Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

78) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2014/15 - rozpis utkání podzim 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
401 31.8.2014 11,30 TJ Šr. Žatec TJ Avia Čakovice 10 : 0 kontumace Jančík P.
402 31.8.2014 15,00 NH Řevnice Baník Most NH 16 : 15 ( 9 : 10 ) Bukovský J.
403 31.8.2014 10,30 KNH Chomutov TJ Litohlavy 21 : 22 ( 12 : 9 ) Mixtaj L.
404 31.8.2014 16,00 TJ S. Záluží TJ Příchovice 14 : 20 ( 6 : 11 ) Šimice V.
405 31.8.2014 15,00 TJ S. Ejpovice TJ Všenice 16 : 14 ( 7 : 9 ) Slavík V.
406 31.8.2014 15,00 TJ S. Kyšice TJ Vřeskovice 15 : 11 ( 8 : 5 ) Hejl Z.
                     
411 6.9.2014 17,00 TJ Vřeskovice TJ S. Ejpovice 14 : 18 ( 6 : 7 ) Adámek J.
                     
407 7.9.2014 11,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 0 : 10 kontumace Václavek J.
408 7.9.2014 15,00 NH Řevnice KNH Chomutov 30 : 21 ( 15 : 14 ) Hejl Z.
409 7.9.2014 10,45 TJ Litohlavy TJ Šr. Žatec 19 : 22 ( 10 : 16 ) Kalčík Z.
410 7.9.2014 10,30 TJ Všenice TJ S. Záluží 22 : 16 ( 12 : 7 ) Bukovský J.
412 7.9.2014 14,00 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 14 : 10 ( 8 : 5 ) Slavík V.
                     
413 13.9.2014 12,45 TJ Avia Čakovice TJ S. Záluží 15 : 19 ( 8 : 12 ) Cedidlo J.
414 13.9.2014 15,00 Baník Most NH TJ Všenice 18 : 21 ( 8 : 11 ) Hejl Z.
415 13.9.2014 15,30 KNH Chomutov TJ Vřeskovice 16 : 25 ( 9 : 14 ) Bláha J.
416 13.9.2014 16,00 TJ Šr. Žatec TJ Příchovice 19 : 14 ( 12 : 8 ) Jezbera V.
417 13.9.2014 15,00 TJ S. Ejpovice NH Řevnice 19 : 13 ( 10 : 6 ) Šimice V.
418 13.9.2014 16,00 TJ S. Kyšice TJ Litohlavy 23 : 20 ( 10 : 11 ) Holý J.
                     
419 14.9.2014 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Všenice 8 : 10 ( 4 : 7 ) Jezbera V.
420 14.9.2014 10,30 Baník Most NH TJ S. Záluží 18 : 22 ( 11 : 11 ) Bešta J.
421 14.9.2014 10,30 KNH Chomutov TJ Příchovice 10 : 21 ( 6 : 11 ) Hejl Z.
422 14.9.2014 11,30 TJ Šr. Žatec TJ Vřeskovice 20 : 21 ( 11 : 11 ) Slavík V.
423 14.9.2014 10,30 TJ S. Kyšice NH Řevnice 24 : 22 ( 13 : 11 ) Šimice V.
424 14.9.2014 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Litohlavy 20 : 15 ( 8 : 7 ) Holý J.
                     
425 21.9.2014 9,30 TJ Litohlavy TJ Avia Čakovice 13 : 23 ( 5 : 13 ) Bukovský J.
426 21.9.2014 10,30 KNH Chomutov Baník Most NH 18 : 23 ( 9 : 13 ) Šimice V.
427 21.9.2014 15,00 NH Řevnice TJ Šr. Žatec 16 : 20 ( 9 : 12 ) Kotlář P.
428 21.9.2014 16,00 TJ S. Záluží TJ S. Kyšice 23 : 22 ( 12 : 10 ) Bukovský J.
429 21.9.2014 14,30 TJ Všenice TJ Vřeskovice 21 : 22 ( 9 : 12 ) Adámek J.
430 21.9.2014 14,00 TJ Příchovice TJ S. Ejpovice 12 : 14 ( 7 : 7 ) Bešta J.
                     
