk J.
212 31.8.2014 14,30 Sokol Blovice TJ Přeštice 10 : 18 ( 5 : 8 ) Václavík A.
                     
221 6.9.2014 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 29 : 12 ( 16 : 5 ) Zimmermann
236 6.9.2014 16,00 TJ Příchovice Sokol Dobruška 21 : 20 ( 9 : 14 ) Sýkora T.
                     
213 7.9.2014 10,30 SK Chomutov NH SK Studénka 12 : 9 ( 8 : 7 ) Šimice V.
215 7.9.2014 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov 10 : 21 ( 6 : 10 ) Sýkora T.
216 7.9.2014 9,30 TJ Přeštice Sokol Dobruška 14 : 11 ( 6 : 5 ) Baumruk J.
217 7.9.2014 11,30 TJ Příchovice Sokol Krčín 23 : 22 ( 14 : 12 ) Slavík V.
                     
214 13.9.2014 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ S. Rokytnice 24 : 25 ( 14 : 14 ) Váca J.
                     
218 14.9.2014 10,30 SK Studénka Sokol Dobruška 11 : 24 ( 5 : 12 ) Pechal R.
219 14.9.2014 10,30 SK Chomutov NH TJ S. Rokytnice 18 : 18 ( 11 : 13 ) Kotlář P.
222 14.9.2014 11,30 TJ Příchovice Sokol Blovice 16 : 11 ( 8 : 6 ) Toman I.
                     
223 20.9.2014 16,00 SK Studénka Sokol Tymákov 8 : 19 ( 4 : 11 ) Pechal R.
224 20.9.2014 16,00 TJ S. Rokytnice Sokol Blovice 20 : 16 ( 11 : 8 ) Václavek J.
225 20.9.2014 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 17 : 19 ( 11 : 11 ) Maiwaelder J.
226 20.9.2014 15,30 SK Chomutov NH TJ Příchovice 24 : 24 ( 14 : 16 ) Zimmermann
                     
227 21.9.2014 9,30 SK Studénka Sokol Blovice 10 : 13 ( 5 : 5 ) Václavek J.
228 21.9.2014 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 12 : 17 ( 6 : 10 ) Pechal R.
229 21.9.2014 11,55 HK Hlinsko v Č. TJ Příchovice 15 : 14 ( 6 : 8 ) Schmidt O.
230 21.9.2014 10,30 SK Chomutov NH TJ Přeštice 15 : 25 ( 8 : 13 ) Hejl Z.
231 21.9.2014 9,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 26 : 27 ( 12 : 13 ) Bittner L.
                     
247 27.9.2014 16,00 Sokol Dobruška TJ S. Rokytnice 27 : 24 ( 17 : 10 ) Leugner M.
  (hráno na hřišti v Červeném Kostelci)
                     
232 28.9.2014 13,00 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 22 : 19 ( 11 : 13 ) Kotlář P.
233 28.9.2014 9,30 Sokol Krčín TJ S. Rokytnice 12 : 20 ( 5 : 9 ) Hejl Z.
234 28.9.2014 14,30 Sokol Blovice SK Chomutov NH 15 : 10 ( 7 : 4 ) Zimmermann
235 28.9.2014 13,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 16 : 14 ( 8 : 7 ) Lenfeld A.
                     
237 4.10.2014 14,30 TJ Přeštice SK Studénka 24 : 9 ( 16 : 5 ) Kotlář P.
238 4.10.2014 16,00 TJ Příchovice TJ S. Rokytnice 22 : 20 ( 9 : 11 ) Šimánek P.
239 4.10.2014 14,30 Sokol Blovice Sokol Krčín 24 : 15 ( 11 : 10 ) Toman I.
240 4.10.2014 16,00 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 20 : 24 ( 10 : 12 ) Jančík P.
                     
241 5.10.2014 9,30 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 22 : 14 ( 10 : 4 ) Šimánek P.
242 5.10.2014 11,30 TJ Příchovice SK Studénka 24 : 16 ( 12 : 7 ) Kotlář P.
243 5.10.2014 10,30 Sokol Blovice Sokol Dobruška 17 : 27 ( 8 : 17 ) Toman I.
244 5.10.2014 11,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 31 : 17 ( 12 : 6 ) Václavek J.
245 5.10.2014 10,30 SK Chomutov NH HK Hlinsko v Č. 16 : 14 ( 14 : 9 ) Šimice V.
                     
220 11.10.2014 16,00 Sokol Tymákov HK Hlinsko v Č. 21 : 14 ( 13 : 10 ) Baumruk J.
                     
246 12.10.2014 11,00 Sokol Krčín SK Studénka 16 : 17 ( 7 : 10 ) Lenfeld A.
248 12.10.2014 10,30 Sokol Blovice HK Hlinsko v Č. 12 : 18 ( 8 : 9 ) Slavík V.
249 12.10.2014 16,00 Sokol Tymákov SK Chomutov NH 25 : 7 ( 12 : 5 ) Adámek J.
250 12.10.2014 14,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 18 : 17 ( 7 : 7 ) Václavík A.
                     
251 18.10.2014 15,30 SK Chomutov NH Sokol Krčín 20 : 20 ( 10 : 13 ) Cedidlo J.
252 18.10.2014 14,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 18 : 21 ( 10 : 10 ) Slavík V.
                     
253 19.10.2014 9,30 SK Studénka TJ S. Rokytnice 16 : 17 ( 6 : 10 ) Bukovský J.
254 19.10.2014 10,30 SK Chomutov NH Sokol Dobruška 9 : 13 ( 5 : 6 ) Toman I.
255 19.10.2014 11,55 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 25 : 17 ( 9 : 9 ) Václavík A.
256 19.10.2014 14,30 TJ Příchovice Sokol Tymákov 19 : 14 ( 9 : 6 ) Lenfeld A.
257 19.10.2014 13,00 TJ Přeštice Sokol Blovice 25 : 13 ( 11 : 7 ) Baumruk J.
                     
264 25.10.2014 16,00 TJ S. Rokytnice SK Chomutov NH 26 : 22 ( 12 : 13 ) Bittner L.
266 25.10.2014 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 10 : 23 ( 5 : 10 ) Váca J.
281 25.10.2014 15,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 23 : 21 ( 12 : 9 ) Zimmermann
                     
258 26.10.2014 9,30 SK Studénka SK Chomutov NH 15 : 16 ( 6 : 7 ) Přikryl M.
259 26.10.2014 9,00 TJ S. Rokytnice HK Hlinsko v Č. 26 : 22 ( 11 : 13 ) Ziegler M.
260 26.10.2014 14,30 Sokol Tymákov Sokol Blovice 25 : 15 ( 14 : 11 ) Adámek J.
261 26.10.2014 10,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 23 : 16 ( 14 : 8 ) Šimánek P.
262 26.10.2014 11,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 16 : 27 ( 10 : 13 ) Cedidlo J.