Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

84) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2014/15 - rozpis utkání podzim 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
609 30.8.2014 14,30 Sokol Dobruška SK NH Veselí n/M. 19 : 16 ( 8 : 6 ) Šimánek P.
                     
601 31.8.2014 10,30 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 15 : 17 ( 8 : 9 ) Kotlář P.
602 31.8.2014 10,00 KNH MS Brno TJ S. Ostopovice 18 : 12 ( 8 : 6 ) Přikryl M.
603 31.8.2014 14,00 TJ S.Podh.Újezd SK NH Veselí n/M. 19 : 23 ( 11 : 11 ) Bittner L.
604 31.8.2014 14,15 TJ S. Osek n/B. Sokol Albrechtičky 11 : 14 ( 5 : 6 ) Schmidt O.
605 31.8.2014 11,00 SSK Vítkovice Sokol Kokory 23 : 21 ( 12 : 8 ) Cedidlo J.
606 31.8.2014 15,00 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O. 17 : 17 ( 10 : 10 ) Maiwaelder
                     
607 7.9.2014 10,30 Jiskra Humpolec TJ S. Ostopovice 23 : 15 ( 9 : 7 ) Váca J.
608 7.9.2014 10,00 KNH MS Brno TJ S.Podh.Újezd 19 : 19 ( 7 : 10 ) Paško P.
610 7.9.2014 13,30 Sokol Kokory TJ S. Osek n/B. 22 : 19 ( 12 : 9 ) Havlík J.
611 7.9.2014 10,30 TJ Stará Ves n/O. SSK Vítkovice 15 : 19 ( 7 : 9 ) Kotlář P.
612 7.9.2014 14,00 Sokol Albrechtičky Sokol Svinov 14 : 18 ( 5 : 9 ) Kotlář P.
                     
613 13.9.2014 15,00 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B. 18 : 5 ( 12 : 3 ) Paško P.
614 13.9.2014 15,30 TJ S. Ostopovice Sokol Kokory 14 : 19 ( 8 : 9 ) Šotner J.
615 13.9.2014 13,00 TJ S.Podh.Újezd TJ Stará Ves n/O. 30 : 20 ( 16 : 10 ) Bittner L.
616 13.9.2014 15,00 Sokol Dobruška Sokol Albrechtičky 15 : 9 ( 7 : 4 ) Málek J.
  (hráno na hřišti v Červeném Kostelci)
617 13.9.2014 16,00 SSK Vítkovice KNH MS Brno 14 : 13 ( 4 : 5 ) Pechal R.
618 13.9.2014 16,00 Sokol Svinov SK NH Veselí n/M. 20 : 13 ( 10 : 8 ) Šimánek P.
                     
619 14.9.2014 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Kokory 13 : 10 ( 7 : 5 ) Maiwaelder
620 14.9.2014 10,15 TJ S. Ostopovice TJ S. Osek n/B. 9 : 15 ( 6 : 6 ) Paško P.
621 14.9.2014 8,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Albrechtičky 17 : 13 ( 10 : 6 ) Liška A.
622 14.9.2014 9,30 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O. 23 : 10 ( 12 : 2 ) Václavek J.
  (hráno na hřišti v Červeném Kostelci)
623 14.9.2014 10,30 Sokol Svinov KNH MS Brno 22 : 12 ( 11 : 5 ) Šotner J.
624 14.9.2014 11,00 SSK Vítkovice SK NH Veselí n/M. 17 : 16 ( 11 : 7 ) Šimánek P.
                     
650 20.9.2014 15,30 TJ S. Ostopovice Sokol Dobruška 19 : 24 ( 9 : 15 ) Václavík A.
                     
625 21.9.2014 10,15 SK NH Veselí n/M. Jiskra Humpolec 23 : 17 ( 12 : 8 ) Paško P.
626 21.9.2014 8,30 TJ S.Podh.Újezd TJ S. Ostopovice 30 : 22 ( 17 : 9 ) Lenfeld A.
627 21.9.2014 10,00 KNH MS Brno Sokol Dobruška 20 : 17 ( 12 : 10 ) Šimánek P.
628 21.9.2014 14,15 TJ S. Osek n/B. Sokol Svinov 16 : 23 ( 10 : 11 ) Cedidlo J.
629 21.9.2014 13,30 Sokol Kokory TJ Stará Ves n/O. 18 : 20 ( 9 : 11 ) Pechal R.
630 21.9.2014 14,00 Sokol Albrechtičky SSK Vítkovice 12 : 11 ( 7 : 7 ) Havlík J.
                     
