Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

65) Pohár ČR mladších žaček - Březno 20.-22.6.2014

Pohár ČR 2014 * MLADŠÍ ŽAČKY * 20.-22.6.2014

pořadatel: TJ S. Březno (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Markéta Konejlová (tel.: 608 440 013)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358)
rozhodčí: Šimice V., Petruželka M., Šotner J.
nasazení účastníků: 1. TJ S. Ostopovice (JM), 2. TJ S. Březno (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. Sokol Tymákov (ZČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. SK Studénka (SM)
hrací doba: 2×25 minut

Rozpis utkání

Pátek 20. 6. 2014
8,00 Slavnostní zahájení
8,30 Sokol Dobruška SK Studénka 6 : 14 ( 3 : 6 ) Petruželka M.
9,40 Baník Most NH TJ S. Ostopovice 20 : 10 ( 13 : 8 ) Šimice V.
10,50 TJ S. Březno Sokol Tymákov 7 : 15 ( 3 : 9 ) Šotner J.
14,30 SK Studénka TJ S. Ostopovice 8 : 11 ( 3 : 5 ) Šotner J.
15,40 TJ S. Březno Sokol Dobruška 9 : 4 ( 8 : 4 ) Šimice V.
16,50 Sokol Tymákov Baník Most NH 15 : 20 ( 8 : 12 ) Petruželka M.
Sobota 21. 6. 2014
8,30 SK Studénka TJ S. Březno 9 : 10 ( 3 : 7 ) Petruželka M.
9,40 TJ S. Ostopovice Sokol Tymákov 10 : 9 ( 3 : 5 ) Šimice V.
10,50 Sokol Dobruška Baník Most NH 13 : 22 ( 5 : 11 ) Šotner J.
14,30 Sokol Tymákov SK Studénka 15 : 7 ( 10 : 5 ) Šimice V.
15,40 TJ S. Březno Baník Most NH 12 : 23 ( 7 : 14 ) Šotner J.
16,50 TJ S. Ostopovice Sokol Dobruška 13 : 4 ( 8 : 1 ) Petruželka M.
Neděle 22. 6. 2014
8,00 Baník Most NH SK Studénka 14 : 8 ( 6 : 5 ) Šimice V.
9,05 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 3 : 22 ( 1 : 14 ) Šotner J.
10,10 TJ S. Ostopovice TJ S. Březno 11 : 6 ( 3 : 4 ) Petruželka M.
11,45 Slavnostní ukončení

Konečná tabulka

1. Baník Most NH 5 5 – 0 – 0 99 : 58 10 bodů
2. TJ S. Ostopovice 5 4 – 0 – 1 55 : 47 8 bodů
3. Sokol Tymákov 5 3 – 0 – 2 76 : 47 6 bodů
4. TJ S. Březno 5 2 – 0 – 3 44 : 62 4 body
5. SK Studénka 5 1 – 0 – 4 46 : 56 2 body
6. Sokol Dobruška 5 0 – 0 – 5 30 : 80 0 bodů

Nejlepší hráči turnaje

brankářka – Eva Dostálová (SK Studénka)
obránkyně – Kamila Klementová (TJ S. Ostopovice)
útočnice – Kateřina Kozáková (Sokol Tymákov)
střelkyně – Veronika Kristlová (Baník Most NH)