Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

66) Pohár ČR dorostenců - Stará Ves n/O. 20.-22.6.2014

Pohár ČR 2014 * DOROSTENCI * 20.-22.6.2014

pořadatel: TJ S. Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel (tel.: 732 584 998)
ředitel akce: František Přivřel (tel.: 605 441 694)
rozhodčí: Buřval J., Váca J., Gorpiel L., Cedidlo J., Ziegler M.
nasazení účastníků: 1. SK NH Veselí n/M. (JM), 2. TJ Avia Čakovice (StČ), 3. TJ S. Lázně Bělohrad (VČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 6. TJ S. Stará Ves n/O. (SM)
hrací doba: 2×30 minut

Rozpis utkání

Pátek 20. 6. 2014
8,00 Slavnostní zahájení
8,30 TJ S. Lázně Bělohrad TJ Stará Ves n/O. 19 : 25 ( 9 : 10 ) Buřval J., Váca J.
9,50 TJ Šroubárna Žatec SK NH Veselí n/M. 21 : 21 ( 9 : 12 ) Buřval J., Gorpiel L.
11,10 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Újezd 19 : 24 ( 9 : 15 ) Gorpiel L., Váca J.
14,30 TJ Stará Ves n/O. SK NH Veselí n/M. 27 : 20 ( 15 : 10 ) Gorpiel L., Cedidlo J.
15,50 TJ Avia Čakovice TJ S. Lázně Bělohrad 21 : 26 ( 9 : 12 ) Buřval J., Váca J.
17,10 TJ Plzeň-Újezd TJ Šroubárna Žatec 19 : 13 ( 10 : 6 ) Gorpiel L., Cedidlo J.
Sobota 21. 6. 2014
8,30 TJ Stará Ves n/O. TJ Avia Čakovice 31 : 19 ( 15 : 10 )  
9,50 SK NH Veselí n/M. TJ Plzeň-Újezd 30 : 25 ( 15 : 13 )  
11,10 TJ S. Lázně Bělohrad TJ Šroubárna Žatec 21 : 13 ( 10 : 8 )  
14,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Stará Ves n/O. 14 : 23 ( 7 : 11 )  
15,50 TJ Avia Čakovice TJ Šroubárna Žatec 19 : 20 ( 12 : 11 )  
17,10 SK NH Veselí n/M. TJ S. Lázně Bělohrad 21 : 20 ( 11 : 11 )  
Neděle 22. 6. 2014
8,00 TJ Šroubárna Žatec TJ Stará Ves n/O. 14 : 28 ( 5 : 13 )  
9,15 TJ S. Lázně Bělohrad TJ Plzeň-Újezd 13 : 19 ( 8 : 12 )  
10,30 SK NH Veselí n/M. TJ Avia Čakovice 26 : 16 ( 14 : 8 )  
12,00 Slavnostní ukončení

Konečná tabulka

1. TJ Stará Ves n/O. 5 5 – 0 – 0 134 : 86 10 bodů
2. SK NH Veselí n/M. 5 3 – 1 – 1 118 : 109 7 bodů
3. TJ Plzeň-Újezd 5 3 – 0 – 2 101 : 98 6 bodů
4. TJ Lázně Bělohrad 5 2 – 0 – 3 99 : 99 4 bodů
5. TJ Šroubárna Žatec 5 1 – 1 – 3 81 : 108 3 body
6. TJ Avia Čakovice 5 0 – 0 – 5 94 : 127 0 bodů