631 28.9.2014 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 17 : 16 ( 10 : 7 ) Šimánek P.
632 28.9.2014 10,15 TJ S. Ostopovice SK NH Veselí n/M. 23 : 26 ( 11 : 13 ) Ziegler M.
633 28.9.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Dobruška 21 : 16 ( 12 : 8 ) Barabáš M.
634 28.9.2014 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Osek n/B. 22 : 18 ( 9 : 7 ) Jurtík P.
635 28.9.2014 13,30 Sokol Kokory Sokol Svinov 21 : 20 ( 10 : 10 ) Schmidt O.
636 28.9.2014 10,30 TJ Stará Ves n/O. Sokol Albrechtičky 14 : 20 ( 10 : 12 ) Kratochvíl
                     
637 4.10.2014 16,00 TJ Stará Ves n/O. Jiskra Humpolec 19 : 16 ( 10 : 12 ) Ziegler M.
638 4.10.2014 14,00 Sokol Albrechtičky TJ S. Ostopovice 17 : 15 ( 9 : 5 ) Kratochvíl
639 4.10.2014 16,00 SSK Vítkovice TJ S.Podh.Újezd 27 : 21 ( 13 : 8 ) Jezbera V.
640 4.10.2014 16,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 17 : 17 ( 8 : 10 ) Málek J.
641 4.10.2014 16,00 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B. 18 : 13 ( 9 : 4 ) Strniště T.
642 4.10.2014 16,00 SK NH Veselí n/M. Sokol Kokory 20 : 11 ( 9 : 6 ) Maiwaelder
                     
643 5.10.2014 10,30 TJ Stará Ves n/O. TJ S. Ostopovice 25 : 12 ( 12 : 6 ) Bukovský
644 5.10.2014 9,00 Sokol Albrechtičky Jiskra Humpolec 11 : 11 ( 7 : 6 ) Poláček D.
645 5.10.2014 11,00 SSK Vítkovice Sokol Dobruška 16 : 16 ( 8 : 8 ) Málek J.
646 5.10.2014 10,30 Sokol Svinov TJ S.Podh.Újezd 23 : 18 ( 12 : 8 ) Jezbera V.
647 5.10.2014 10,00 KNH MS Brno Sokol Kokory 21 : 21 ( 10 : 11 ) Jurtík P.
648 5.10.2014 10,15 SK NH Veselí n/M. TJ S. Osek n/B. 21 : 14 ( 11 : 8 ) Maiwaelder
                     
649 12.10.2014 8,30 TJ S.Podh.Újezd Jiskra Humpolec 25 : 23 ( 13 : 13 ) Bittner L.
651 12.10.2014 10,15 SK NH Veselí n/M. KNH MS Brno 19 : 17 ( 11 : 7 ) Kratochvíl
652 12.10.2014 14,15 TJ S. Osek n/B. TJ Stará Ves n/O. 18 : 24 ( 6 : 12 ) Kotlář P.
653 12.10.2014 13,30 Sokol Kokory Sokol Albrechtičky 21 : 19 ( 10 : 10 ) Ziegler M.
654 12.10.2014 15,00 Sokol Svinov SSK Vítkovice 17 : 15 ( 10 : 6 ) Šimánek P.
                     
655 18.10.2014 16,00 Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 22 : 16 ( 7 : 10 ) Kotlář P.
656 18.10.2014 15,30 TJ S. Ostopovice Sokol Svinov 17 : 21 ( 9 : 10 ) Šotner J.
657 18.10.2014 16,00 TJ S. Osek n/B. TJ S.Podh.Újezd 21 : 22 ( 12 : 11 ) Šimice V.
658 18.10.2014 14,30 Sokol Kokory Sokol Dobruška 14 : 14 ( 8 : 6 ) Jurtík P.
659 18.10.2014 16,00 TJ Stará Ves n/O. KNH MS Brno 18 : 27 ( 9 : 23 ) Bukovský
660 18.10.2014 14,00 Sokol Albrechtičky SK NH Veselí n/M. 6 : 9 ( 3 : 5 ) Paško P.
                     
661 19.10.2014 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Svinov 18 : 16 ( 9 : 7 ) Václavek J.
662 19.10.2014 10,15 TJ S. Ostopovice SSK Vítkovice 20 : 21 ( 13 : 16 ) Grepl M.
663 19.10.2014 10,30 TJ S. Osek n/B. Sokol Dobruška 24 : 18 ( 16 : 8 ) Šimice V.
664 19.10.2014 11,00 Sokol Kokory TJ S.Podh.Újezd 26 : 12 ( 14 : 3 ) Šimánek P.
665 19.10.2014 10,30 TJ Stará Ves n/O. SK NH Veselí n/M. 16 : 15 ( 8 : 8 ) Paško P.
666 19.10.2014 9,00 Sokol Albrechtičky KNH MS Brno 16 : 19 ( 6 : 12 ) Přikryl M.