Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

60) Mistrovství ČR mladších žáků - Studénka 20.-22.6.2014

Mistrovství ČR 2014 * MLADŠÍ ŽÁCI * 20.-22.6.2014

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575)
ředitel akce: Ing. Jiří Černý (tel.: 728 713 433)
rozhodčí: Ziegler M., Cedidlo J., Paško P.
nasazení účastníků: 1. Draken Brno (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Nezvěstice (ZČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. SK Studénka (SM)
hrací doba: 2×25 minut

Plakát akce ZDE
Fotogalerie turnaje ZDE

Rozpis utkání

Pátek 20. 6. 2014
8,00 Slavnostní zahájení
8,30 Sokol Krčín SK Studénka 15 : 18 ( 8 : 5 ) Ziegler M.
9,40 KNH Litvínov Draken Brno 12 : 13 ( 5 : 9 ) Paško P.
10,50 Sokol Bakov n/J. TJ Nezvěstice 14 : 32 ( 3 : 16 ) Ziegler M.
14,30 SK Studénka Draken Brno 14 : 10 ( 8 : 3 ) Ziegler M.
15,40 Sokol Bakov n/J. Sokol Krčín 5 : 20 ( 3 : 12 ) Paško P.
16,50 TJ Nezvěstice KNH Litvínov 15 : 10 ( 8 : 6 ) Paško P.
Sobota 21. 6. 2014
8,30 SK Studénka Sokol Bakov n/J. 18 : 11 ( 8 : 0 ) Cedidlo J.
9,40 Draken Brno TJ Nezvěstice 21 : 19 ( 14 : 11 ) Paško P.
10,50 Sokol Krčín KNH Litvínov 21 : 14 ( 12 : 7 ) Cedidlo J.
14,00 TJ Nezvěstice SK Studénka 15 : 21 ( 6 : 9 ) Ziegler M.
15,10 Sokol Bakov n/J. KNH Litvínov 4 : 14 ( 2 : 6 ) Cedidlo J.
16,20 Draken Brno Sokol Krčín 19 : 20 ( 6 : 8 ) Ziegler M.
Neděle 22. 6. 2014
8,00 KNH Litvínov SK Studénka 6 : 10 ( 3 : 5 ) Ziegler M.
9,10 Sokol Krčín TJ Nezvěstice 20 : 29 ( 14 : 14 ) Cedidlo J.
10,20 Draken Brno Sokol Bakov n/J. 29 : 3 ( 15 : 3 ) Paško P.
11,40 Slavnostní ukončení

Konečná tabulka

1. SK Studénka 5 5 – 0 – 0 81 : 57 10 bodů
2. TJ Nezvěstice 5 3 – 0 – 2 110 : 86 6 bodů
3. Draken Brno 5 3 – 0 – 2 92 : 68 6 bodů
4. Sokol Krčín 5 3 – 0 – 2 96 : 85 6 bodů
5. KNH Lítvínov 5 1 – 0 – 4 56 : 63 2 body
6. Sokol Bakov 5 0 – 0 – 5 37 : 113 0 bodů

Nejlepší hráči turnaje

brankář – Jakub Falhar (SK Studénka)
obránce – Martin Škola (SK Studénka)
útočník – Jiří Fišer (Sokol Krčín)
střelec – Jiří Fišer (Sokol Krčín)