Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

72) 1. LIGA MUŽŮ 2014/15 - rozpis utkání podzim 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
5 30.8.2014 16,30 Sokol Krčín Draken Brno 15 : 14 ( 9 : 8 ) Bittner L.
                     
1 31.8.2014 14,30 TJ S.Podlázky TJ Přeštice 18 : 12 ( 8 : 4 ) Václavek J.
2 31.8.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ DIOSS Nýřany 19 : 15 ( 10 : 5 ) Baumruk J.
3 31.8.2014 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Nezvěstice 16 : 17 ( 6 : 10 ) Sýkora T.
4 31.8.2014 14,00 1.NH Brno SK Studénka 17 : 13 ( 9 : 7 ) Přikryl M.
6 31.8.2014 10,30 TJ S.Opatovice TJ S. Rokytnice 15 : 21 ( 10 : 10 ) Zimmermann
                     
7 7.9.2014 11,00 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 21 : 23 ( 11 : 10 ) Baumruk J.
8 7.9.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 18 : 15 ( 9 : 7 ) Adámek J.
9 7.9.2014 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ S.Podlázky 24 : 20 ( 12 : 10 ) Bukovský J.
10 7.9.2014 11,00 Draken Brno 1.NH Brno 13 : 19 ( 4 : 9 ) Václavík A.
11 7.9.2014 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Krčín 12 : 12 ( 8 : 4 ) Grepl M.
12 7.9.2014 10,30 SK Studénka TJ S.Opatovice 25 : 23 ( 12 : 13 ) Lenfeld A.
                     
13 13.9.2014 16,00 TJ Přeštice 1.NH Brno 22 : 16 ( 11 : 10 ) Slavík V.
14 13.9.2014 16,00 TJ DIOSS Nýřany Draken Brno 19 : 16 ( 10 : 11 ) Adámek J.
15 13.9.2014 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Rokytnice 23 : 17 ( 13 : 9 ) Bukovský J.
16 13.9.2014 15,30 TJ S.Podlázky SK Studénka 20 : 20 ( 10 : 9 ) Grepl M.
17 13.9.2014 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 13 : 12 ( 6 : 7 ) Přikryl M.
18 13.9.2014 16,00 TJ S.Opatovice TJ S. Nezvěstice 24 : 18 ( 9 : 11 ) Lenfeld A.
                     
19 14.9.2014 11,00 TJ Přeštice Draken Brno 18 : 11 ( 11 : 8 ) Bukovský J.
20 14.9.2014 10,30 TJ DIOSS Nýřany 1.NH Brno 20 : 17 ( 11 : 10 ) Sýkora T.
21 14.9.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd SK Studénka 20 : 16 ( 12 : 5 ) Váca J.
22 14.9.2014 10,30 TJ S.Podlázky TJ S. Rokytnice 18 : 14 ( 8 : 11 ) Zadražil S.
23 14.9.2014 11,00 TJ S.Opatovice Sokol Tymákov 19 : 19 ( 9 : 8 ) Lenfeld A.
24 14.9.2014 11,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 17 : 13 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
                     
25 21.9.2014 10,00 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 15 : 20 ( 8 : 9 ) Toman I.
26 21.9.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ DIOSS Nýřany 23 : 23 ( 13 : 14 ) Jančík P.
27 21.9.2014 11,00 Sokol Tymákov TJ S.Podlázky 17 : 19 ( 5 : 11 ) Baumruk J.
28 21.9.2014 14,00 1.NH Brno TJ S.Opatovice 19 : 15 ( 12 : 10 ) Šimánek P.
29 21.9.2014 11,00 Draken Brno TJ S. Rokytnice 16 : 19 ( 7 : 7 ) Kratochvíl M.
30 21.9.2014 11,00 SK Studénka Sokol Krčín 23 : 14 ( 11 : 9 ) Václavek J.
                     
31 28.9.2014 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 13 : 13 ( 8 : 7 ) Sýkora T.
32 28.9.2014 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Nezvěstice 11 : 18 ( 4 : 9 ) Toman I.
33 28.9.2014 14,30 TJ S.Podlázky TJ Plzeň-Újezd 21 : 22 ( 12 : 10 ) Václavek J.
34 28.9.2014 11,00 Sokol Krčín 1.NH Brno 20 : 13 ( 8 : 10 ) Hejl Z.
35 28.9.2014 11,00 Draken Brno TJ S.Opatovice 11 : 21 ( 8 : 11 ) Přikryl M.
36 28.9.2014 10,30 TJ S. Rokytnice SK Studénka 19 : 19 ( 10 : 10 ) Váca J.
                     
