Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

69) Pohár ČR dorostenek - Ejpovice 20.-22.6.2014

Pohár ČR 2014 * DOROSTENKY * 20.-22.6.2014

pořadatel: TJ S. Ejpovice (západočeská oblast) www.hazenaejpovice.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989)
ředitel akce: Petr Tausche (tel.: 737 375 640)
rozhodčí: Kalčík Z., Jančík P., Zimmermann L., Malý J.
nasazení účastníků: 1. SK Autonot Jihlava (JM), 2. TJ Příchovice (ZČ – náhradník za StČ), 3. TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. SK NH Louka (SČ), 6. Sokol Svinov (SM), 7. TJ S. Ejpovice (pořadatel)
hrací doba: 2×20 minut

Rozpis utkání

Pátek 20. 6. 2014
7,30 Slavnostní zahájení
8,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Svinov 16 : 12 ( 8 : 6 ) Kalčík Z., Jančík P.
9,00 TJ S. Ejpovice TJ S. Opatovice n/L. 2 : 19 ( 1 : 10 ) Zimmermann L., Malý J.
10,00 TJ Příchovice SK NH Louka 16 : 9 ( 7 : 5 ) Kalčík Z., Zimmermann L.
11,00 SK Autonot Jihlava TJ Plzeň-Újezd 9 : 23 ( 6 : 14 ) Jančík P., Malý J.
13,00 TJ S. Ejpovice TJ Příchovice 9 : 11 ( 3 : 6 ) Zimmermann L., Malý J.
14,00 TJ S. Opatovice n/L. Sokol Svinov 18 : 9 ( 7 : 6 ) Zimmermann L., Malý J.
15,00 SK NH Louka SK Autonot Jihlava 12 : 9 ( 4 : 5 ) Kalčík Z., Jančík P.
16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Ejpovice 18 : 8 ( 9 : 3 ) Jančík P., Malý J.
17,00 Sokol Svinov TJ Příchovice 10 : 13 ( 6 : 4 ) Kalčík Z., Malý J.
Sobota 21. 6. 2014
8,00 TJ S. Opatovice n/L. SK NH Louka 14 : 11 ( 5 : 6 ) Kalčík Z., Malý J.
9,00 Sokol Svinov SK Autonot Jihlava 14 : 6 ( 9 : 4 ) Zimmermann L., Jančík P.
10,00 SK NH Louka TJ S. Ejpovice 11 : 10 ( 8 : 5 ) Jančík P., Malý J.
11,00 TJ Příchovice TJ Plzeň-Újezd 6 : 13 ( 3 : 8 ) Kalčík Z., Zimmermann L.
13,00 SK Autonot Jihlava TJ S. Opatovice n/L. 5 : 18 ( 1 : 11 ) Kalčík Z., Malý J.
14,00 Sokol Svinov TJ S. Ejpovice 12 : 3 ( 7 : 1 ) Jančík P., Zimmemann L.
15,00 TJ Plzeň-Újezd SK NH Louka 20 : 15 ( 11 : 9 ) Jančík P., Malý J.
16,00 TJ Příchovice TJ S. Opatovice n/L. 6 : 13 ( 3 : 8 ) Kalčík Z., Zimmermann L.
17,00 TJ S. Ejpovice SK Autonot Jihlava 6 : 12 ( 3 : 7 ) Jančík P., Malý J.
Neděle 22. 6. 2014
8,00 SK NH Louka Sokol Svinov 11 : 14 ( 5 : 6 ) Kalčík Z., Malý J.
9,00 TJ S. Opatovice n/L. TJ Plzeň-Újezd 12 : 15 ( 4 : 6 ) Kalčík Z., Zimmermann L.
10,00 SK Autonot Jihlava TJ Příchovice 12 : 18 ( 6 : 11 ) Jančík P., Zimmemann L.
11,25 Slavnostní ukončení

Konečná tabulka

1. TJ Plzeň-Újezd 6 6 – 0 – 0 105 : 62 12 bodů
2. TJ S. Opatovice n/L. 6 5 – 0 – 1 94 : 48 10 bodů
3. TJ Příchovice 6 4 – 0 – 2 70 : 66 8 bodů
4. Sokol Svinov 6 3 – 0 – 3 71 : 67 6 bodů
5. SK NH Louka 6 2 – 0 – 4 69 : 83 4 body
6. SK Autonot Jihlava 6 1 – 0 – 5 53 : 91 2 body
7. TJ S. Ejpovice 6 0 – 0 – 6 38 : 83 0 bodů

Nejlepší hráčky turnaje

brankářka – Aneta Ansorgová (TJ S. Opatovice n/L.)
obránkyně – Klára Hošťálková (TJ Příchovice)
útočnice – Kateřina Říhová (TJ Plzeň-Újezd)
střelkyně – Barbora Bittnerová (TJ S. Opatovice n/L.)