Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

79) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2014/15 - rozpis utkání jaro 2015

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
467 19.4.2015 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Šr. Žatec 12 : 12 ( 7 : 5 ) Jezbera V.
468 19.4.2015 15,00 Baník Most NH NH Řevnice 19 : 19 ( 9 : 10 ) Mixtaj L.
469 19.4.2015 10,45 TJ Litohlavy KNH Chomutov 16 : 10 ( 9 : 7 ) Rauch P.
470 19.4.2015 14,00 TJ Příchovice TJ S. Záluží 29 : 21 ( 16 : 7 ) Zadražil S.
471 19.4.2015 14,30 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 15 : 16 ( 6 : 12 ) Šimice V.
472 19.4.2015 14,00 TJ Vřeskovice TJ S. Kyšice 15 : 22 ( 6 : 13 ) Adámek J.
                     
473 26.4.2015 15,00 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 17 : 13 ( 13 : 8 ) Málek Jos.
474 26.4.2015 10,30 KNH Chomutov NH Řevnice 19 : 27 ( 10 : 14 ) Bešta J.
475 26.4.2015 15,00 TJ Šr. Žatec TJ Litohlavy 23 : 20 ( 10 : 8 ) Jezbera V.
476 26.4.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ Všenice 18 : 19 ( 9 : 9 ) Mixtaj L.
477 26.4.2015 15,00 TJ S. Ejpovice TJ Vřeskovice 18 : 16 ( 11 : 5 ) Adámek J.
478 26.4.2015 15,00 TJ S. Kyšice TJ Příchovice 15 : 15 ( 7 : 4 ) Hejl Z.
                     
479 2.5.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ Avia Čakovice 18 : 15 ( 10 : 9 ) Rauch P.
480 2.5.2015 16,00 TJ Všenice Baník Most NH 21 : 17 ( 11 : 6 ) Slavík V.
481 2.5.2015 14,00 TJ Vřeskovice KNH Chomutov 25 : 14 ( 14 : 7 ) Jíra P.
482 2.5.2015 14,30 TJ Příchovice TJ Šr. Žatec 17 : 24 ( 13 : 12 ) Hejl Z.
483 2.5.2015 15,00 NH Řevnice TJ S. Ejpovice 11 : 17 ( 7 : 10 ) Šimice V.
484 2.5.2015 15,00 TJ Litohlavy TJ S. Kyšice 16 : 17 ( 9 : 8 ) Adámek J.
                     
485 3.5.2015 10,30 TJ Všenice TJ Avia Čakovice 12 : 17 ( 6 : 9 ) Sýkora T.
486 3.5.2015 10,30 TJ S. Záluží Baník Most NH 16 : 17 ( 8 : 4 ) Hejl Z.
487 3.5.2015 10,00 TJ Příchovice KNH Chomutov 24 : 13 ( 13 : 6 ) Bešta J.
488 3.5.2015 9,30 TJ Vřeskovice TJ Šr. Žatec 20 : 23 ( 12 : 14 ) Slavík V.
489 3.5.2015 10,30 NH Řevnice TJ S. Kyšice 10 : 11 ( 2 : 4 ) Šimice V.
490 3.5.2015 10,45 TJ Litohlavy TJ S. Ejpovice 13 : 15 ( 5 : 8 ) Rauch P.
                     
  10.5.2015   oslavy 110 let NH
                     
491 17.5.2015 15,00 TJ Avia Čakovice TJ Litohlavy 18 : 13 ( 8 : 5 ) Jančík P.
492 17.5.2015 15,00 Baník Most NH KNH Chomutov 22 : 15 ( 11 : 7 ) Málek Jos.
493 17.5.2015 11,30 TJ Šr. Žatec NH Řevnice 19 : 18 ( 14 : 10 ) Šimice V.
494 17.5.2015 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Záluží 15 : 21 ( 11 : 11 ) Rauch P.
495 17.5.2015 14,00 TJ Vřeskovice TJ Všenice 18 : 20 ( 8 : 8 ) Adámek J.
496 17.5.2015 15,00 TJ S. Ejpovice TJ Příchovice 13 : 12 ( 5 : 6 ) Slavík V.
                     
