Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

67) Pohár ČR starších žaček - Žatec 13.-15.6.2014

Pohár ČR 2014 * STARŠÍ ŽAČKY * 13.-15.6.2014

pořadatel: TJ Šroubárna Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474)
ředitel akce: Miroslav Smák (tel.: 605 930 800)
rozhodčí: Sýkora T., Holý P., Klas K.
nasazení účastníků: 1. TJ Miroslav (JM), 2. KNH Spoje Praha (StČ), 3. TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 4. TJ Přeštice (ZČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. Sokol Svinov (SM), TJ Šroubárna Žatec (pořadatel)
hrací doba: 2×20 minut

Rozpis utkání

Pátek 13. 6. 2014
7,30 Slavnostní zahájení
8,00 TJ Přeštice Sokol Svinov 6 : 7 ( 4 : 5 )  
9,00 TJ Šroubárna Žatec TJ S. Opatovice n/L. 9 : 12 ( 5 : 7 )  
10,00 KNH Spoje Praha KNH Litvínov 5 : 18 ( 2 : 9 )  
11,00 TJ Miroslav TJ Přeštice 11 : 12 ( 5 : 5 )  
13,00 TJ Šroubárna Žatec KNH Spoje Praha 16 : 2 ( 5 : 2 )  
14,00 TJ S. Opatovice n/L. Sokol Svinov 2 : 7 ( 1 : 5 )  
15,00 KNH Litvínov TJ Miroslav 16 : 13 ( 8 : 6 )  
16,00 TJ Přeštice TJ Šroubárna Žatec 19 : 12 ( 11 : 6 )  
17,00 Sokol Svinov KNH Spoje Praha 17 : 6 ( 8 : 2 )  
Sobota 14. 6. 2014
8,00 TJ S. Opatovice n/L. KNH Litvínov 11 : 9 ( 6 : 5 )  
9,00 Sokol Svinov TJ Miroslav 7 : 5 ( 4 : 3 )  
10,00 KNH Litvínov TJ Šroubárna Žatec 14 : 7 ( 6 : 3 )  
11,00 KNH Spoje Praha TJ Přeštice 5 : 17 ( 2 : 4 )  
13,00 TJ Miroslav TJ S. Opatovice n/L. 14 : 12 ( 8 : 6 )  
14,00 Sokol Svinov TJ Šroubárna Žatec 17 : 13 ( 7 : 4 )  
15,00 TJ Přeštice KNH Litvínov 12 : 6 ( 7 : 3 )  
16,00 KNH Spoje Praha TJ S. Opatovice n/L. 8 : 16 ( 5 : 11 )  
17,00 TJ Šroubárna Žatec TJ Miroslav 12 : 16 ( 5 : 11 )  
Neděle 15. 6. 2014
8,00 KNH Litvínov Sokol Svinov 10 : 16 ( 4 : 8 )  
9,00 TJ S. Opatovice n/L. TJ Přeštice 8 : 14 ( 5 : 6 )  
10,00 TJ Miroslav KNH Spoje Praha 16 : 9 ( 7 : 5 )  
11,25 Slavnostní ukončení

Konečná tabulka

1. Sokol Svinov 6 6 – 0 – 0 71 : 42 12 bodů
2. TJ Přeštice 6 5 – 0 – 1 80 : 49 10 bodů
3. KNH Litvínov 6 3 – 0 – 3 73 : 64 6 bodů
4. TJ S. Opatovice n/L. 6 3 – 0 – 3 61 : 61 6 bodů
5. TJ Miroslav 6 3 – 0 – 3 75 : 68 6 bodů
6. TJ Šroubárna Žatec 6 1 – 0 – 5 69 : 80 2 body
7. KNH Spoje Praha 6 0 – 0 – 6 35 : 100 0 bodů

Nejlepší hráči turnaje

brankářka – Aneta Ansorgová (TJ S. Opatovice n/L.)
obránkyně – Hoang Thi Thu Hang (Sokol Svinov)
útočnice – Karolína Sovová (TJ Šroubárna Žatec)
střelkyně – Simona Krátká (TJ Miroslav)