Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

64) Pohár ČR starších žáků - Brno 13.-15.6.2014

Pohár ČR 2014 * STARŠÍ ŽÁCI * 13.-15.6.2014

pořadatel: 1.NH Brno (jihomoravská oblast) www.1nhbrno.cz
kontakt pořadatele: Ing. Dušan Sestrienka (tel.: 737 113 009)
ředitel akce: Karel Schwarzer (tel.: 602 729 232)
rozhodčí: Kotlář P., Váca J., Paško P.
nasazení účastníků: 1. TJ Jiskra Humpolec (JM), 2. Sokol Svinov (SM – náhradník za StČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. Baník Most NH (SČ), 5. TJ Stará Ves n/O. (SM), 6. 1.NH Brno (pořadatel)
hrací doba: 2×25 minut

Plakát akce ZDE
Fotogalerie turnaje ZDE

Rozpis utkání

Pátek 13. 6. 2014
8,00 Slavnostní zahájení
8,30 Sokol Tymákov 1.NH Brno 19 : 10 ( 8 : 5 ) Kotlář P.
9,40 TJ Stará Ves n/O. TJ Jiskra Humpolec 25 : 14 ( 15 : 9 ) Váca J.
10,50 Sokol Svinov Baník Most NH 26 : 18 ( 15 : 11 ) Paško P.
14,30 1.NH Brno TJ Jiskra Humpolec 19 : 17 ( 6 : 8 ) Paško P.
15,40 Sokol Svinov Sokol Tymákov 19 : 29 ( 9 : 14 ) Váca J.
16,50 Baník Most NH TJ Stará Ves n/O. 11 : 17 ( 7 : 10 ) Kotlář P.
Sobota 14. 6. 2014
8,30 1.NH Brno Sokol Svinov 12 : 20 ( 8 : 14 ) Kotlář P.
9,40 TJ Jiskra Humpolec Baník Most NH 14 : 23 ( 9 : 13 ) Váca J.
10,50 Sokol Tymákov TJ Stará Ves n/O. 30 : 18 ( 15 : 10 ) Paško P.
14,30 Baník Most NH 1.NH Brno 17 : 16 ( 9 : 8 ) Schwarzer K.
15,40 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O. 17 : 18 ( 8 : 7 ) Příhoda J.
16,50 TJ Jiskra Humpolec Sokol Tymákov 19 : 30 ( 9 : 14 ) Musil J.
Neděle 15. 6. 2014
8,00 TJ Stará Ves n/O. 1.NH Brno 16 : 19 ( 9 : 7 ) Paško P.
9,05 Sokol Tymákov Baník Most NH 24 : 9 ( 11 : 5 ) Kotlář P.
10,10 TJ Jiskra Humpolec Sokol Svinov 14 : 20 ( 9 : 11 ) Kotlář P.
11,45 Slavnostní ukončení

Konečná tabulka

1. Sokol Tymákov 5 5 – 0 – 0 132 : 75 10 bodů
2. TJ Stará Ves n/O. 5 3 – 0 – 2 94 : 91 6 bodů
3. Sokol Svinov 5 3 – 0 – 2 102 : 91 6 bodů
4. Baník Most NH 5 2 – 0 – 3 78 : 97 4 body
5. 1.NH Brno 5 2 – 0 – 3 76 : 89 4 body
6. TJ Jiskra Humpolec 5 0 – 0 – 5 78 : 117 0 bodů

Nejlepší hráči turnaje

brankář – Lukáš Knížák (Sokol Tymákov)
obránce – Daniel Vacikar (Sokol Tymákov)
útočník – Lukáš Krofta (Sokol Tymákov)
střelec – Radim Kratochvíl (Sokol Svinov)