37 4.10.2014 16,00 TJ S. Rokytnice TJ Přeštice 20 : 18 ( 10 : 8 ) Pechal R.
38 4.10.2014 16,00 SK Studénka TJ DIOSS Nýřany 19 : 16 ( 10 : 11 ) Bukovský J.
39 4.10.2014 16,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 21 : 23 ( 9 : 11 ) Přikryl M.
40 4.10.2014 16,00 TJ S.Opatovice TJ S.Podlázky 24 : 22 ( 13 : 12 ) Adámek J.
41 4.10.2014 14,00 Sokol Tymákov 1.NH Brno 22 : 16 ( 10 : 10 ) Jančík P.
42 4.10.2014 12,30 TJ S. Nezvěstice Draken Brno 20 : 13 ( 12 : 6 ) Šimice V.
                     
43 5.10.2014 10,30 TJ S. Rokytnice TJ DIOSS Nýřany 18 : 18 ( 10 : 12 ) Kratochvíl M.
44 5.10.2014 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 24 : 19 ( 13 : 9 ) Ziegler M.
45 5.10.2014 11,00 Sokol Krčín TJ S.Podlázky 19 : 14 ( 10 : 5 ) Přikryl M.
46 5.10.2014 10,30 TJ S.Opatovice TJ Plzeň-Újezd 20 : 19 ( 12 : 11 ) Adámek J.
47 5.10.2014 8,30 Sokol Tymákov Draken Brno 15 : 9 ( 9 : 7 ) Václavek J.
48 5.10.2014 11,50 TJ S. Nezvěstice 1.NH Brno 23 : 15 ( 11 : 7 ) Jančík P.
                     
49 12.10.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 20 : 18 ( 13 : 9 ) Malý J.
50 12.10.2014 14,30 TJ S.Podlázky TJ DIOSS Nýřany 19 : 16 ( 11 : 8 ) Sýkora T.
51 12.10.2014 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 13 : 13 ( 4 : 6 ) Bukovský J.
52 12.10.2014 14,00 1.NH Brno TJ S. Rokytnice 18 : 11 ( 10 : 6 ) Pechal R.
53 12.10.2014 11,00 Draken Brno SK Studénka 16 : 17 ( 8 : 7 ) Schmidt O.
54 12.10.2014 11,00 TJ S.Opatovice Sokol Krčín 18 : 24 ( 8 : 11 ) Přikryl M.
                     
55 18.10.2014 16,30 TJ Přeštice Sokol Krčín 18 : 17 ( 11 : 12 ) Jančík P.
56 18.10.2014 16,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S.Opatovice 18 : 17 ( 7 : 10 ) Baumruk J.
57 18.10.2014 16,00 1.NH Brno TJ Plzeň-Újezd 20 : 24 ( 15 : 15 ) Václavek J.
58 18.10.2014 16,00 Draken Brno TJ S.Podlázky 18 : 13 ( 12 : 8 ) Liška A.
59 18.10.2014 16,00 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 20 : 19 ( 10 : 10 ) Ziegler M.
60 18.10.2014 16,00 SK Studénka TJ S. Nezvěstice 17 : 21 ( 7 : 12 ) Přikryl M.
                     
61 19.10.2014 11,55 TJ Přeštice TJ S.Opatovice 17 : 15 ( 7 : 7 ) Baumruk J.
62 19.10.2014 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Krčín 14 : 13 ( 7 : 3 ) Hejl Z.
63 19.10.2014 10,30 1.NH Brno TJ S.Podlázky 0 : 10 kontum. Pechal R.
64 19.10.2014 11,00 Draken Brno TJ Plzeň-Újezd 21 : 24 ( 9 : 13 ) Ziegler M.
65 19.10.2014 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S. Nezvěstice 12 : 15 ( 7 : 8 ) Váca J.
66 19.10.2014 11,00 SK Studénka Sokol Tymákov 21 : 18 ( 8 : 8 ) Bukovský J.
                     
71 25.10.2014 16,30 Draken Brno Sokol Krčín 8 : 10 ( 4 : 5 ) Sýkora T.
                     
67 26.10.2014 11,00 TJ Přeštice TJ S.Podlázky 19 : 17 ( 10 : 8 ) Toman I.
68 26.10.2014 16,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Tymákov 14 : 17 ( 7 : 9 ) Baumruk J.
69 26.10.2014 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 22 : 14 ( 9 : 7 ) Václavík A.
70 26.10.2014 11,00 SK Studénka 1.NH Brno 21 : 26 ( 11 : 17 ) Přikryl M.
72 26.10.2014 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S.Opatovice 20 : 18 ( 12 : 10 ) Ziegler M.