Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - ženy

Tagy

73) 1. LIGA MUŽŮ 2014/15 - rozpis utkání jaro 2015

ZÁKLADNÍ ČAST
č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
73 12.4.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Přeštice 22 : 26 (12:11) Toman I.
74 12.4.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov 16 : 18 (8:9) Slavík V.
75 12.4.2015 14,30 TJ S.Podlázky TJ S. Nezvěstice 20 : 21 (10:12) Lenfeld A.
76 12.4.2015 14,00 1.NH Brno Draken Brno 17 : 16 (9:6) Ziegler M.
77 12.4.2015 11,00 Sokol Krčín TJ S. Rokytnice 19 : 15 (10:11) Cedidlo J.
78 12.4.2015 10,30 TJ S.Opatovice n/L SK Studénka 14 : 17 (9:6) Václavek J.
                     
79 18.4.2015 16,00 1.NH Brno TJ Přeštice 21 : 20 ( 12 : 11 ) Václavek J.
80 18.4.2015 16,30 Draken Brno TJ DIOSS Nýřany 22 : 25 ( 11 : 11 ) Šimánek P.
81 18.4.2015 16,00 TJ S. Rokytnice TJ Plzeň-Újezd 19 : 21 ( 7 : 10 ) Ziegler M.
82 18.4.2015 16,00 SK Studénka TJ S.Podlázky 17 : 14 ( 9 : 6 ) Maiwaelder
83 18.4.2015 14,30 Sokol Tymákov Sokol Krčín 16 : 12 ( 9 : 5 ) Malý J.
84 18.4.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ S.Opatovice n/L 21 : 20 ( 13 : 8 ) Slavík V.
                     
85 19.4.2015 11,00 Draken Brno TJ Přeštice 15 : 20 ( 9 : 11 ) Šimánek P.
86 19.4.2015 11,55 1.NH Brno TJ DIOSS Nýřany 20 : 23 ( 12 : 13 ) Václavek J.
87 19.4.2015 11,00 SK Studénka TJ Plzeň-Újezd 22 : 24 ( 11 : 13 ) Přikryl M.
88 19.4.2015 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S.Podlázky 24 : 15 ( 12 : 5 ) Pechal R.
89 19.4.2015 8,30 Sokol Tymákov TJ S.Opatovice n/L 19 : 16 ( 9 : 9 ) Hejl Z.
90 19.4.2015 8,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 27 : 17 ( 15 : 10 ) Bláha J.
                     
91 26.4.2015 11,00 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 18 : 20 ( 9 : 12 ) Baumruk J.
92 26.4.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Plzeň-Újezd 15 : 17 ( 9 : 9 ) Sýkora T.
93 26.4.2015 10,30 TJ S.Podlázky Sokol Tymákov 13 : 22 ( 4 : 11 ) Váca J.
94 26.4.2015 11,00 TJ S.Opatovice n/L 1.NH Brno 19 : 18 ( 10 : 12 ) Lenfeld A.
95 26.4.2015 10,30 TJ S. Rokytnice Draken Brno 14 : 14 ( 7 : 8 ) Pechal R.
96 26.4.2015 11,00 Sokol Krčín SK Studénka 16 : 16 ( 9 : 8 ) Malý J.
                     
97 3.5.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 19 : 20 ( 11 : 11 ) Baumruk J.
98 3.5.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany 21 : 25 ( 12 : 9 ) Adámek J.
99 3.5.2015 13,30 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Podlázky 20 : 17 ( 10 : 8 ) Sýkora T.
100 3.5.2015 14,00 1.NH Brno Sokol Krčín 22 : 18 ( 12 : 6 ) Václavík A.
101 3.5.2015 10,30 TJ S.Opatovice n/L Draken Brno 10 : 0 kontum. Václavek J.
102 3.5.2015 12,30 SK Studénka TJ S. Rokytnice 11 : 21 ( 6 : 11 ) Ziegler M.
                     
  10.5.2015   oslavy 110 let NH
                     
103 16.5.2015 16,00 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 15 : 18 ( 7 : 8 ) Sýkora T.
104 16.5.2015 14,00 TJ DIOSS Nýřany SK Studénka 19 : 14 ( 10 : 8 ) Baumruk J.
105 16.5.2015 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 22 : 21 ( 11 : 13 ) Jančík P.
106 16.5.2015 15,30 TJ S.Podlázky TJ S.Opatovice n/L 26 : 22 ( 11 : 12 ) Přikryl M.
107 16.5.2015 16,00 1.NH Brno Sokol Tymákov 20 : 15 ( 10 : 6 ) Václavek J.
108 16.5.2015 16,30 Draken Brno TJ S. Nezvěstice 15 : 21 ( 7 : 14 ) Šimánek P.
                     
109 17.5.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Rokytnice 20 : 20 ( 10 : 8 ) Sýkora T.
110 17.5.2015 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 24 : 19 ( 12 : 8 ) Lenfeld A.
111 17.5.2015 10,30 TJ S.Podlázky Sokol Krčín 14 : 17 ( 5 : 10 ) Hejl Z.
112 17.5.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Opatovice n/L 21 : 17 ( 11 : 8 ) Baumruk J.
113 17.5.2015 11,00 Draken Brno Sokol Tymákov 15 : 18 ( 8 : 7 ) Šimánek P.
114 17.5.2015 10,30 1.NH Brno TJ S. Nezvěstice 18 : 20 ( 8 : 9 ) Václavek J.
                     
115 24.5.2015 11,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 26 : 20 ( 14 : 8 ) Sýkora T.
116 24.5.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S.Podlázky 19 : 17 ( 10 : 12 ) Adámek J.
117 24.5.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 22 : 16 ( 9 : 8 ) Baumruk J.
118 24.5.2015 10,30 TJ S. Rokytnice 1.NH Brno 24 : 18 ( 13 : 5 ) Ziegler M.
119 24.5.2015 11,00 SK Studénka Draken Brno 15 : 14 ( 8 : 7 ) Maiwaelder
120 24.5.2015 11,00 Sokol Krčín TJ S.Opatovice n/L 16 : 18 ( 7 : 9 ) Přikryl M.
                     
121 30.5.2015 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 16 : 19 ( 11 : 10 ) Sýkora T.
122 30.5.2015 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ DIOSS Nýřany 17 : 18 ( 7 : 10 ) Ziegler M.
123 30.5.2015 16,00 TJ Plzeň-Újezd 1.NH Brno 25 : 18 ( 12 : 4 ) Jančík P.
124 30.5.2015 16,00 TJ S.Podlázky Draken Brno 17 : 15 ( 9 : 6 ) Bláha J.
125 30.5.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Rokytnice 17 : 13 ( 11 : 4 ) Václavek J.
126 30.5.2015 16,00 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 16 : 16 ( 8 : 9 ) Šimánek P.
                     
127 31.5.2015 11,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Přeštice 19 : 16 ( 8 : 6 ) Václavík A.
128 31.5.2015 11,00 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 18 : 25 ( 8 : 14 ) Sýkora T.
129 31.5.2015 11,00 TJ S.Podlázky 1.NH Brno 23 : 15 ( 12 : 9 ) Adámek J.
130 31.5.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd Draken Brno 21 : 17 ( 12 : 9 ) Šimánek P.
131 31.5.2015 11,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Rokytnice 12 : 19 ( 6 : 10 ) Jančík P.
132 31.5.2015 11,00 Sokol Tymákov SK Studénka 26 : 17 ( 14 : 8 ) Václavek J.