Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

85) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2014/15 - rozpis utkání jaro 2015

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
675 18.4.2014 16,00 SK NH Veselí n/M. Sokol Dobruška 21 : 15 ( 9 : 6 ) Přikryl M.
                     
667 19.4.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 17 : 11 ( 11 : 7 ) Váca J.
668 19.4.2015 10,15 TJ S. Ostopovice KNH MS Brno 18 : 24 ( 8 : 13 ) Šotner J.
669 19.4.2015 10,15 SK NH Veselí n/M. TJ Podhorní Újezd 22 : 19 ( 12 : 7 ) Jurtík P.
670 19.4.2015 14,00 Sokol Albrechtičky TJ S. Osek n/B. 12 : 9 ( 7 : 3 ) Maiwaelder
671 19.4.2015 13,30 Sokol Kokory SSK Vítkovice 8 : 17 ( 5 : 10 ) Pechal R.
672 19.4.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O. Sokol Svinov 18 : 20 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
                     
693 25.4.2015 16,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 18 : 20 ( 6 : 11 ) Malý J.
                     
673 26.4.2015 10,15 TJ S. Ostopovice Jiskra Humpolec 16 : 19 ( 7 : 11 ) Ziegler M.
674 26.4.2015 8,30 TJ Podhorní Újezd KNH MS Brno 18 : 27 ( 10 : 15 ) Kotlář P.
676 26.4.2015 14,15 TJ S. Osek n/B. Sokol Kokory 22 : 19 ( 14 : 9 ) Paško P.
677 26.4.2015 11,00 SSK Vítkovice TJ Stará Ves n/O. 20 : 15 ( 13 : 4 ) Václavek J.
678 26.4.2015 15,00 Sokol Svinov Sokol Albrechtičky 15 : 15 ( 8 : 9 ) Přikryl M.
                     
679 2.5.2015 16,00 TJ S. Osek n/B. Jiskra Humpolec 12 : 16 ( 7 : 8 ) Poláček D.
680 2.5.2015 14,30 Sokol Kokory TJ S. Ostopovice 18 : 15 ( 8 : 7 ) Jurtík P.
681 2.5.2015 16,00 TJ Stará Ves n/O. TJ Podhorní Újezd 21 : 19 ( 12 : 8 ) Pechal R.
682 2.5.2015 14,00 Sokol Albrechtičky Sokol Dobruška 13 : 13 ( 6 : 5 ) Paško P.
683 2.5.2015 16,00 KNH MS Brno SSK Vítkovice 23 : 18 ( 11 : 11 ) Šotner J.
684 2.5.2015 16,00 SK NH Veselí n/M. Sokol Svinov 20 : 19 ( 11 : 10 ) Váca J.
                     
685 3.5.2015 11,00 Sokol Kokory Jiskra Humpolec 15 : 14 ( 4 : 8 ) Poláček D.
686 3.5.2015 10,30 TJ S. Osek n/B. TJ S. Ostopovice 21 : 12 ( 10 : 6 ) Jurtík P.
687 3.5.2015 9,00 Sokol Albrechtičky TJ Podhorní Újezd 15 : 22 ( 8 : 10 ) Pechal R.
688 3.5.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O. Sokol Dobruška 27 : 19 ( 12 : 4 ) Paško P.
689 3.5.2015 10,00 KNH MS Brno Sokol Svinov 21 : 16 ( 9 : 9 ) Václavík A.
690 3.5.2015 10,15 SK NH Veselí n/M. SSK Vítkovice 11 : 12 ( 7 : 6 ) Váca J.
                     
  10.5.2015   oslavy 110 let NH
                     
691 17.5.2015 10,30 Jiskra Humpolec SK NH Veselí n/M. 12 : 11 ( 4 : 6 ) Václavík A.
692 17.5.2015 10,15 TJ S. Ostopovice TJ Podhorní Újezd 28 : 20 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
694 17.5.2015 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B. 20 : 18 ( 10 : 8 ) Cedidlo J.
695 17.5.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O. Sokol Kokory 16 : 17 ( 8 : 10 ) Poláček D.
696 17.5.2015 11,00 SSK Vítkovice Sokol Albrechtičky 23 : 14 ( 12 : 5 ) Jurtík P.
                     