497 24.5.2015 15,00 NH Řevnice TJ Avia Čakovice 18 : 17 ( 11 : 9 ) Barabáš M.
498 24.5.2015 10,45 TJ Litohlavy Baník Most NH 22 : 19 ( 13 : 10 ) Jíra P.
499 24.5.2015 10,30 KNH Chomutov TJ Šr. Žatec 12 : 21 ( 6 : 12 ) Šimice V.
500 24.5.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ S. Ejpovice 16 : 16 ( 10 : 9 ) Malý J.
501 24.5.2015 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 20 : 15 ( 7 : 7 ) Bešta J.
502 24.5.2015 14,00 TJ Příchovice TJ Vřeskovice 27 : 24 ( 13 : 12 ) Slavík V.
                     
503 30.5.2015 12,15 TJ Avia Čakovice TJ Vřeskovice 17 : 14 ( 6 : 7 ) Jezbera V.
504 30.5.2015 15,00 Baník Most NH TJ Příchovice 24 : 23 ( 12 : 16 ) Hejl Z.
505 30.5.2015 15,30 KNH Chomutov TJ S. Ejpovice 14 : 22 ( 5 : 11 ) Mixtaj L.
506 30.5.2015 13,30 TJ Šr. Žatec TJ S. Kyšice 22 : 18 ( 14 : 10 ) Kotlář P.
507 30.5.2015 16,00 TJ S. Záluží NH Řevnice 18 : 16 ( 9 : 9 ) Malý J.
508 30.5.2015 16,00 TJ Všenice TJ Litohlavy 25 : 13 ( 12 : 6 ) Šimice V.
                     
509 31.5.2015 10,30 Baník Most NH TJ Vřeskovice 22 : 21 ( 10 : 12 ) Malý J.
510 31.5.2015 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 18 : 15 ( 7 : 10 ) Baumruk J.
511 31.5.2015 11,30 TJ Šr. Žatec TJ S. Ejpovice 11 : 8 ( 4 : 6 ) Přikryl M.
512 31.5.2015 10,30 KNH Chomutov TJ S. Kyšice 14 : 26 ( 5 : 13 ) Hejl Z.
513 31.5.2015 10,30 TJ Všenice NH Řevnice 20 : 18 ( 12 : 10 ) Slavík V.
514 31.5.2015 10,30 TJ S. Záluží TJ Litohlavy 17 : 20 ( 9 : 9 ) Šimice V.
                     
515 7.6.2015 11,00 TJ Avia Čakovice KNH Chomutov 28 : 17 ( 13 : 7 ) Jezbera V.
516 7.6.2015 15,00 Baník Most NH TJ Šr. Žatec 15 : 21 ( 9 : 12 ) Málek Jos.
517 7.6.2015 15,00 NH Řevnice TJ Litohlavy 26 : 17 ( 15 : 10 ) Václavek J.
518 7.6.2015 14,00 TJ Vřeskovice TJ S. Záluží 19 : 25 ( 8 : 12 ) Adámek J.
519 7.6.2015 14,00 TJ Příchovice TJ Všenice 20 : 25 ( 10 : 10 ) Slavík V.
520 7.6.2015 15,00 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 20 : 12 ( 8 : 7 ) Bešta J.
                     
521 13.6.2015 16,00 TJ S. Ejpovice TJ Avia Čakovice 14 : 18 ( 7 : 9 ) Václavek J.
522 13.6.2015 16,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 23 : 16 ( 14 : 8 ) Šimánek P.
523 13.6.2015 16,00 KNH Chomutov TJ S. Záluží 15 : 26 kont. Jíra P.
524 13.6.2015 16,00 TJ Šr. Žatec TJ Všenice 19 : 10 ( 13 : 7 ) Přikryl M.
525 13.6.2015 16,00 NH Řevnice TJ Vřeskovice 20 : 16 ( 9 : 7 ) Paško P.
526 13.6.2015 16,00 TJ Litohlavy TJ Příchovice 20 : 26 ( 11 : 12 ) Jezbera V.
                     
527 14.6.2015 11,00 TJ S. Kyšice TJ Avia Čakovice 0 : 10 kont. Šimánek P.
528 14.6.2015 11,00 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 18 : 12 ( 11 : 4 ) Jíra P.
529 14.6.2015 11,00 TJ Šr. Žatec TJ S. Záluží 19 : 16 ( 12 : 8 ) Přikryl M.
530 14.6.2015 11,00 KNH Chomutov TJ Všenice 10 : 0 kont. Málek Jos.
531 14.6.2015 11,00 TJ Litohlavy TJ Vřeskovice 26 : 20 ( 13 : 10 ) Jezbera V.
532 14.6.2015 11,00 NH Řevnice TJ Příchovice 17 : 25 ( 10 : 12 ) Paško P.