Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

68) Pohár ČR mladších žáků - Most 20.-22.6.2014

Pohár ČR 2014 * MLADŠÍ ŽÁCI * 20.-22.6.2014

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nhmost.webnode.cz
kontakt pořadatele: Lenka Walterová (tel.: 603 815 417)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271)
rozhodčí: Holý J., Toman I., Kult
nasazení účastníků: 1. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 2. TJ Jiskra Humpolec (JM – náhradník za StČ), 3. TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 4. KNH Chomutov (SČ – náhradník za ZČ), 5. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 6. Sokol Svinov (SM), 7. Baník Most NH (pořadatel)
hrací doba: 2×20 minut

Rozpis utkání

Pátek 20. 6. 2014
7,30 Slavnostní zahájení
8,00 KNH Chomutov Sokol Svinov 4 : 6 ( 3 : 4 ) Kult
9,00 Baník Most NH TJ S. Opatovice n/L. 6 : 15 ( 3 : 6 ) Holý J.
10,00 TJ Jiskra Humpolec TJ Šroubárna Žatec 4 : 9 ( 0 : 2 ) Kult
11,00 KNH Moravská Slavia Brno KNH Chomutov 22 : 6 ( 12 : 4 ) Holý J.
13,00 Baník Most NH TJ Jiskra Humpolec 5 : 7 ( 2 : 4 ) Kult
14,00 TJ S. Opatovice n/L. Sokol Svinov 6 : 11 ( 1 : 8 ) Holý J.
15,00 TJ Šroubárna Žatec KNH Moravská Slavia Brno 19 : 28 ( 9 : 14 ) Klas K.
16,00 KNH Chomutov Baník Most NH 11 : 10 ( 9 : 6 ) Kult
17,00 Sokol Svinov TJ Jiskra Humpolec 10 : 3 ( 7 : 1 ) Holý J.
Sobota 21. 6. 2014
8,00 TJ S. Opatovice n/L. TJ Šroubárna Žatec 12 : 12 ( 9 : 4 ) Kult
9,00 Sokol Svinov KNH Moravská Slavia Brno 1 : 6 ( 0 : 2 ) Holý J.
10,00 TJ Šroubárna Žatec Baník Most NH 12 : 7 ( 8 : 3 ) Kult
11,00 TJ Jiskra Humpolec KNH Chomutov 11 : 3 ( 8 : 2 ) Holý J.
13,00 KNH Moravská Slavia Brno TJ S. Opatovice n/L. 13 : 4 ( 6 : 3 ) Holý J.
14,00 Sokol Svinov Baník Most NH 10 : 1 ( 4 : 1 ) Holý J.
15,00 KNH Chomutov TJ Šroubárna Žatec 2 : 7 ( 1 : 3 ) Kult
16,00 TJ Jiskra Humpolec TJ S. Opatovice n/L. 8 : 13 ( 4 : 8 ) Klas K.
17,00 Baník Most NH KNH Moravská Slavia Brno 2 : 14 ( 0 : 9 ) Kult
Neděle 22. 6. 2014
8,00 TJ Šroubárna Žatec Sokol Svinov 10 : 8 ( 4 : 4 ) Klas K.
9,00 TJ S. Opatovice n/L. KNH Chomutov 9 : 2 ( 3 : 2 ) Kult
10,00 KNH Moravská Slavia Brno TJ Jiskra Humpolec 12 : 2 ( 5 : 2 ) Kult
11,25 Slavnostní ukončení

Konečná tabulka

1. KNH Moravská Slavia Brno 6 6 – 0 – 0 95 : 34 12 bodů
2. TJ Šroubárna Žatec 6 4 – 1 – 1 69 : 61 9 bodů
3. Sokol Svinov 6 4 – 0 – 2 46 : 30 8 bodů
4. TJ S. Opatovice n/L. 6 3 – 1 – 2 59 : 52 7 bodů
5. TJ Jiskra Humpolec 6 2 – 0 – 4 35 : 52 4 body
6. KNH Chomutov 6 1 – 0 – 5 28 : 65 2 body
7. Baník Most NH 6 0 – 0 – 6 31 : 69 0 bodů