701 23.5.2015 16,00 Sokol Svinov Sokol Kokory 18 : 15 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
                     
697 24.5.2015 10,00 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 17 : 12 ( 7 : 5 ) Lenfeld A.
698 24.5.2015 10,15 SK NH Veselí n/M. TJ S. Ostopovice 22 : 12 ( 10 : 6 ) Jurtík P.
699 24.5.2015 9,00 Sokol Dobruška TJ Podhorní Újezd 21 : 18 ( 13 : 10 ) Václavek J.
700 24.5.2015 14,15 TJ S. Osek n/B. SSK Vítkovice 17 : 19 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
702 24.5.2015 14,00 Sokol Albrechtičky TJ Stará Ves n/O. 9 : 15 ( 4 : 5 ) Maiwaelder
                     
703 30.5.2015 16,00 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O. 12 : 13 ( 4 : 7 ) Václavík A.
704 30.5.2015 15,30 TJ S. Ostopovice Sokol Albrechtičky 10 : 21 ( 5 : 11 ) Šotner J.
705 30.5.2015 13,00 TJ Podhorní Újezd SSK Vítkovice 22 : 23 ( 14 : 9 ) Rauch P.
706 30.5.2015 16,00 Sokol Dobruška Sokol Svinov 14 : 23 ( 8 : 11 ) Bešta J.
707 30.5.2015 16,00 TJ S. Osek n/B. KNH MS Brno 13 : 17 ( 8 : 8 ) Strniště T.
                     
709 31.5.2015 10,15 TJ S. Ostopovice TJ Stará Ves n/O. 17 : 23 ( 7 : 13 ) Šotner J.
710 31.5.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Albrechtičky 13 : 12 ( 5 : 3 ) Váca J.
711 31.5.2015 10,30 Sokol Dobruška SSK Vítkovice 16 : 17 ( 9 : 9 ) Bešta J.
712 31.5.2015 8,30 TJ Podhorní Újezd Sokol Svinov 18 : 20 ( 8 : 9 ) Rauch P.
713 31.5.2015 11,00 Sokol Kokory KNH MS Brno 21 : 21 ( 12 : 10 ) Poláček D.
714 31.5.2015 10,30 TJ S. Osek n/B. SK NH Veselí n/M. 15 : 21 ( 8 : 14 ) Paško P.
                     
708 6.6.2015 10,00 Sokol Kokory SK NH Veselí n/M. 15 : 17 ( 4 : 8 ) Paško P.
717 6.6.2015 16,00 KNH MS Brno SK NH Veselí n/M. 17 : 20 ( 10 : 7 ) Šotner J.
  utkání č. 717 hráno na hřišti 1.NH Brno, ul.Novoměstská 21a
                     
715 7.6.2015 10,30 Jiskra Humpolec TJ Podhorní Újezd 21 : 16 ( 9 : 9 ) Pechal R.
716 7.6.2015 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Ostopovice 26 : 17 ( 12 : 9 ) Kotlář P.
718 7.6.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O. TJ S. Osek n/B. 25 : 15 ( 14 : 6 ) Ziegler M.
719 7.6.2015 14,00 Sokol Albrechtičky Sokol Kokory 9 : 12 ( 6 : 8 ) Paško P.
720 7.6.2015 11,00 SSK Vítkovice Sokol Svinov 17 : 16 ( 9 : 6 ) Cedidlo J.
                     
721 13.6.2015 16,00 SSK Vítkovice Jiskra Humpolec 16 : 5 ( 8 : 5 ) Jurtík P.
722 13.6.2015 16,00 Sokol Svinov TJ S. Ostopovice 24 : 18 ( 11 : 8 ) Poláček D.
723 13.6.2015 16,00 TJ Podhorní Újezd TJ S. Osek n/B. 25 : 19 ( 10 : 10 ) Sýkora T.
724 13.6.2015 16,00 Sokol Dobruška Sokol Kokory 21 : 21 ( 10 : 13 ) Ziegler M.
725 13.6.2015 16,00 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O. 19 : 20 ( 10 : 13 ) Pechal R.
  utkání č. 725 hráno na hřišti 1.NH Brno, ul.Novoměstská 21a
726 13.6.2015 16,00 SK NH Veselí n/M. Sokol Albrechtičky 20 : 7 ( 10 : 4 ) Šimice V.
                     
727 14.6.2015 11,00 Sokol Svinov Jiskra Humpolec 17 : 10 ( 8 : 4 ) Poláček D.
728 14.6.2015 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Ostopovice 19 : 16 ( 10 : 6 ) Strniště T.
729 14.6.2015 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B. 15 : 14 ( 7 : 8 ) Sýkora T.
730 14.6.2015 11,00 TJ Podhorní Újezd Sokol Kokory 19 : 17 ( 8 : 6 ) Barabáš M.
731 14.6.2015 11,00 SK NH Veselí n/M. TJ Stará Ves n/O. 21 : 12 ( 10 : 6 ) Šimice V.
732 14.6.2015 11,00 KNH MS Brno Sokol Albrechtičky 25 : 17 ( 13 : 9 ) Václavík A.