431 28.9.2014 11,00 TJ Avia Čakovice NH Řevnice 16 : 12 ( 7 : 5 ) Baumruk J.
432 28.9.2014 15,00 Baník Most NH TJ Litohlavy 14 : 21 ( 8 : 12 ) Rauch P.
433 28.9.2014 16,00 TJ Šr. Žatec KNH Chomutov 25 : 17 ( 15 : 11 ) Slavík V.
434 28.9.2014 15,00 TJ S. Ejpovice TJ S. Záluží 21 : 14 ( 12 : 7 ) Šimice V.
435 28.9.2014 14,30 TJ Všenice TJ S. Kyšice 24 : 20 ( 10 : 8 ) Bešta J,
436 28.9.2014 14,00 TJ Vřeskovice TJ Příchovice 24 : 22 ( 11 : 10 ) Bukovský J.
                     
437 4.10.2014 14,00 TJ Vřeskovice TJ Avia Čakovice 17 : 17 ( 4 : 9 ) Malý J.
438 4.10.2014 14,30 TJ Příchovice Baník Most NH 26 : 10 ( 16 : 7 ) Šimánek P.
439 4.10.2014 15,00 TJ S. Ejpovice KNH Chomutov 17 : 16 ( 11 : 7 ) Grepl M.
440 4.10.2014 16,00 TJ S. Kyšice TJ Šr. Žatec 17 : 17 ( 9 : 8 ) Václavek J.
441 4.10.2014 15,00 NH Řevnice TJ S. Záluží 15 : 19 ( 9 : 8 ) Šotner J.
442 4.10.2014 15,00 TJ Litohlavy TJ Všenice 20 : 20 ( 10 : 12 ) Bešta J.
                     
443 5.10.2014 9,30 TJ Vřeskovice Baník Most NH 25 : 25 ( 16 : 13 ) Slavík V.
444 5.10.2014 10,00 TJ Příchovice TJ Avia Čakovice 17 : 9 ( 11 : 6 ) Kotlář P.
445 5.10.2014 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Šr. Žatec 25 : 28 ( 11 : 12 ) Bešta J.
446 5.10.2014 10,30 TJ S. Kyšice KNH Chomutov 23 : 18 ( 12 : 10 ) Liška A.
447 5.10.2014 10,30 NH Řevnice TJ Všenice 18 : 13 ( 11 : 9 ) Šotner J.
448 5.10.2014 10,45 TJ Litohlavy TJ S. Záluží 16 : 21 ( 10 : 10 ) Mixtaj L.
                     
449 12.10.2014 10,30 KNH Chomutov TJ Avia Čakovice 16 : 22 ( 10 : 12 ) Jezbera V.
450 12.10.2014 10,00 TJ Šr. Žatec Baník Most NH 20 : 9 ( 11 : 6 ) Rauch P.
451 12.10.2014 10,45 TJ Litohlavy NH Řevnice 16 : 18 ( 7 : 12 ) Toman I.
452 12.10.2014 16,00 TJ S. Záluží TJ Vřeskovice 15 : 18 ( 8 : 7 ) Šimice V.
453 12.10.2014 10,30 TJ Všenice TJ Příchovice 22 : 20 ( 11 : 11 ) Hejl Z.
454 12.10.2014 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 11 : 18 ( 3 : 11 ) Hejl Z.
                     
455 18.10.2014 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Ejpovice 13 : 14 ( 8 : 6 ) Rauch P.
456 18.10.2014 15,00 Baník Most NH TJ S. Kyšice 14 : 18 ( 8 : 8 ) Bešta J..
457 18.10.2014 16,00 TJ S. Záluží KNH Chomutov 21 : 11 ( 9 : 8 ) Toman I.
458 18.10.2014 16,00 TJ Všenice TJ Šr. Žatec 15 : 15 ( 6 : 6 ) Jezbera V.
459 18.10.2014 14,00 TJ Vřeskovice NH Řevnice 15 : 15 ( 8 : 11 ) Jíra P.
460 18.10.2014 14,30 TJ Příchovice TJ Litohlavy 27 : 20 ( 18 : 10 ) Lenfeld A.
                     
461 19.10.2014 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Kyšice 19 : 11 ( 13 : 5 ) Málek J.
462 19.10.2014 10,30 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 16 : 17 ( 7 : 9 ) Adámek J.
463 19.10.2014 10,30 TJ S. Záluží TJ Šr. Žatec 17 : 19 ( 9 : 13 ) Slavík V.
464 19.10.2014 10,30 TJ Všenice KNH Chomutov 24 : 14 ( 11 : 5 ) Plaček R.
465 19.10.2014 9,30 TJ Vřeskovice TJ Litohlavy 20 : 17 ( 11 : 4 ) Bešta J.
466 19.10.2014 10,00 TJ Příchovice NH Řevnice 23 : 11 ( 14 : 6 ) Jezbera V.